Téma: Hledám kazetový přehrávač

Ahojte ,, zavzpomínaly jsme s kámošem na mladá léta , na pijácké akce, kde vždy hrál nějaký kazetový  přehrávač. Jeden známí měl v té době asi  1986- 1989 přenosný kazeťák ,který byl na 2 kazety. Ty nebyly vedle  sebe , ale za sebou v jednom chlívku. Nikde na netu  takový systém nemůžu najít. Neznáte někdo toto řešení , který výrobce to tak vyráběl ??? Dík za případné info .

Re: Hledám kazetový přehrávač

Sharp.

Třeba modely WQ-T238, WQ-T234

Re: Hledám kazetový přehrávač

Díky  ,,, to je přesně tento model "https://youtu.be/z10s1GlO3qM"

Re: Hledám kazetový přehrávač

https://www.youtube.com/watch?v=7xA7_hVUYWc
Mám tenhle, koupil jsem ho na aukru, v příšerným stavu, ale půjde zrenovovat. Je neskutečně zasviněný, ale není zničený v tom smyslu, že nějaká destrukce, poničený sítotisk, nabo něco prasklého. Je rozpadlý závěs basáčku a hlavně jsou uvnitř kazety, je to seklé v poloze play. Nikdy jsem to nedělal, vůbec nevím, jestli je to rozebiratelné, ale to asi jo, ale fakt nevím, jestli to svedu.

Re: Hledám kazetový přehrávač

https://i.postimg.cc/P5mCJYyS/1000.jpg
Já jsem stravil mládí s timhle,dodnes hraje.

Re: Hledám kazetový přehrávač

Díky ,,je vidět ,že tenhle systém používal jen Sharp

Re: Hledám kazetový přehrávač

Ano, jak jsem psal, Sharp. A fakt pravděpodobně jako jediný. Ale důvěru z hlediska možnosti dostat se dovnitř při seklé kazetě nebo prokluzujícímu řemínku to u mě teda vůbec nebudilo. Viděl jsem to v reálu. Předváděl to prodavač zákazníkovi v Elektře.