Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 71 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 69 70 71 72 73 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [1,401 až 1,420 z 8,421]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

My víme, že se ti nelíbí, tak ho neodsuzuj, když jsi ho ani neměl v ruce. Takovou masovku, jako je Android, nechci ani vidět, sice toho umí dost, ale je to všude kolem mě a už toho OS mám plný zuby. Koupím si buď WP7, nebo iOS a je mi úplně jedno, že se to někomu jinýmu nelíbí.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak jak na to tak koukám, tak jsem výběr mobilu docela posral. Ze začátku jsem si myslel, že HTC je kvalitní výrobce. teď toho lituji. Mobil mě stál 4300 nebo nějak tak, teda ne mě, máti big_smile.
Mám HTC wildfire S (bílé provedení, za což si výrobce přirazil pár stovek)
Výhody: Velice kvalitní foťák
             Podporuje 3G, wifi
             Jdou na něm graficky velmi slušné hry
             Senzor přiblížení, G sensor apod. ptákoviny
Nevýhody: I když má baterie kapacitu 1230mAh, tak vydrží dost málo, při hraní her okolo 2 hodin, při poslouchání hudbu je to poměrně dlouho, ale v poh. režimu je to velmi málo.
                 Graficky náročnější hry se brutálně lagují, např Angry Birds je katastrofa.
                Výstupní signál do sluchátek je naprosto potichý, kamarád má nějakou shit MP4ku z alzy (Sweex 4GB) a hraje tak 10x hlasitěji
                animace (např. při přesunutí mezi jednotlivými 7-mi plochami) se brutálně sekají a nejsou plynulé.
Oproti iPodu touch 3G, který mi vydržel půl roku, byl značně jetý a stál 3200 je to HTC katastrofa. ten iPod sice neumí volat, ale wi-fi je rychlejší, animace krásně plynulé a sluchátka řvou jak kráva.
Té investice lituju.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Yeayer napsal:

Výhody: Jdou na něm graficky velmi slušné hry
Nevýhody: I když má baterie kapacitu 1230mAh, tak vydrží dost málo, při hraní her okolo 2 hodin, při poslouchání hudbu je to poměrně dlouho, ale v poh. režimu je to velmi málo.
                Graficky náročnější hry se brutálně lagují, např Angry Birds je katastrofa.
                Výstupní signál do sluchátek je naprosto potichý, kamarád má nějakou shit MP4ku z alzy (Sweex 4GB) a hraje tak 10x hlasitěji
                animace (např. při přesunutí mezi jednotlivými 7-mi plochami) se brutálně sekají a nejsou plynulé.

Trochu si odporuješ ne? Nehledě na to, že zrovna Angry Birds na WF S funguje naprosto normálně a bezproblémů. To samé veškeré animace, i když se občas telefon dokáže pěkně zadýchat. Zvukový výstup hodnotit nemohu, protože nemám WF S, ale jeho předchůdce Wildfire. A u něj je výstup silný až až...

Jinak je vidět, že nemáš ani ponětí, k čemu má ten telefon vlastně sloužit a co má umět. Už jenom kvůli hodnocení výdrže baterie a podobně. HTC Wildfire S je entrylevel od HTC, tedy to nejzákladnější co můžeš mít. Žádný našlapaný HW, displej nic moc a podobně. Co bys chtěl za 4000,-Kč ??? Tohle je naprostej základ pro ty, kdo chtějí androida a přitom nepotřebují hrát hry a podobné kraviny.

(upravil Yeayer 8. 1. 2012 19:29)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

babakus: myslel jsem, že ty graficky slušné hry JDOU ALE LAGUJÍ SE. Jinak ho mám já a spolužák, a o angry birds se hádat nebudu - na to mém i na tom kámošovym se to laguje takže, to má místy tak 2fps třeba na minutu, až pak se to rozjede, ale ihned jak otevřu další lvl tak je to znova. Jinak iPod 4th stojí okoilo 4500, sice to není mobil, ale co se týče rozlišení displeje a grafiky tak je to hodně velkej rozdíl.

(upravil right13 8. 1. 2012 19:44)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

WF som mal , s WF S som sa hral , je to dost maso rozdiel výmena Qualcolma Snappdragona za ARMko , displej je tiež o dosť lepší . čo sa čuduješ nad tou batériou ? Dnešné telefóny s gigantickými gisplejmi a výkonnými procesormi nie sú stavané na to aby vydržali na batériu dva týždňe ako to vedeli staré nokie . S WF som bol spokojný , vedelo to všetko čo som chcel , aj som si na tom zahral a Angry birds mi vôbec tak nesekali ako píšeš .

