Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Ostatní technika » LCD TV Philips 46PFL6806H-zkušenosti??

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 38 z 38]

Re: LCD TV Philips 46PFL6806H-zkušenosti??

Tak to jsme na tom podobně a počítám, že asi je nás i víc. Řešili jste to s Quartem? Upřímě obdivuju, že si ještě koupíš další produkt, aby ti fungovalo to cos už zaplatil. To by mě ani nehlo.

Web

(upravil Quart 3. 1. 2012 15:53)

Re: LCD TV Philips 46PFL6806H-zkušenosti??

Vy jenž máte podobný problém co bobcat kontaktujte mne: pavel.stranka(z@vinac)gmail.com

Do února se tomu kolega programátor nemůže věnovat, jelikož máme začátkem února státnice... Bude potřeba překopat celý program do jiného procesoru na úplně jiný kód. Nebude to proto hned, ale budeme se snažit tento problém co nejdříve vyřešit.

Řešit se to potom bude výměnou procesoru a přeprogramováním dálkového ovládání.

Díky za pochopení.

Web

Re: LCD TV Philips 46PFL6806H-zkušenosti??

Pavle dík za konstruktivní přístup, ne každý se dokáže k problému postavit čelem. cool

Re: LCD TV Philips 46PFL6806H-zkušenosti??

Výborně, to už není tak daleko. Doufám, že se to hlavně podaří.

Web

(upravil Xhibit 4. 1. 2012 17:41)

Re: LCD TV Philips 46PFL6806H-zkušenosti??

Ještě k tomu cloudingu:

Milan napsal:

Dneska celej den koukam, jestli si toho někdy při normálním obraze všimnu a naprosto bez šance.

No právě, však jsem psal že je to nejvíc patrné právě ve tmě, někde pod zářivkama v obchodě si toho nejspíš nevšimnete.
Jenže přes den TV nezapínám, to mám jiné zájmy a činnosti. Jen večer v neosvětlené místnosti a to je pak fakt hnus jak výše na foto.

Jinak už se té TV opravdu jen směju, myslím teď mou aktuální full led bez cloudingu. Jelikož se u nás rozjížděl digitál až koncem minulého roku, až včera mě tak napadlo si naladit kanály smile. A ono nic, naladím tak kulové, analog mě přitom dříve šel. Jiná TV na stejné anténě je ok, samožřejmě na digitálu. Tak že už mám objednaný servis. Supr, 4tá tv v pořadí která jakž takž fungovala, neuběhl ani rok a další reklamace. Nejspíš je vadná od začátku, do teď jsem DTV tuner nepoužil.
Kde jsou ty časy kdy se měnila TV po deseti letech, dneska jsou to bez ohledu na cenu všechno zmetky.

Re: LCD TV Philips 46PFL6806H-zkušenosti??

Xhibit: V krámě fakt nebydlím a zářivky doma neprovozuju.... Jediný, kdy si toho lze všinout je, když vypnu zdroj signálu. A ani tak to není tak zlé. Jinak nedělej si iluze. není to tak dávno, co sem prodával 40" FHD Samsunga, kterej mě stál ranec a stála dost i po víc jak roce na trhu. Prodával sem pár měsíců po záruce a telka po ani ne půl roce majiteli odešla. Taková je doba, ale nechává mě to chladným. Chtěl sem větší a ani teď u současný nepředpokládám, že bych jí měl věčně. jestli vydrží zase cca 3 roky, hroutit se z toho nebudu, stejně morálně zastará a když vezmu, že za minulou sem dostal asi 20% původní ceny, tak mě to stejně nevytrhne

Web

Re: LCD TV Philips 46PFL6806H-zkušenosti??

Pánové,telka je doma. Musím říct,že po počáteční křeči a dvouhodinovém přemýšlení proč TV neladí žádný digitální kanál (a následném přepnutí země instalace z CZ na Německo big_smile ) jsem z obrazu nadšen. Kanály v MPEG4 jsou naprostou bombou,sledování TV v HD rozlišení je zážitek. Bohužel o to hnusnější je sledování čehokoliv ve standardním rozlišení.
Ad fleky: Já nic nepozoruju. Mrknu na to ještě večer,ale kromě toho,že je při okrajích vidět že je podsvětlení silnější (na což jsem u LCD obecně zvyklý) je to naprosto OK.

Teď trochu nějakých negativ:
TV je v menu občas pomalá
EPG nejde spustit přes obraz,příjem se zastaví
EPG není v češtině
EPG nezobrazí v seznamu kanál,ke kterému nemá seznam pořadů (nevysílá se pro ten daný kanál)
TV odmítá spojení přes HDMI s mým AVR,dokonce jej nějak zablokuje a AVR odmítá fungovat
SPDIF výstup zvuku na některých kanálech jakoby vypadává (specielně na MPEG2 kanálech a hlavně na MTV) (tohle mě sere asi nejvíc)
Nastavení obrazu/zvuku/ostatního v menu si nepamatuje pro daný navolený vstup,ale je globální pro celou TV


A poslední na závěr: Jsem další kdo má potíže s DO od TV,které skutečně ovládá modul řízení Customworks.

Re: LCD TV Philips 46PFL6806H-zkušenosti??

TAk EPG a teletext v češtině se vyřešil.
Při instalaci s nastavením země TV neladila digitální kanály,po přepnutí na německo se digitální kanály naladily,ale nejelo EPG a teletext v češtině.
Nakonec jsem přišel na to (v návodu o tom není zmínka!) že při nastavení země instalace na CZ je přístupné další tlašítko s podorbnějším nastavením,kde se dá zapnout nebo vypnout digitální kanály (defaultně je to nastaveno na vypnuto). Po zapnutí téhle volby ladí telka i digitální kanály bez problémů a vše funguje správně i s diakritikou.:)

Re: LCD TV Philips 46PFL6806H-zkušenosti??

