Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 283 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 281 282 283 284 285 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [5,641 až 5,660 z 8,421]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

To spájkovanie je uplne v pohode. Doporučil by som výmenu za kondenzátory BENNIC z prodance...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jasně, časem snad vyměním, ale protože by mě to vyšlo mnohem dráž, tak jsou použity přeměřené krabicáky. Snad chvilku poslouží ještě smile

hue hue hue

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

2:Dohnalik tak jsem si tu lm3886 zkusmo taky prodrátoval a je to úplně potichhu i když mám delší vývody a navíc to přehrálo Sonku s STK úplně hravě a člověk by řekl, že je to taková blbost.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak jsem si udělal radost zkouškou přestavěného kanálu NZC 431 (při zachování základní topologie zapojení!). Stylová sestava Tesla MC 902, NZC 431 a (zatím neopravené) ARS 944 rovněž stylově s Karlem Gottem (Narodil se máj) zněla tak, jak jsem to nečekal ani v optimistických snech. Mám radost!!!
Však jsem nad tím špekuloval několik měsíců smile. A hodně mi to také přineslo, na stará kolena jsem se dost o NF obvodech naučil.

(upravil Lukáš33 28. 5. 2016 17:02)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Konečně lakuju.

https://i.postimg.cc/jnhpjQsd/2244323.jpg https://i.postimg.cc/4nTnmfJr/2244324.jpg

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak ja som si spravil radosť tým, že som úspešne vstúpil do stavu inžinierskeho na VUT FEKT v Brně smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Gratulace.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

staffy, taky blahopřeji. Chytré lidi potřebujeme.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

gratulace smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

blahopřeji ale...pomáhej si z Kocourkova pryč dokud jsi mladý, perspektivní a čerstvý diplom v kapse, abys jednou nelitoval jako já

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Super, gratulace smile
Já dneska šel okolo a koukal jsem na dveřích vylepená cedulka s návodem jak se mají lidi představit komisi big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

no vida, to jste na VUT FE pokročili, za nás jsme jen slušně pozdravili a řekli své jméno, na to nám nikdo návod dávat nemusel smile

Web

(upravil Dohnalik 8. 6. 2016 14:34)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t35.0-12/13389107_10205171810048308_1699196052_o.jpg?oh=a6ad0c9ad92a9954196e44eae586892f&oe=575A3F5E&__gda__=1465525930_fa894fd1de8721503f5ef960c7b535fc

Škoda, že je to tak nečitelný, ale uděláte si obrázek big_smile  když jsem viděl co dokáže projít za bakalářku a dokonce i diplomku, tak se mi chtělo brečet, vůbec se takovýmhle cedulkám nedivím. VUT je proti mezinárodním univerzitám ostuda.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

hezký smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pěkné no... nám říkali, že nás uvede a představí tajemník takže to vidím na Dobrý den a jde se na věc big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

ty brďo ! dyž si uvědomim jakej já jsem inžiněr tak mám normálně strach jit k doktorovi...
http://img24.cz/images/52654996809646369099.jpg

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

(upravil Crashpc 8. 7. 2018 13:23)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jeden můj známý říká:  "Jsou dva druhy lidí- šikovní, a inženýři." Mockrát jsem se přesvědčil že má pravdu. Tady v baráku je jeden takový taky- dokáže mi matematicky a fyzikálně přesně zdůvodnit proč žárovka svítí, ale vyměnit prasklou žárovku mu musím já.

Web

(upravil maxell 8. 6. 2016 20:22)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

dybych se líp učil mohl dneska bejt přinejmenším kominíkem (mám závratě ve vejškach) nebo stomatologem, to je panečku džob ! včera jdu k novému, ne (starej pán je již v penzi) než sem otevřel klapačku tak byl o 500 Kč lehčí (kauce co propadá pro případ zmeškání termínu) a než vzal šťouchadlo do ruky tak ještě 700 Kč (musím na povinnou a placenou konzultaci o ústní hygieně k jeho synovi, rovněž MUDr. do vedlejší ordinace) ty vole, to už je příliš...rodinná bílá mafie, můj půltýdenní plat total v háji
PS. nestojim o korekci pravopisu, sem proletařskýho původu

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

(upravil Crashpc 8. 7. 2018 13:23)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

smile

Příspěvky [5,641 až 5,660 z 8,421]

  Stránky: ««« 1 ... 281 282 283 284 285 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£