Teraz zháňan HTC desire  - nič s windows mobile nechcem ani vidieť, tobôž symbian alebo IOs (ten je aspoň stabilný big_smile)

Neviem prečo nadávate na androida , konečne má človek akú takú kontrolu nad telefónom , nainštalujem si tam čo chcem , spustím tam čo chcem , spravím si tam a nastavím si tam čo chcem . WM jedine žere mega ramky a vkuse to mrzne . IOS nehodnotím , to som v ruke mal len krátko aby som sa s tým stihol zžiť

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

nj jenže srovnáváš nesrovnatelné. iPod je naprosto něco jiného. Prostě WF S je základní chytrý telefon a nemůžeš od něj čekat zázraky a zároveň odsuzovat celou značku HTC. Na takové hraní co bys asi chtěl bys musel zaplatit minimálně trojnásobek, abys dostal nějaký našlapaný mobil, kde bude teplat 1GHz procesor, bude k dispozici 700MB RAM a k tomu 4" displej. Nehledě na to, že spousta aplikací prostě není vůbec optimalizovaných. Jinak nejsem fanouškem žádné značky, to aby někdo neřekl, že kopu za HTC.

Ještě k té výdrži. Všechny "chytré" telefony se musí nabíjet každý den, nebo obden. I ten slavnej iPhone chcípne za pár hodin, když na něm budeš hrát, používat jako navigaci, nebo např. jako wifi hotspot. Doby kdy telefon vydržel 14 dní bez nabíjení jsou dávno pryč.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

ked chceš hrať kúp si PSP

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

right13: Neviem kde si prišiel na to že lumia 800 stoji 600€, ďalej tá naráŸka na Nokiu je dosť odveci keďže Nokia stále predáva najviac mobilnych telefónov spomedzi všetkých (a to nieje môj výmysel) aj keď nie najviac "chytrých telefónov". Ale to budem zanietenému fandovi Androidu ťažko vysvetlovať....

Dohnalik: Je to veľmi svižný OS a telefón s ním fičí rýchlejšie ako dvoj-jadrové telefoni s inou platformou. Pre WP7,5 som sa rozhodol aj kôli UI ktoré ma veľmi pekne, jednoducho a prehľadne vyriešené. Potreboval som zmenu, už ma prastávajú baviť tie domovské obrazovky s widgetmi a ikonami ktoré sa snaď za posledných 5 rokov ani trochu nezmenili.
Ďaľšie veľké + je internetový prehliadávač, síce nepodporuje flash ale to je dobré aspoň nenačítava zbytočné reklami.
K stabilite systému sa neviem objektívne vyjadriť keďže ho mam len 8 dní ale nevyzerá to byť zatiaľ prúser smile
Ďaľšia vec ktoroi ma Nokiáci potešili je to že kaŸdá nokia má bezplatnú plnehodnotnú offline navigáciu.
Ale WP7,5 ma jedno veľké mínus a tým je jeho uzatvorenosť. Už týždeñ ma nasiera Zune lebo je to jediná možnosť ako tam dostať subory (síce aj cez SkyDrive sa dá) keďže nepodboruje mass storage sad Ale zas to ma výhodu a to tú že po sformátovaní telefónu si tam môže človek nahádzať všetko naspeť kliknutím na jednu ikonu smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Někdo chtěl nedávno vědět jak je funkční objektiv canon 70-200mm f/4 L USM ...
Tož tady máte fotky, kde se ukázal v plném světle:
http://volta.rajce.idnes.cz/Hokej_Rytir … lzen_1929/
Doporučuji však použít klávesu "F11" pro lepší a kvalitnější rozlišení. Tím jak rajče fotky zmenšuje je degraduje...

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

F11 si přepneš jenom prohlížeč do fullscreen modu, na "kvalitu" fotek na rajčeti to vliv nemá. Nechceš přejít třeba na Picasu?

