Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.

(Stránka 167 z 167)

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Stránky: ««« 1 ... 165 166 167

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

RSS

Příspěvky [3,321 až 3,327 z 3,327]

3,321 ...editoval Benazi (9. 2. 2021 9:07)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

S autama se vždy kseftovalo o zesilovači tohoto zrna se to nedá říct, tady se spíš čeká na hlupáka který se chytí.

3,322

Já spíš myslím, že jde opravdu o hec .... recesi. Já bych ty prachy nedal ani a ten zes, ani za to embéčko. smile

3,323

No minimálně podle "popis předmětu" je to těžká recese smile

3,324

Tom_L: Souhlas. Ten inzerát na aukru je jednoznačně recese a parodie na vychcanost překupníků se starými hifi krámy.

3,325

Ten inzerat byla (dle slov autora) recese na prekupniky, co neco vyberou z popelnice a strci to na aukro.

Nicmene ja si vcera jednu udajne plne funkcni popelnicovku (Tesla B116) taky objednal. Chci se v tom trochu postourat a radeji znicim neco, co uz ma svuj zivot davno za sebou a napachany skody budou minimalni. big_smile

3,326

Vidíš - ten pohľad ma nenapadol big_smile

3,327 ...editoval kratz (27. 2. 2021 15:02)

Tak muj Aukro obchod s B116 byl docela kovbojka. big_smile Puvodne jsem chtel 1 srot na hrani, ale prodejce to neposlal a nakonec jsem z nej vydoloval penize zpet. Pak jsem ziskal za podobny penize kus, co je funkcne uplne v poradku. Vycistil jsem paskovou drahu a hlavy denaturakem a nahrava i prehrava paradne. Jen by to chtelo trochu dostolovat urovne a na to nemam vybaveni. sad

Edit: Ale stejne zvazuju ze si jeste sezenu nejakej srot na nahradni dily a experimenty. Jeden mam vyhlidnutej, ale jsou na nem olamany potenciometry. TP 642/100k E se porad daji sehnat (Hadex), ale dvojity TP 646/47k N jsem nikde nevidel. Da se to nejak opravit? Tj, treba koupit vic tech TP 642/100k E a vymenit ty tahla?

Příspěvky [3,321 až 3,327 z 3,327]

Stránky: ««« 1 ... 165 166 167

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Podobná témata

~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£