Re: Repráky Monacor

čtu to po sobě ještě jednou , špatně jsem začal, omluva.ty dva páry nechat hrát od 100 Hz a ten středovej  až přibližně od 5 kilo, ta směrovost by nemusela být tak hrozná .

(upravil Zorg 24. 8. 2009 0:09)

Re: Repráky Monacor

I tak. #160 sedí. Co tě vede k tomu nedat tam kalotu a dva normální středobasy?

hazda: tipuju, že nemá čas na píčoviny, po různých extempore tady..škoda hmm

Re: Repráky Monacor

2 all - edit #159

Re: Repráky Monacor

Kdo má mít s tebou trpělivost, když pořád vymýšlíš kokoťárny...?
Tady kup něco a hotovo: http://www.hifibazar.cz

Re: Repráky Monacor

zorg: si nejaký chytrý,a k tomu aj pekne vulgárny!!Kto vravel že chcem od neho nejaké somariny,som len chcel vedieť či niekto o ňom niečo momentálne nevie?To bolo všetko,ale asi aj škoda reagovať na takéto hovado.

Re: Repráky Monacor

jestli jses tak vyjadroval i vtom emailu tak se nediv ze ti neodpovedel a pokud ses opravdu ptal na kokotiny tak se tim tuplem nediv. Jinak dawsoo uz sem nechodi nejakou dobu.

Re: Repráky Monacor

a nejspíš ani nebude...

Re: Repráky Monacor

Kyselym: Tak určite som sa takto nevyjadroval,ale keď mi pán zorg,,takto pekne odpíše'',tak čo mám na to povedať? Ja si nemyslím ,že som sa pýtal somariny,som chcel len poradiť pri stavbe jeho jedného projektu. A pritom tam má napísané že rád pordadí.Ďakujem za odpoveď,aspoň viem na čom som. Ja viem kamarát si kamaráta vždy zastane.

Re: Repráky Monacor

sigi: Chcu postavit kvalitni 3p. Jak píše Tonda, nevymejšlej. Je libo klasiku? Tak pošli pistolemu list a postav http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=6296 se sísem nahoře a máš to na stříbrným podnose. Nebo, bylo by libo exotiku? Tak postav "Poor Man's R909" http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=8172 Taky třípásmo a opět se sísem nahoře, víc by ti k tomu řekl Jarda Vaněček. cool

(upravil pistole 24. 8. 2009 23:20)

Re: Repráky Monacor

Vysvětlím to zcela jednoduše:
Dawsoo na ty maily neodpovídá, protože kdyby měl na ně odpovídat tak nedělá nic jinýho, než že by odpovídal na dotazy.
Pokud se člověk jednoho dne dostane v konstrukci tak daleko , že může radit sesype se na něj každodenně sprška dotazů obvykle opakujících se a v drtivé většině vyžadujících odpověď na 3 stránky textu a víc.
Teď se zkus vžít do role takovýho člověka, kterýmu něco takovýho dojde denně 5x..... co asi uděláš. , Jakpak dlouho tobě trvá napsat 3-stránkovou odpověď tak aby to mělo hlavu a patu?
Takže abych to shrnul člověk se v prvním kole omezí na stručné štěky tu a tam a v druhém kole , když zjistí, že to nevede nikam přestane odpovídat úplně. Jsou k tomu ještě další důvody (jako že tu a tam ti nějakej kretén vloží do úst něco co jsi neříkal, nebo někdo sprostě ukradne tvůj nápad a začne s tím kšeftovat..) a výsledkem je nakonec že přestaneš odpovídat úplně.
Podívej se na to Dawsoo neodpovídá, PMA neodpovídá, , BV neodpovídá, Sinclair neodpovídá, koneckonců ani já taky neodpovídám , Takovej zaph například šel až tak daleko že zrušil veškeré kontaktní formy na sebe) . Jedinou vyjímkou je kazzatel kterej si nedá říct a okrádá se o čas. Ale i tam to brzy skončí.
Snad jsem dostatečně vysvětlil proč lidi jako dawsoo nebo já už dále nehodlají ztrácet čas. . S dawsem jsme o tom několikrát mluvili a on to vyřešil úplně. Já jsem to vyřešil tak, že už pouze měřím a nebo dělám projekty od píky. ještě chvíli budu poskytovat podporu na monacor projekt (což neznamená odpovídat na stupidní dotazy) a pak se taky odmlčím. Dělat něco napůl se mi mnohokrát vymstilo protože člověk navrhne projekt pak stavitel něco nedodrží a za blba jsi ty.
Byla jistá alternativa, a to že bysme tady měli vlákno kde by se diskutovalo trochu podle naší noty a o.t. bysme si nemilosrdně mazali , ale to se zase nelíbilo antoniovi a tak to dopadlo jak to dopadlo.
S touto odpovědí se teď trochu víc namáhám za nás oba, aby ostatní věděli co je důvod proč neodpovídáme - zkrátka to nejde .
víckrát už to vysvětlovat nebudu.

