(upravil Bystrouš 14. 2. 2010 21:58)

Téma: Cena starého PC?

Asi týden mám nový počítač a teď nastala otázka co se starým PC, myslíte že je tato sestava prodejná nebo na vyhození? Moc se v tom nevyznám.
AMD Athlon XP 1,5GHz, mb: Gygabyte GA-7S748, 256Mb RAM, cca 60Gb HDD, grafika nevím asi něco od ATI má VGA, DVI a asi i S-video out, modem, síťovka, zvukovka integrovaná + 5.1 C-Media, 6xUSB. Nainstalovány origo XP. DVD vypalovačka
Starý je asi 5-6 let ale doklady nemám.
Case podlehl mým "tuningovým" létům tzn jedna bočnice částečně z plexi, většina case přebarvena sprejem na černo a kabely uvnitř umotány modrou-žlutou izolačkou a v předních panelech které zakrývají místo pro romky jsou vypínače od "neonů" které bych z toho před prodejem vyndal.

Myslíte že to mám dát do bazarů, kam? nebo by někdo z vás měl zájem? Dobře poslouží jako nenáročný pc do pracovny, pro dítě atd..
Pro představu naposledy jsem na něm hrál hry jako NFS Most Wanted, GTA-SA, ale už to bude nějaký rok zpátky, hry mě přestaly bavit.
http://audioweb.cz/uploads/thumbs/1178_dsc00741.jpg http://audioweb.cz/uploads/thumbs/1178_dsc00742.jpg
Díky smile

Re: Cena starého PC?

no 1000,- ti za to možná někdo dá. Když budeš šikovnej, tak i za 1500 by to možná někdo koupil. Dneska už jsou tyhle stroje prakticky neprodejný sad

Re: Cena starého PC?

no, čekal jsem to...

(upravil little 17. 2. 2010 16:06)

Re: Cena starého PC?

Tyhle počítače se na Aukru běžně prodávaj v dnešní době za 2 tisíce. Chtělo by to napsat bližší specifikace.

Re: Cena starého PC?

Nevěřím tomu, že by to za 2000 prodal. To by musel najít totálního "neznaboha" a pěkně ho zblbnout.

Re: Cena starého PC?

ked k tomu prida monitor, klavesnicu, myšku, nejake minirepro, tak sa niekto neznaly najde. Ja som nieco podobne nedávno predal za 3000 s nainštalovanými hrami(to bola požiadavka) a ich deti sú spokojne az az, nonstop hraju hry smile

Re: Cena starého PC?

rozeber na jednotlivé díly,a dej to na aukro,postupně vše prodáš.

Re: Cena starého PC?

Jako komplet sestavu ano, to by se dalo prodat v pohodě.

Re: Cena starého PC?

já jsem koupil asi před rokem Athlona 5600+ základní desku asus M2N68-AM SE, 2GB DDR/800Mhz a 160GB HDD SATA + nějaký 400W zdroj  za 5000kč

Re: Cena starého PC?

Mě by asi svědomí fackovalo, říct si za to o víc jak litr, ale z praxe vím, že na Aukru jsou paka, co za to ty tři litry jsou schopný i vysolit. Takže je to jen o tom, jak se k tomu postaví tvoje svědomí smile

Re: Cena starého PC?

tak tak .... blbý prodává draze a blbější bere

Re: Cena starého PC?

V tom případě to musim zkusit big_smile. Eště mam tip na jednoho kupce tady, tak uvidim.

(upravil check 18. 2. 2010 0:45)

Re: Cena starého PC?

Už se v tom neorientuju. Kolik by se dalo chtít za: Athlon 64 2800+, deska Soltek nForce 3, 1GB DDR, nVidia GeForce 6600GT VIVO, 160GB tichý Samsung disk, Chieftec skříň černá, 360W zdroj, fdd, dvd černé. Tři zpomalené 12cm větráky, na grafice pasiv Schooner, na procesoru TT Tower. Případně s pěkným černým 15" TN IBM lcd, černou klávesnici a myš bych taky někde vyhrabal.

Web

Re: Cena starého PC?

Martine, když to vezmu popořadě...prodával jsem na AUkru několik podobných setů. Jednalo se pouze o procesor+deska+RAM+grafika. Šlo v podstatě o stejnou konfiguraci jakou jsi nadhodil a prodalo se to za 2,5 litru. Když k tomu přihodíme kvalitní case, zdroj atd. tak bych to i s monitorem viděl reálně tak na 5 tisíc. Když natrefíš na hňupa, částka se může úměrně zvýšit.

Re: Cena starého PC?

Tak komp je prodaný smile . Můžete to téma odstranit.