Téma: Inzerce

Kdysi se to na starším fóru probíralo a myslím, že by se to mělo stát povinností: Uživatel, který inzeruje, musí mít v profilu uvedené "Místo", tedy alespoň přibližné bydliště. V poslední době se vůbec stalo módou, že noví uživatelé jsou zcela anonymní a to se mi moc nelíbí. Dle mého názoru by měla být povinnou položkou i cena nabízeného zboží.

Re: Inzerce

souhlasím, alespoň se potom vyhneme zbytečným dotazům typu"od kud jsi a za kolik si představuješ to prodat?"

Web

Re: Inzerce

Rozhodně souhlas. Mě spíš přijde, že lidi, kteří neudávají ceny se bojí, aby tím neodradili případné zájemce. smile

Re: Inzerce

není problém napsat "cena XXX, případně dohoda".... nehledejte problémy kde nejsou. jinak souhlas.

Re: Inzerce

A taky by bylo dobré mazat inzeráty, které nejsou aktuální.

Web

Re: Inzerce

Antonio, co Ty na to?

Re: Inzerce

Ano a přidal bych taky pravidlo aby se lidi co nechtěj kupovat zdrželi komentářů k prodávanejm věcem.... poslední dobou se to rozmáhá opět tenhle nešvar (každej ke všemu musí něco neustále mlít i když o to nikdo další nestojí) jsou to většinou stejný lidi co dokážou svejma stupidníma kecama dokonale zabít prodávajícímu kšeft. Pokud to někdo udělá opakovaně i přes upozornění inzerujícího že si to nepřeje byl bych klidně při opakování se pro tvrdej ban...

Není co dodávat...

Re: Inzerce

Jo tak tohle se mě zrovna stalo, taky bych dával bany těm co "kecaj" druhým do kšeftů.

Web

(upravil Power of Bass 26. 2. 2010 17:52)

Re: Inzerce

http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=168366#p168366 nedalo by se nejak ošetřit,aby lidi zbytečne nezneuživali registraci na forum jenom proto,že  ho chtějí použit jako bazar?  přecijen snad audioweb neni inzerce ...
edit mozna by nakonec nebylo marne udelat top prispevek i v bazaru s nazvem "jak inzerovat" smile

Re: Inzerce

... a případnou komerční inzerci zpoplatnit.

Re: Inzerce

Souhlas s Kritikem. Už jsem na to upozorňoval několikrát, ale jakoby nic...

Web

(upravil Power of Bass 3. 3. 2010 0:26)

Re: Inzerce

NNNTomas , treba jako tohle? http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=10207 ..  souhlasím!
podle mne by si podobne inzeraty mel Antonio nejprve schvalovat než se uveřejní ( IMHO přece to tu neprovozuje proto,aby na jeho webu profitovali jiní)

Re: Inzerce

Power of Bass: To nejde, když sem umístí někdo komerční inzerát nědělá mi problém ho smazat nebo někdo z moderátorů.

(upravil dannydj 3. 3. 2010 9:03)

Re: Inzerce

antonio má email s dotazom. Už dávnejšie som mu písal žiadosť o uverejnenie môjho inzerátu za poplatok, no neodpovedal na email. Na repromanii sme to vyriešili k spokojnosti obidvoch strán. antonio ďakujem za prípadnú odpoveď na môj email. s pozdravom dannydj

Web

Re: Inzerce

Na vícero fórech to zpoplatnění komerční inzerátů funguje... stačí "symbolická" cena,jen aby se toho nezneužívalo. Třeba i bazar rozdělit na komerční/soukromý... pokud by jich začlo narůstat.

Re: Inzerce

dannydj: Já ti odpovím, dej mi čas. Přemýšlím, že by to bylo pod tou pravou reklamou, tedy stáleviditelné, ovšem jen textový odkaz + pár tlachů.

Re: Inzerce

měl bych jen takovou "technickou" , porč se nemažou staré,neplatné inzeráty, ikdyž sám zakladatel daneho inzerátu o toto požádá ? předpokládám,že není technicky možné aspon v této sekci aby si to každý mohl mazat sám ? (ačkoli "forum" upozornujě,že smazáním prvního prispěvku s esmaže cely dred,první příspěvek smazat nejde,tedy ani zrušit vlakno.)
určitě by to bazar zpřehlednilo a uštřilo nejaky ten kB místa na serveru smile

Re: Inzerce

Vyriešený inzerát stačí "nahlásiť" a moderátori sa o to postarajú...

Web

Re: Inzerce

Inzeráty ve kterých je vysloveně napsáno že se mají smazat se povětšinou mažou (tedy minimálně já to tak dělám).
A jak už napsal DeadMan, thread stačí nahlásit a následně se někdo z nás postará o smazání. V pravidlech bazaru to sice je, ale asi si je 50% z lidí ani nepřečte a zbytek na to zapomene smile.

Smazal jsem inzeráty starší než cca pět měsíců.

Web

Re: Inzerce

Jednoznačně pro,  vyplněné bydliště  v profilu, a nebo do inzerátu napsat možné místo odběru. A taky cenu.