Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Reproduktory » rada spálený výškáč

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 34 z 34]

Re: rada spálený výškáč

Tak potom prečo somňa robíš chuja?

Re: rada spálený výškáč

Aby ses měl na co ptát asi. V jednoduchým sériovým obvodu je vykuřbuřt, kde to PPTC bude.

Re: rada spálený výškáč

Pozornému čitatelovi ale isto neunikne že toho ..... robíš niekedy zo seba Ty a ego si potlapkávaš práve takýmito odpoveďami. Keby som ja odpovedal tak ako Ty chytil by si sa mojej teorie a tvrdil by si presný opak. Pretož ten rozdiel tam je hoc len minimálny kde je ten člen zapojený.

(upravil Hazys 31. 8. 2014 22:17)

Re: rada spálený výškáč

Pretož ten rozdiel tam je hoc len minimálny kde je ten člen zapojený.

Ne, není tam rozdíl žádný, pokud je před výškáčem pouze kondík, je naprosto buřt, jestli PPTC bude před nebo za ním. Pořád bude v sérii. Takže si ty kecy o egu strč někam.

Nebo nám popiš ten minimální rozdíl v chování obvodu A a B. Já se rád poučím.
http://i59.tinypic.com/25rfiar.jpg

Nebo co kdyby PPTC zapojil do druhýho fousu vejškáče? To se taky bude chovat jinak?
http://i62.tinypic.com/71og75.jpg

Re: rada spálený výškáč

Chybí ti tam náhradní obvod vodičů. To už by něco mohlo udělat. Ale nikdo by to neslyšel a málokdo by to změřil.

Re: rada spálený výškáč

Já vim, mě to taky napadlo, třeba tam naznačit Re a Le reproduktoru, Ri zdroje signálu, Rt vodičů...  A nechal bych tady dýdžeje spočítat přenosy pro všechna pořadí součástek v obvodu. Problém je, že DJ počítat přenos neumí, jiank by věděl, že na tom pořadí nezáleží a nenavážel by se do mého ega.

Re: rada spálený výškáč

No a teraz si prečítaj môj príspevok 13 čo som tam napisal a porovnaj ho s tým čo si teraz napisal Ty. Traba tam započitať Le repro Ri zdroja a tak dalej. Ved nič ine neriešim. Je mi jasne že pri klasickom obvode kde sú všetky súčiastky v serii a je jedno kde je čo zapojene ale tu sa jedna o nelinearnu sústavu. A nezabudni ma chytať za slovíčka. A posprávnosti aj Ty by si ten člen daval na začiatok vetvy už len s princípu.

Re: rada spálený výškáč

Prvky L a C jsou teda podle tebe nelineárné? Nebo pro nelineární prvky obvodu už neplatí ohmův a  kirchhoffovy zákony? Tak si tam to zkur...  Le a Re do toho sériového obvodu přidej, a pak nám tu pod sebe vypočítej ty přenosy ze zdroje signálu na reproduktor. Pro všechny kombinace těch součástek v sérii. Pokud ani tuhle trivialitu neumíš spočítat, aby sis podložil ty své nesmysly, tak buď laskavě zticha.

A posprávnosti aj Ty by si ten člen daval na začiatok vetvy už len s princípu.

Tos mě dobře pobavil, argumentovat tím, co bych dělal já. lol

Re: rada spálený výškáč

A ten polyswitch kam patrí?

Re: rada spálený výškáč

V  prostým sériovým obvodu je snad jedno kde bude ne?

Re: rada spálený výškáč

Zesilovač proměřen na osciloskopu a vše v pořádku, kmitání se nekoná. Teď to chce prověřit výhybku, každopádně se německý servis odmítá zabývat reklamací spáleného výškáče.:(

Re: rada spálený výškáč

Pokud bude něco s vyhybkou, což by mě překvapilo, tak reklamovat u výrobce bedny. Výrobce repro by v tom byl zase nevinně.
Pokud reklamaci odmítají, tak určitě někde mají, že na spálení cívky se záruka nevztahuje. Tomu bych i rozumněl.

Re: rada spálený výškáč

čti vlákno - ochrana výškače žárovkou
https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=16084

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: rada spálený výškáč

Tak výhybka byla prověřena a je v pořádku.

Příspěvky [21 až 34 z 34]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Reproduktory » rada spálený výškáč

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£