Re: Repráky Monacor

Přesně jak jsem předpokládal...

(upravil MaBat 25. 8. 2009 10:22)

Re: Repráky Monacor

Zorg: vidím za tím jen uraženou ješitnost. Dawsoo ani pistole nejsou žádnými výsadními obdorníky na konstrukci beden, jsou to "jen" zapálení amatéři, jako my všichni tady. Jen se kolem nich ze začátku vytvořila jakási aura, od jisté chvíle pomalu, ale jistě uhasínající, což je nevyhnutelné. S odpovídáním na maily je to samozřejmě otrava a každý by měl být dost soudný na to, aby odhadl, zda jeho dotaz stojí za pozornost druhé strany, v tom souhlasím.

junglist: ten dipol bude hrát bezpečné lépe než jakékoli klasické, tj. kisnovité třípásmo, o tom jsem přesvědčen. Pokud jsou požadavky na vyšší SPL, není ani nutné tam cpát ty dvě 15", ale dá se to udělat úplně odděleně a těch subů (jakýchkoliv) k tomu postavit co hrdlo ráčí...

Re: Repráky Monacor

Takže popořadě...původně jsem ani nechtěl nic psát ale přes upozornění pár lidí že se mi tu meje prdel řeknu svůj názor,třeba se někomu nebude líbit ale to se nedá nic dělat.
Delší dobu jsem tu nebyl a podívejme se:

1. na maily co mi přišly jsem vždy pokud jsem znal odpově´d odpovídal... pokud byly slušný a dotaz měl hlavu a patu... (pokud jsem někomu neodpověděl tak sorry ale jsem často mimo takže odpovídám buď později,nebo mail nedorazil, navíc nejsem žádná bezplatná poradna pánové takže se s těma kecama vzpamatujte.

2.To ubohý přiblblo Matbat a jeho slinty tady: ... na toto individuum jsem se rozhodl že nebudu nikde už reagovat a ani nějak dále komentovat, je to člověk kterej je opravdu tím nadšeným amatérem jak drze bez jakýkoliv znalosti souvislostí a nazval rádoby vtipně mě a pistoleho.. (narozdíl od něj jsem komerčně vyvíjel bedny pro třetí stranu a v letech 93-98 bedny vyráběl...On zatím nepřevedl nic ,jen papouškuje Akademický plky z AES a DIYaudio (což je kecárna stejná jako slovanet s rozdílem že je v EN) ,případně Methmana (kterýho respektuju že si narozdíl od něj stojí sice taky za svým i když mam názor jinej, ale nechová se jak buran.  narozdíl od tohoto chlapce nadšeného amatéra z kozince, jsou za mnou i za pistolem vidět "nějaké výsledky" a to je alespoň co já vím v jakékoliv oblasti vždy měřítkem kompetentnosti. Sorry ale člověk kterej se pomalu loni pomalu ptal na základní věci tady semnou prostě nebude polemizovat o tom co je a co není špatně a co dobře... na takovýhle píčoviny fakt nemam čas a ani náladu smile... Pokud vím zatím jen plká a rejpe výsledek nula... obrázek ať si každej udělá sám... pro mě tím to tady končí.

3. To že sem nelezu opět uvedu na pravou míru: není to o žádný uražený ješitnosti... opět ten dement sem zas vkládá OT plky kerý nikoho nezajímaj ....  moje sebevědomí je tak akorát a nemam potřebu se na netu s někým neustále dohadovat o píčovinách a přeměřovat .. na to mam bohužel času zatraceně málo.... s lidma kerý sou v klidu a jsou mými přáteli v kontaktu jsem a nadále budu,ale tady mě to prostě jen poslední dobou unavuje a zdržuje.. místo plkání dokola o TVM a projektech kerý mě defakto ani nezajímaj ... protože se to tu řešeilo 100x dokola ...tak raději dělám na věcech místo vysedávání u netu...


