Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Sepnutí zařízení USB portem

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 26 z 26]

Re: Sepnutí zařízení USB portem

DJ_Rix: Neřekl jsem, že jsi idiot, ale napřiklad u moji desky pro SB (MSI Z68-GD80) je volba v BIOSu, nevím, co novějšího by jsi si představoval. Volba pomocí jumperů je právě na desce, kterou mám v HTPC... A jak říká Nitram, i kdybych to z molexu měl vytahnout, tak to nebude problem.

2millano: Vypadá zajímavě, zkusím si s tím pohrát.

Re: Sepnutí zařízení USB portem

jedno z nejjednodužších řešení, ale nebude se hifivěž při zapnutí dávat do standby ?

Re: Sepnutí zařízení USB portem

Nitram: Nechceš se člověče uklidnit?  tongue

Nevím jak pro koho,ale když budu dělat zařízení co se má zapojit do USB,tak bude do USB a mělo by zohlednit že si to může postavit kdokoliv a zapojit to do čehokoliv,třeba i NTB.... Tahat to z molexu......no,budu slušný a řeknu že to nepovažuji za čisté řešení (a v duchu si budu myslet že je to prasárna),navíc dělat extra lochnu třeba do mojí Cosmos za 5 litrů.....no nevím.

Dohnalik: No,jak který výrobce,jak která a jak drahá deska-řekl bych že zrovna tvoje deska za bůra není úplně reprezentativní vzorek.:lol:
Já mám třeba toto: http://download.gigabyte.eu/FileList/Ma … ud3p_e.pdf

U ní to například prostě změnit nejde (jako u většiny desek s novějšími AMD čipsety)

A otázka na zamyšlenou nakonec: Jakpak by jste řešili situaci kdy člověk zapíná PC stiskem klávesnice či myší? Při vypnutém USB to půjde blbě....

Re: Sepnutí zařízení USB portem

Tak mě AMD do kompu nesmí smile
Vždy to jde nějak pošefit, já si to navrhuju přesně pro mě, na míru...nepotřebuju, aby to používal kdokoli jiný, kdybych to tak chtěl, tak asi šáhnu po tom MCU...

(upravil Nitram 20. 9. 2011 1:21)

Re: Sepnutí zařízení USB portem

DJ_Rix: no ja jsem naprosto klidnej, ale ty evidentne hledas dalsi problemy tam kde nejsou.. wink resp. pokud ti mam odpovedet presne v duchu tveho komentare tak dohnalik take jasne rekl(napsal) ze bude vez spinat napetim USB a tedy ze zadani predpokladam ze ma vse zjisteno, overeno a jde mu pouze o mezikomunikaci mezi presenci/absenci +5VDC a vezi tongue

EDIT: kdokoliv si to teda rozhodne postavit nemuze protoze to bude zaviset samozrejme predevsim te vezi !! to bych se mohl opakovat do nekonecna.. komunikovat s elektronickym zarizenim ktere k danemu pouziti rozhodne neni puvodne urceno fakt neni to samy jako spinat relatkem kolebkovej prepinac na palubce traktoru..

Re: Sepnutí zařízení USB portem

No já jsem zvyklej,že když něco dělám,snažím se to udělat pořádně,tedy tak abych to mohl použít třeba i v budoucnu,nebo to mohl použír třeba i někdo jiný za jiných okolností-prostě aby to k něčemu bylo.Ale evidentně jsem byl bláhový.....udělejte si to tedy jak chcete pánové,já bych to udělal prostě jinak......pořádně....

Příspěvky [21 až 26 z 26]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Sepnutí zařízení USB portem

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£