2 Xhibit:  k tomu podsvícení led kolem dokola - mám LG 37LE5500 ( http://www.lg.com/cz/tv-audio-video/tel … LE5500.jsp )  a tam s tím žádný problém nemám, podsvícení je krásně rovnoměrné.  zřejmě jsem měl šťastnou ruku.

mimochodem, netušíte jak se liší režimy TV Doma / prodejna  ??

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

(upravil DJ_Rix 16. 1. 2012 9:28)

Re: LCD TV Philips 46PFL6806H-zkušenosti??

IMHO Prodejna=jas podsvícení na plný koule.:)

EDIT: Jasně,kritik má pravdu.

Re: LCD TV Philips 46PFL6806H-zkušenosti??

millano: prodejna (obchod) jsou omezeny funkce.

Web

Re: LCD TV Philips 46PFL6806H-zkušenosti??

zkusim v tomhle tematu od zacatku a jinak!

poradi mi nekdo novou LED LCD televizi do 17.000,- vc DPH ???

Diky diky

MacBook Pro-> Antelope Audio Zodiac DAC/Luxman PD-441 w Nottingham Analogue Ace Space & Sumiko Blue Point/Denon DN-961FA-> DIY tube AMP-> DIY speakers w Fostex FE-206ES-R & Monacor RBT95SQ

Re: LCD TV Philips 46PFL6806H-zkušenosti??

Jakou velikost Ivane? Já bych šel klidně do toho Philipsu znovu,jsem opravdu spokojen. Co všechno chceš aby ta telka měla?

Re: LCD TV Philips 46PFL6806H-zkušenosti??

Uhlopricka by stacila 101 - 107 cm, full HD, wi-fi ideal, VGA vstup, RCA zvuk. vystup ideal, 100 Hz minimun 200 Hz ideal

Jinak se v TV vubec nevyznam... (akorat jsem slysel o problematickem menu u Philipsu)

MacBook Pro-> Antelope Audio Zodiac DAC/Luxman PD-441 w Nottingham Analogue Ace Space & Sumiko Blue Point/Denon DN-961FA-> DIY tube AMP-> DIY speakers w Fostex FE-206ES-R & Monacor RBT95SQ

(upravil millano 18. 1. 2012 8:01)

Re: LCD TV Philips 46PFL6806H-zkušenosti??

2 ivanb_cko :  trošku si připlať a kup :  http://www.alza.cz/42-lg-42lw650s-d233079.htm

imho mít zbytečných 80k , šel bych do :  http://www.alza.cz/55-lg-55lw980s-d287249.htm cool

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: LCD TV Philips 46PFL6806H-zkušenosti??

ivanb_cko napsal:

(akorat jsem slysel o problematickem menu u Philipsu)

Ono to není nic hrozného. Někomu může vyhovovat víc "menu" od Philipsu, někomu zase víc od Samsugu. Já třeba považuju menu samsungu za horší než u Philipse.

Podobně je to s ovladačem. Starý Philips měl naprosto elegantní a dobře se držící ovládání obr.1 (pořád používaní například k DVD). Kdežto u nových se používá přiblble oválné ovládání s mini tlačítky obr.2. Třeba opět ten Samsung má ovládání zase moc obrovské, kdy musíš vzít ovladač pomalu obouruč, aby jsi mohl zmačknout vrchní tlačítka obr.3. LG to samé, úplně kravsky velkej ovladač vhodnej akorát pro důchodce aby ho našli na stole.
Nevím zda je u každé televize jiný ovladače, ale zatím jsem se setkal s několika kusy od obou značek a všude byly stejné ovladače jako na obrázcích

obr. 1
https://lh6.googleusercontent.com/-i2WU4Tzn41M/TxZkGGQnb7I/AAAAAAAAA34/m44LI2sYlhU/s512/obr.%2525201.jpg

obr. 2
https://lh4.googleusercontent.com/-kVRaOUS-20s/TxZkGDoVcpI/AAAAAAAAA38/2Y_bg7iymf0/s512/obr.%2525202.JPG

obr. 3
https://lh3.googleusercontent.com/-mTpM39_M-8Y/TxZkGOMIUOI/AAAAAAAAA30/BFUhmy0xbKI/s512/obr.%2525203.jpg

Re: LCD TV Philips 46PFL6806H-zkušenosti??

A co tohle Ivane? Pokud teda nechceš bezpodmínečně novou......

http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=15231

Re: LCD TV Philips 46PFL6806H-zkušenosti??

to Rix: diky za nabidku, ale jsem rozhodnut koupit uplne novou a LED-kovou...

horsi ovsem je, ze jak se divam na nabidky, tak TV, ktera by byla vicemene takova jakou bych chtel (nebo takova jakou si myslim, ze chci) jsou diky pozadavku na wi-fi pripojeni nad me financni moznosti. Tudiz si proste budu muset par mesicu pockat az ceny pujdou dolu...skoda, fakt jsem se na novou televizi tesil!

MacBook Pro-> Antelope Audio Zodiac DAC/Luxman PD-441 w Nottingham Analogue Ace Space & Sumiko Blue Point/Denon DN-961FA-> DIY tube AMP-> DIY speakers w Fostex FE-206ES-R & Monacor RBT95SQ

Příspěvky [21 až 38 z 38]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Ostatní technika » LCD TV Philips 46PFL6806H-zkušenosti??

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£