4.Pokud se to nelíbí prosím adminy o smazání všech mejch postů... protože jsou k ničemu a jen blbnou hlavy lidem big_smile Pokud je vám to kluci blbý udělám to při příští návštěvě sám.

Není co dodávat...

Re: Repráky Monacor

Nee, nemazat...

Re: Repráky Monacor

MaBaT: ta poznámka na pistole a dawsoo je IMO nevhodná. Oba dva mají velmi dobré výsledky a solidní znalosti. Výsledky jsou rozhodující. Vůbec nepopírám důležitost akademického teoretického vzdělání, naopak, je to vstupenka k možné výborné práci. Ale není vhodné shazovat někoho za to, že v daném oboru nemá VŠ. Absolvent má předpoklady, ale musí dokázat svět modelů propojit se světem reality a dokázat rozpoznat důležité a nedůležité, ev. si doplnit vlastní experimentální poznatky nad rozsah teoretické přípravy - ta mu je nedá. Není důvod, aby se nemohl slušně věnovat audiu i SW programátor-analytik se 6 lety praxe v oboru SW.

Jak pistole, tak dawsoo výsledky mají, a k dawsoo chodili právě z důvodů získání zkušeností experimentem 2 velmi talentovaní absolventi ČVUT-FEL, kteří se zabývají digitálním zpracováním signálu v praktické, obvodové a algoritmové rovině. Dokumenty AES a skripta vše nedají.

(upravil pistole 25. 8. 2009 18:38)

Re: Repráky Monacor

PMA:
to neřeš, my už nějakou dobu víme co je borec zač. On i již zmíněný check měl našlápnuto podobným směrem a pak se uklidnil, když se pustil do praktické realizace ...

Jinak š čerstvými absolventy v praxi mám své zkušenosti - dají se shrnout asi takto : použitelnost je nepřímo úměrná dosaženému průměru. A absolutně nepoužitelní jsou ti s PhD.

Re: Repráky Monacor

Není dobré to shazovat ani z jedné extrémní pozice.

(upravil pistole 25. 8. 2009 19:39)

Re: Repráky Monacor

Moc dobře víš, že roli teorie nepodceňuji spíše naopak. A shodneme se i že finální soud rozhodne ukázaný výsledek.

Jinak to nedramatizuju tech absů mi prošel rukama opravdu "statisticky významný vzorek"

(upravil Zorg 25. 8. 2009 19:35)

Re: Repráky Monacor

dawsoo, já tohle přesně chápu a ani se nedivím, je fakt, že ten čas určitě dokážeš investovat líp než u kompu. Samozřejmě mě to mrzí, je to halt pech. Načal to check, tos ještě vydejchal, ale teď tenhle borec to dorazil.
Hlavně nic nemaž. Ber to tak, že je to prostě statistická odchylka: je nás tu 2019 a nejvýše 2 metbetové jsou kokoti, tzn. absolutní většina je v pohodě, tj. alespoň 99.901% pro akademiky zaokrouhleno na 3 desetinná místa big_smile
Marceli, moc děkujem http://hifi.slovanet.sk/bb/images/smiles/icon_local_down.gif

(upravil MaBat 25. 8. 2009 19:47)

Re: Repráky Monacor

Počkám, až se shromáždí celý fanklub, a pak k tomu ještě něco napíšu, možná.

PMA: ale tak to přece vůbec myšlené nebylo, nikoho neshazuji, jen říkám, že král je nahý. To ale člověk zjistí, až když se začne sám o věc intenzivně zajímat.

pistole nám zatím může vysvětlit, jak je to s tou odezvou na skok, jelikož mu jde o tu teorii. Zatím o tom ví kulový, tedy ještě včera ano. Tohle mi vadí... sám vychází z marketingových žvástů, považuje to za něco navíc a 99.901 lidí tady mu to žere.

Jo, občas mívám snahu poučovat, ale právě z důvodů, který jsem právě popsal. Kdybyste byli, Zorgu, rádi, že se něco dozvíte...