Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 8 z 8)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

  Stránky: ««« 1 ... 6 7 8

RSS

Příspěvky [141 až 148 z 148]

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Upni někam nějakou ochutnávku smile

Web

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

dotaz k eloxování : naruší anod. oxidace už vyřezaný závit M4 ve stěně cca 3mm ? díky za radu

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

M4 ze dá řezat před eloxem, ale M3 až po smile

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

kombinace  b)+c) dle přísp.1:

http://audioweb.cz/uploads/thumbs/312_aluamp_2.jpg http://audioweb.cz/uploads/thumbs/312_aluamp_3.jpg http://audioweb.cz/uploads/thumbs/312_aluamp_4.jpg

ALU bočnice jsou schodišťové profily po eloxu, spodní pl./čelní subpanel je ohraněný výpalek z 3,0; zadní panel je ohraněný výpalek z 2,0 přišroubovaný zespodu ke dnu
tepelná vodivost ALU profilů je sice pofidérní, ale bude tam jen SPV100, která se nějak extra nehřeje, kdyby jo, tak ty velký kruhový díry v základně lze doosadit větřáky.
To jen jako příklad, že pokud je k dispozici 2D-CAD + laser + ohraňovák, tak se dá i bez třískového obrábění; díly jsou pak v podstatě nahotovo, stačí jen komaxit a může se montovat ! elox je taky většinou efektnější než barva

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Moc pěkné to máš. Jaký báně v tom budou bydlet?

Web

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

báně žádný, já flašky do kejsu zásadně neschovávám
je to jen krabice ze zbytků a pro zbytky, mám 2 ibriční (jestli teda v Čechách víte, co to slovo znamená smile ) moduly SPV100 ; v podstatě to nepotřebuji, jen velmi nesnáším nedodělané věci, tak to sfůzuji
jo toto bude čučavý, ta zlatá je v reálu velmi pěkná a k tomu je broušený nerez 5mm stříbrný čelní panel 500 x 150mm, nahoru vrchní dekl ze 4-ky duralu s frézovanýma langlochama á la BMW ještě ze starých zbytků z projektu DPA380
ten spodní a zadní výpalek mám ještě jeden (surové bez laku), kdyby někdo chtěl, tak jej podaruji ; ten ALU-profil by se nechal možná sehnat, ale je to tak 7 let, co se ty schody z něho dělaly

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Tak by si tam někdo nedal ten šílenej profil, ale normální chladič, ne? smile

Re: Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

pokud ty plechy bude někdo (zadarmo + pošta) chtít, ať si tam dá co chce, ale oba výpalky jsou dyzajnovaný přesně na tento šílený profil;  moje zadání znělo : co dům dá, nic nekupovat !
na hraní si v garáži to tepelně teoreticky stačí, v praxi uvidíme; maximálně to shoří, no a ?  smile

Příspěvky [141 až 148 z 148]

  Stránky: ««« 1 ... 6 7 8

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Stručné shrnutí zásad návrhu krabic pro domácí i studiovou techniku

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£