Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » přepínáč vstupů před RSD4132

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

(upravil avomet 26. 4. 2009 22:15)

Téma: přepínáč vstupů před RSD4132

Protoze mi jinde neodpovidaji zkusím se zeptat zde. Před koncáky SPV100 jsem si postavil korekční předzesilovač RSD4130 a pro přepínání vstupů jsem si objednal u elsy P250ku. Mám však obavy, že jsem se asi unáhlil, protože P250ka obsahuje i předzesilovač a tím pádem je učena před koncový stupeň a nikoli pred korekcni zesilovac. Takze bych asi měl pro přepínaní vstupů použít klasický přepínač a nebo jiný relátkový, mám pravdu??? Budu vděčný za každou radu wink

Re: přepínáč vstupů před RSD4132

Možeš skouknout http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph … he,plošňák se dá upravit na jednostraný.

(upravil wwsly 29. 4. 2009 20:18)

Re: přepínáč vstupů před RSD4132

Myslím,že za P-250 jsou to vyhozené peníze.

Ale k dotazu, P-250 má pevně nastavené zesílení, né že bys ho nemohl změnit, ale nepůjde to tak snad jako u toho modulu z ezk, tam se to dělá trimrem, kdežto u P-250 musíš vyměnit správny odpor plus kond případně.

řadit to do kaskády to můžeš tedy: zdroj signálu -> P-250-> RSD -> SPV
P-250 je přepínač vstupů
RSD je korekční pedzesilovač
pokud nechápěš rozdíl, tak to nestavěj

Web

Re: přepínáč vstupů před RSD4132

Kdybych nechápal rozdíl mezi přepínačem vstupů a korekčním zesilovačem, tak bych to semka nepsal... Toho sem se právě bál, že to byly vyhozené peníze a tys mi to potvrdil... unáhlil sem se. Měl jsem to v úmyslu řadit, přesně jak píšeš. Mrzí mě, že mě na to neupozornil PMA. Navíc mne štve, že je to poprvé, co mám doma nějaký modul a nemám od něj schéma!

Re: přepínáč vstupů před RSD4132

Asi takhle, on to nemusí být špatný modul,ale za ty prachy?
PMA je kapitola sama pro sebe... no comment

Web

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » přepínáč vstupů před RSD4132

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£