Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Ostatní technika » Schéma Audioswitche Aldax?

  Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

RSS

Příspěvky [3]

1

Téma: Schéma Audioswitche Aldax?

Přistál mi na stole sub který jsem stvořil před několika lety pro bratra s poznámkou že si žije vlastním životem.Sepnutí uprostřed noci a podobné srandičky.Po vymontování jsem zjistil že pro sepnutí stačí opravdu málo.Třeba jen mít zapojený výstup do zesilovače,nebo se vstupu dotknout prstem,případně vstupní kabel připojit na vypnutý generátor kmitočtu.Aleš Popelka odpověděl na první mail a poté už nic.Nepotřebuju nutně schéma,ale někoho kdo poradí jak tuto citlivost shodit na normální hodnotu kdy bude spínací impuls audiosignál.
Díky za případné podněty...

2

Re: Schéma Audioswitche Aldax?

Dotykom prsta alebo pripojenim vstupu za chodu vygenerujes silnejsi signal ako mas na nizkourovnovom vystupe pri stiahnutej hlasitosti, takze to co popisujes sa mi zda normalne.
Takisto je normalne ked sa ti to bude zapinat ak sa ti na vstupny kabel chyta vela bordelu.

Web

3

Re: Schéma Audioswitche Aldax?

Našel jsem R1,evidentně vstup pro monitoring signálu a hodnotou nastavil spínání přibližně na 80mV.Reciver by měl mít výstupní napětí 1V tak by to mělo být v pořádku.Bohužel v praxi je to tak že audioswitch drží sub sepnutý pořád.
Čeká mě návštěva bratra,měření a nejspíš jiné řešení.Každopádně Audioswitch už nikdy používat nebudu.Nejspíš to dopadne tak že nainstaluju  Master/Slave zásuvku...

Příspěvky [3]

  Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

Audioweb.cz » Ostatní technika » Schéma Audioswitche Aldax?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£