Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 7)

Audioweb.cz » K fóru » Nový vzhled fóra

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 128]

Re: Nový vzhled fóra

little myslel jsi krok zpět?

Re: Nový vzhled fóra

fíha dal som si tmavý no... lol aspon pre moje oci dobré smile

(upravil Kritik 19. 2. 2009 19:36)

Re: Nový vzhled fóra

Jak píše Frank! Je to o zvyku wink

edit: antonio: nedělal jsi nic se zvětšením nebo velikosti písma?

Web

Re: Nový vzhled fóra

Jak děcka... po druhý: na každej novej skin jste si zvykali a zvykli, tohle je to samý. Jako by jste to teď zažívali poprvé... Kdo řekl, že světlým a tmavým končím? V práci si s tím hraju už druhý den, stále to ladím. Ušetřete se komentářů, ty zdrženlivější by byly hodnotnější.

Kritik: Jen jednotlivé odkazy.

Re: Nový vzhled fóra

tondo nech to tak aspon sem lidi polezou jen kdyz budou muset a nebude se tu zvatlat o kdejake p***** wink

Re: Nový vzhled fóra

Gammu můžeš štelovat jak chceš, přehlednost je menší a to o hodně. Ubral si kontrasty rozdělení a celý to splynulo do jednoho. Webdesignem a grafikou takovou už se nějákou dobu zabývám a co si tak matně vzpomínám tak jedno z hlavních hesel bylo nenuťte uživatele přemýšlet a tenhle novej skin ho nutí přemýšlet, akorát víc musíš hledat, protože to je jak jedna bílá stránka něčím popsaná. Předtím to bylo pěkně rozškatulkovaný a byla tu snažší orientace. Toť můj skromnej názor.

Re: Nový vzhled fóra

Tak pod tohle bych se taky podepsal. Ale je vidět, že se antonio snaží, tak ho nechme to dodělat. Určo nám pak zařadí do meníčka i náš starej dobrej skin wink

Re: Nový vzhled fóra

Ještě bych podotkl, že uplně první verze jsem se lekl. Zdá se mi že potom se nějáký drobnosti ještě změnily a dokonce se nachvilku vrátila stará verze. Když se na to podívám dneska za deního světla už je to lepší, ale pořád je to jako ta stránka ničím nerozdělená. Chtělo by to zesílit a více zatmavit dělící čáry. Ty pěkně vykreslí to oddělení co tu zdejší mají rádi a potom bych ještě z #FFFFFF udělal něco maličko šedýho, ne moc, jenom tak aby to nervalo oči i při rozumné gamě.

Re: Nový vzhled fóra

Antonio, od nového vzhledu se mi občas stává, že reklama ve spodní části překryje poslední příspěvek. Děje se mi jak v Opeře, tak v IE na různých PC, po druhém obnovení stránky se to načte korektně. Jinak zjišťuji, že nový skin hodně prozradí o kvalitě použitého LCD, někde je to opravdu hůře čitelné a celé to splívá, někde je to OK.

Re: Nový vzhled fóra

Jarous: Pokud se to projevuje i nadále, dej vědět.

Re: Nový vzhled fóra

Totéž, jako Jarous (#49). Doma i v práci.

(upravil little 20. 2. 2009 14:40)

Re: Nový vzhled fóra

Taky, taky.
http://img19.picoodle.com/img/img19/3/2/20/t_1m_e67a3bf.jpg

Re: Nový vzhled fóra

Na LCD to ještě jde, ale na CRT vypalují oči obě verze. Monitor mám seřízený správně na fotky, nevím, proč bych měl něco měnit.

(upravil opamp 20. 2. 2009 16:08)

Re: Nový vzhled fóra

Asi tak, gamma není zrovna "uživatelský parametr", kterým by bylo radno bezdůvodně hýbat jen pro vyladění fóra...

Web

Re: Nový vzhled fóra

No, kdyz uz tu nad tim tak nadavate, tak ja si dal taky tmave, protoze svetle mne vypalovalo oci i kdyz mam brightness, kontrast i gammu uplne vlevo... Jestli neco nenavidim, tak kdyz monitor "sviti"...

Re: Nový vzhled fóra

Mně se to líbí. Líbí se mi to, že je to jako web smile a vzhledem k tomu, že všechno co jinak dělám (Word, Eagle) je bílý, tak mi to fakt neva.

Re: Nový vzhled fóra

Vyskúšal som si ´´čiernu´´ verziu ale po 2dňoch sa mi to prestalo páčiť proste ako v horore, ja som zvyknutý celkovo pri surfovaní webom na biele /svetlé/ stránky, preto sa mi to viac páči automaticky som si to prehodil späť na bielu farbu.

Web

Re: Nový vzhled fóra

No tak, nesejčkujte, nebo to antonia nebude nutit nám ten starej vzhled přidat do meníčka lol

Re: Nový vzhled fóra

Teda hoši, nevim co trojčíte? Kromě příjemně zelených pruhů jsem si jiných změn nevšimnul. Televizi k počítači mám takovou placatou LG L1919S smile

Re: Nový vzhled fóra

antonio napsal:

Jarous: Pokud se to projevuje i nadále, dej vědět.

Toníku, tak stále se tak děje, dnes to naskočilo u dvou příspěvků přímo mezi ně doprostřed.

Příspěvky [41 až 60 z 128]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Nový vzhled fóra

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£