Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zdroje signálu » Přehrávač xDuoo X3

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: Přehrávač xDuoo X3

Pořídil jsem si přehrávač xDuoo X3 a měl bych dotaz. Netýká se to zvukové kvality, ta je z mého pohledu velice dobrá a po této stránce jsem naprosto spokojený. Jde jen o takovou drobnost. Když tam pustím skladbu s názvem obsahující diakritiku, tak si to některé dvojice znaků , nebo jednotlivé znaky (např. ír, õ) nějak blbě vyloží a místo správného zobrazení mi to tam hodí jako náhradu nějaký čínský znak. Dá se s tím žít, ale  .......... je to tak u všech xDuoo X3, nebo mám nějaký firmware s chybou?

Re: Přehrávač xDuoo X3

s tím asi nic neuděláš číňani asi s českou diakritikou nepočítali

Re: Přehrávač xDuoo X3

To není jen česká diakritika, ale i jiná. Zatím jsem to moc nezkoumal, ale jazyky s divnejma písmenama (různý čárky, dvojtečky, stříšky, vlnovky o podobnej čurbes) to moc dobře nedává.
Ono to celkem ničemu nevadí, těch čínskej znaků není moc a tak se to přečíst dá. Při poslouchání na display stejně moc nekoukám a jak jsem psal, tak zvuk to má parádní. Je to jen taková málo závažná chyba. Jestli to nejde snadno pořešit nahráním jiného FW, tak se s tím smířím. Za ty peníze to je v pohodě.

Re: Přehrávač xDuoo X3

Měl jsem podobný problém u mp3 přehrávače. Nechal jsem adresáře přejet nějakým prográmkem pro úpravu tagů. Ten všechny diakritické znaky odstranil automaticky. Bylo pro mne přijatelnější mít namísto č c než něco jiného. Bohužel už si nepamatuji co to bylo za prográmek, pohledej možná něco najdeš.

Re: Přehrávač xDuoo X3

Ještě jsem našel, že na X3 by měl jít nahrát Rockbox. Nepořešilo by to ten problém?

Re: Přehrávač xDuoo X3

Ja si myslím, že za vyskúšanie to stojí.

Re: Přehrávač xDuoo X3

https://www.id3renamer.com/

Web

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Přehrávač xDuoo X3

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£