(upravil voltik 9. 1. 2012 0:18)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dohnalik: Chci, nechci, měl bych

Bohužel vidím to, že se mi nebude chtít fotky přehazovat z jednoho serveru na druhý a tak se na to nakonec vybodnu a zůstanu kde jsem lol

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

longi napsal:

right13: Neviem kde si prišiel na to že lumia 800 stoji 600€,

vyber si : http://mobilne-telefony.heureka.sk/noki … -800-16gb/

longi napsal:

ďalej tá naráŸka na Nokiu je dosť odveci keďže Nokia stále predáva najviac mobilnych telefónov spomedzi všetkých (a to nieje môj výmysel) aj keď nie najviac "chytrých telefónov". Ale to budem zanietenému fandovi Androidu ťažko vysvetlovať....

a čuduješ sa keď vyrábajú také 50E šroty ? Absolútne pod dnešný štandard , neunúvajú sa dať do niektorých modelov ani symbian ale drbnú tam tú svoju uzamknutú blbosť . Keď to ponúkajú ku paušálom za euro tak bodaj by neboli najpredávanejšie . Snažili sa prelomiť X6 - katastrofa , modely rady N a E sú stále kvalitné aj keď dosť podpriemer , neverím že táto Nokia Lumia poskytuje nejakú bohovú kvalitu v porovnaní s Galaxy II alebo Sensation prípadne najnovší model SE EVO

longi napsal:

Ale WP7,5 ma jedno veľké mínus a tým je jeho uzatvorenosť. Už týždeñ ma nasiera Zune lebo je to jediná možnosť ako tam dostať subory (síce aj cez SkyDrive sa dá) keďže nepodboruje mass storage sad Ale zas to ma výhodu a to tú že po sformátovaní telefónu si tam môže človek nahádzať všetko naspeť kliknutím na jednu ikonu smile

a sme doma . Viac mi netreba

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

OT: hele a potrebujou vas jeste vubec ty supermrnavy telefony kdyz uz jsou dneska sami tak chytry ? lol

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tka jako to HTC je podle mýho špatný v tom, že tento telefon si "hraje na něco, co není". Ubráním různých nepotřebných p*čovin by se telefon jistě zrychlil a wildfire s beru jako telefon, který bych nedoporučoval. Jinak je to můj názor, který nezměním. Například Samsung Star - dotykáč to sice je, ale přesnost dotyku je na ho*no, celkově je telefon na vyhození. Takže to vypadá, že až si nabrigádim, tak sahám okamžitě po iPodu 4G, udělám si tam jailbreak a to HTC mi zůstane jenom jako telefon na volání a hry na něm nebudu vůbec provozovat.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

K čemu ti ten ipod bude dobrý,.. jinak koukám seš nějakej podnikatel ne že budeš mít 2 telefony jeden na volání a druhej na hraní,.. jsem zvědavej za jak dlouho jeden z nich stratíš big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

http://kytary.cz/behringer-cx3400/HN085746/?tisk=1

jde se zkoušet,.. akorát mě zbývá dodělat zesík na basák a vyhodit pasivní vyhýbku,...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Paull_25: iPod je telefon?? smile

(upravil mechanik 10. 1. 2012 23:22)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Yeayer napsal:

...až si nabrigádim, tak sahám okamžitě po iPodu 4G... .

kašli na to a kúp si niečo z elektrotechniky, neviem k čomu je dobré každú chvílu kupovať nový mobil a hlavne kolko na tom človek stratí, podobne to beriem aj pri PC no ten je omnoho dôležitejší... ja mám mobil už 4 roky ten istý, je farebný a má už aj foták a kameru cool Lepší by sa mi páčil ale viem že o nejaku dobu by sa ma zase snažili chytiť na lepšie funkcie dizajn a podobne... a v tejto oblasti aspon pri mne nadšenie skoro opadne na rozdiel od hifi smile

EDIT: no pozerám že to asi nebude telefon, tieto prenosné prehrávače tiež nemám rád tongue

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dnes ma potešilo že som narazil na fotku môjho (je to presne môj)  rámu čím bol osadený a čím je teraz smile Ten rozdiel je viac ako krutý. Pred: http://www.cykloservis-klasek.zaridi.to … r/35/1.JPG

Teraz: http://petonz.mtbiker.sk/bike

Web

(upravil Yeayer 12. 1. 2012 15:57)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

http://www.youtube.com/watch?v=55FVwIG8rIg ... Už jenom skočit do GESu pro krabičku.. smile)

Příspěvky [1,401 až 1,420 z 8,421]

  Stránky: ««« 1 ... 69 70 71 72 73 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£