(upravil ondra Ch 8. 4. 2010 15:02)

Téma: opera mě nezobrazuje avatary

Opera mě přestala zobrazovat avatary, co s tím?
Díky

Web

Re: opera mě nezobrazuje avatary

Je to samej bug nebo co... s 10.51 jsem měl problémy s nestabilitou, tlačítky, nevyhlazenými obrázky... vrátil jsem se k 10.10.

(upravil babakus 8. 4. 2010 15:13)

Re: opera mě nezobrazuje avatary

Nemáš nainstalovaný nějaký Adblock nebo tak něco? Mrkni jestli jsi si ty avaraty nezablokoval, případně je myslím v nastavení profilu zde na fóru, zda se ti mají nebo nemají zobrazovat avatary...

Jinak podle diskuzí na netu to vypadá, že poslední Opera (10.51) je opravdu nepovedená a jsou s ní problémy. Nemám zkušenosti, používám Firefox...

Re: opera mě nezobrazuje avatary

Taktiež som mal s 10.51 problémy... Po prechode naspäť na 10.1 je všetko v poriadku.

Web

Re: opera mě nezobrazuje avatary

Naistaloval jsem nějakou 9.64 a už to běží smile)

Web

Re: opera mě nezobrazuje avatary

já používám 10.51 a vše OK, jen mi chybí tlačítko zpět na původní stránku stránku

Web

Re: opera mě nezobrazuje avatary

10.51 + Vista OK, naopak mam dojem ze je to lepsi nez predchozi verze

Re: opera mě nezobrazuje avatary

Apropo, v čem je Opera tak úžasná, abych jí začal používat? Mám jí ze zkušenosti před několika lety zafixovanou jako pomalej problémovej prohlížeč co sežere moc paměti...

Re: opera mě nezobrazuje avatary

Třeba ty problémy s tou 10.51 budou jen pod XP, kdoví...

Zorg: Si ji zkus a sám si udělej obrázek, ne?

(upravil Bery 9. 4. 2010 19:22)

Re: opera mě nezobrazuje avatary

V opeře se mi zhruba před půl rokem pracovalo daleko lépe než ve firefoxu, ovšem do té doby než jsem pátral po programu který mi zpomaluje počítač... 780MB spotřeba ram se 6-ti otevřenými záložkami už na mě bylo opravdu moc.
Nakonec jsem si zvyknul na firefox a mám klid smile

Web

Re: opera mě nezobrazuje avatary

Tak to je soda, mam 6 zalozek a 202mb uzmute ramky.
Bylo mi doporuceno Chrome, ale nezkousel jsem.

Re: opera mě nezobrazuje avatary

9 záložek, 190MB, ale že by mě to trápilo, když mám 4GB ram to se říci nedá. spíš mi přijde, že to bere určitý procenta z celkový velikosti ram.

Web

Re: opera mě nezobrazuje avatary

Opera je dobrej prohlížeč... Občas ho používám a nemůžu si stěžovat.
Spíš FF je lemra líná a nenažraná mrcha... To co mi to jednou udělalo jsem s jiným prohlížečem nezažil: http://sgw.cz/ff.png a to jsem měl otevřenej jen jeden tab. Bohužel už jsem na FF závislý a neobešel bych se bez něj big_smile

paf: Chrome je docela nepřehledný prohlížeč. Ani žádný pořádný nastavení jsem tam nenašel, bůhví, jestli to nějaký má big_smile prostě Google...

hue hue hue

Web

(upravil paf 10. 4. 2010 23:24)

Re: opera mě nezobrazuje avatary

dokud jsem spokojen s operou tak nic dalsiho zkouset nebudu. Mel jsem oblibenou tu rezavou lisku, ale po nejakych problemech jsem utekl k opere, ted uz nehledam jiny browser

Re: opera mě nezobrazuje avatary

chyna.cz: nejspíše bude něco pravda na tom že opera si bere určité procento z celkových ram, mám 8GB (počítač slouží jako server). Ovšem snažím se uškudlit každých 100MB na ramkách smile a nechce se mi kupovat nová deska.

Web

Re: opera mě nezobrazuje avatary

Jestli to nebylo funkcí Opera Turbo http://www.opera.com/portal/turbo/ to je funkce, která v závislosti na rychlosti připojení ořezává kódy pro rychlejší zobrazení na úkor vzhledu ...

Tuto funkci mám vypnutou (10.10). Co se týče námahy počítače, jsou to jednotky procent na procesoru a od cca 70MB až po 1GB operační paměti. Což mě netrápí, ba naopak, vyhovuje. Klidně si můžu mezi vším svižně přepínat, bez načítání a čekání několik-mnoho stránek na záložku vzad vpřed  - jsem spokojen. Akorát když šidim YT při stahování videa, tak už ten soubor nemá v keši na disku už ani příponu(ve verzi 8.xx ještě měl). Ale najít v keši ten největší a časově nejaktuálnější a stačí dopsat .flv a stáhnutý vídeo z YT je na světě smile