Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » ZESILOVAČ Tesla AZS 220 - nefunkční kanál - diagnóza: hučí

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 35 z 35]

Re: ZESILOVAČ Tesla AZS 220 - nefunkční kanál - diagnóza: hučí

Ale v klidu, tohle já umím spravit jednou rukou...

Web

Re: ZESILOVAČ Tesla AZS 220 - nefunkční kanál - diagnóza: hučí

Zesilovač sem poslal minulej tejden...

měl byste ho mít na poště  smile
http://ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledov … &go=ok

Web

Re: ZESILOVAČ Tesla AZS 220 - nefunkční kanál - diagnóza: hučí

Balík je sice na poště, ale přišel dost rozbitý a nebylo před kým ho komisionálně otevřít, vedoucí i zástupce vedoucího pošty  mají do čtvrtka dovolenou. Tak jsem ho tam nechal a počkám, až se jeden z nich vrátí do práce.

Web

Re: ZESILOVAČ Tesla AZS 220 - nefunkční kanál - diagnóza: hučí

tak to je pěkný.
Ještě že sem to pojistil na 5000 kdyby něco.

Sou to pěkný zmrdi hmm

Web

Re: ZESILOVAČ Tesla AZS 220 - nefunkční kanál - diagnóza: hučí

Tak jsme to otevřeli a naštěstí se /aspoň zvenku/ zesilovači nic nestalo.

Web

(upravil sinclair 24. 1. 2010 0:41)

Re: ZESILOVAČ Tesla AZS 220 - nefunkční kanál - diagnóza: hučí

Mohl jsi aspoň napsat, že je to domrdaný na kvadrát....kde je stínicí plech z přepínače vstupů??
Kompletně odprásklej levej konec, zřejmě to někde sáákra dlouho leželo, protože malé vazební elyty jsou všecky v prdeli a poťáky chrastí, normálně je to zcela zticha.
Budu muset ten chybějící stínicí plech nahradit elektrickou cestou smile

Web

(upravil voltik 24. 1. 2010 1:43)

Re: ZESILOVAČ Tesla AZS 220 - nefunkční kanál - diagnóza: hučí

já ten plech mam tady doma, ten sem Vám tam asi mohl přidat že big_smile

Vyplatí  se to vůbec opravovat? Jestli nemam na aukru schrastit jinej ? big_smile

Web

(upravil sinclair 25. 1. 2010 16:38)

Re: ZESILOVAČ Tesla AZS 220 - nefunkční kanál - diagnóza: hučí

Dneska odesláno jako OB.
To byl stroj ze sběrného dvora a někdo si tím na Aukru přivydělává. Hnus, půl dne dost usilovné práce.
Ten stínicí plech si tam dej pak sám, ono to ale nebručí ani tak,
Ten zesilovač byl už z výroby nějaký nepodara - zcela chyběly kondenzátory fyziologie, uvedenené ve schématu servisního manuálu, kondy byly nahrazeny drátovými propojkami a od odboček k zemi šly tak vlastně jen odpory 5k6.
Jeden konec měl klidový proud 10mA, druhý /ten zdravý/ 15mA. Obojí je málo, štelovat se to tam nikde nedá a jedinou pomocí je výměna předpěťových diod, co jsou upevněny na šroubech koncových tranzistorů.
Opravdu zábava na dlouhé zimní večery,

Ostatně nevím, čemu se vlastně divím, když je takových expertů dvanáct do tuctu. Kteří na Aukru a ODKLEPNUTU prodávají zařízení s původně odstřiženou přívodní šňůrou - tedy ze sběrného dvora.
Tam, na sběrných dvorech, je zase ze strany personálu dvanáct do tuctu, kteří by za stovku prodali vlastní mámu a když jim strčíte kilo, dají Vám, nač si vzpomenenete.,
Vím to, protože podobných metod použíám také, pří sbírkové činnosti a to, co se mi třeba líbí a nehodí, nabídnu kolegovi, co třeba sbírá rádia. On zas sem tam přivleče nějakej zesilovač - tak se stalo, že Mono 130 mám asi osm kusů....
Byl jsem tak například svědkem tahání motoru a převodovky z vraku, ve kterém se zabil táta. Co na tom, že by podobné vraky měly mít nějakou pietu - serem na pietu, sice bylo půl auta plné zaschlé krve, protože tátovi ta jedna  traverza doslova amputovala hlavu...kočka, zvedák, trochu vercajku a měli prvotřídní motor do Fiata, jaký se dnes už nevidí,..
Vidím borce tahat ze sběrného dvora třeba 40-50 let starý chromovaný vysavače, dosti často značky Electrolux. Mají odřízlou přívodní šňůru /to je povinnost obsluhy sběrného dvora/, tož ji zpátky přimontujem, co na tom, že není původní a hybaj s tím za tisíce korun ns Aukro. Já teda takový kachní žaludek nemám, to se klidně přiznám....  to jsou pak ty "půdní nálezy" a podobně.

Web

Re: ZESILOVAČ Tesla AZS 220 - nefunkční kanál - diagnóza: hučí

tak zesilovač sem si dneska vyzvedl smile

upřímně Vám za něj děkuju smile

Web

Re: ZESILOVAČ Tesla AZS 220 - nefunkční kanál - diagnóza: hučí

Leoši, kolik bys chtěl za dvě Mono130 z těch 8?

Web

Re: ZESILOVAČ Tesla AZS 220 - nefunkční kanál - diagnóza: hučí

Zatím je nechci prodávat, Ondro.

Web

Re: ZESILOVAČ Tesla AZS 220 - nefunkční kanál - diagnóza: hučí

opamp: M70+M130=biamping? big_smile

Re: ZESILOVAČ Tesla AZS 220 - nefunkční kanál - diagnóza: hučí

Ale, jen takovej nápad... stejně by se mi to nevešlo do baráku smile

Web

(upravil feliz navidad 28. 1. 2010 11:38)

Re: ZESILOVAČ Tesla AZS 220 - nefunkční kanál - diagnóza: hučí

A celkovej příkon 920W je taky slušnej...
EDIT: Ale byl by to rachot big_smile

Re: ZESILOVAČ Tesla AZS 220 - nefunkční kanál - diagnóza: hučí

opět zdravím,
mohl byste mi někdo říct ještě něco z tech. specifikace? Korekce +- dB atd. Předem díky

Web

Příspěvky [21 až 35 z 35]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » ZESILOVAČ Tesla AZS 220 - nefunkční kanál - diagnóza: hučí

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£