Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Nejasnost:zesilovac DENON PMA-1500AE PS

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [12]

Téma: Nejasnost:zesilovac DENON PMA-1500AE PS

Jak dokaze zesilovac urcit zda je k nemu pripojeno repro A+B nebo AorB a jako posledni bi-wiring? jen konstatuji ze neni tam zadne nastaveni... zadny prepnuti... http://www.audioexpert.cz/stereofonni-z … -1500ae-ps

Web

Re: Nejasnost:zesilovac DENON PMA-1500AE PS

Blbá otázka. On to nepozná. Je to jen varování pro majitele, aby ten zes nepřetžili. TEn zes dokáže pracovat do 4 ohmů, proto při paralelnim připojení 2 beden na 1 výstup musí mít každá 8.

Re: Nejasnost:zesilovac DENON PMA-1500AE PS

Mám Denon 1500R gold, a mám vyzkoušenou zátěž 2ohm a držel, jen jsem nemohl na eq přidat 16 Hz smile potom již zapracovaly pojistky.

Re: Nejasnost:zesilovac DENON PMA-1500AE PS

16!!! Běž se zahrabat lol

(upravil Rendolf 8. 9. 2008 19:22)

Re: Nejasnost:zesilovac DENON PMA-1500AE PS

???? Nechápu...prostě když jsem přidal na 16Hz tak se zesilovač při zátěži 2 ohm vypnul........proč zahrabat????

https://i.postimg.cc/PPFwmFwV/940816.jpg

Re: Nejasnost:zesilovac DENON PMA-1500AE PS

Stále čekám na reakci ...Franku.

(upravil BlackRider 11. 9. 2008 20:29)

Re: Nejasnost:zesilovac DENON PMA-1500AE PS

Ty máš bedny na kterejch to poznáš (16Hz)? smile

Edit: Ono to samozřejmě jde, ale slyšíš hlavně ty vyšší kmitočty... Asi chápeš, že když na šavli přidáš kupříkladu 10 dB na 16Hz tak na 25Hz to přidá třeba 3dB.

Web

(upravil Frank 11. 9. 2008 20:56)

Re: Nejasnost:zesilovac DENON PMA-1500AE PS

Proč? Protože je to blbost.... Vubec nechápu proč to tam pletou.

A odpovědi ses dočkat nemusel, můj výskyt je tu dost nekontrolovatelnej.

Re: Nejasnost:zesilovac DENON PMA-1500AE PS

Na 312 se bas změkčí...zakulatí..a ještě více znekonkrétní smile, u SPH 300KE von Monacor velmi znatelné, ale dost nebezpečné hlavně u sledování filmů, kdy bři takovém tom brukotu u filmů vzroste výchylka k limitu zkonstruování reproduktoru, ale slyšet to je.

Re: Nejasnost:zesilovac DENON PMA-1500AE PS

16Hz mívají většinou málopásmové eq, tím pádem mají celkem široké filtry a ikdyž jsi tahal za 16Hz přidával jsi i mnohem vyšší f a tím pádem byla změna znatelná. Jinak 16 Hz se v hudbě moc nevyskytuje, jen snad ve varhanách sub kontra A - 16,5Hz... Ale v běžnym rozumě smíchanym bigbeatu to nehledej...

Re: Nejasnost:zesilovac DENON PMA-1500AE PS

Když se podíváte na ten obrázek, který jsem tam dal, uvidíte, že mám 16Hz a potom 31,5Hz, je mi jasné, že pokud mám +10dB na 16Hz, přidávám i na 18,19,20,21,22,23...Hz. Celá tato diskuze začala, protože mi Frank napsal ať se jdu zahrabat s 16Hz....pokud můj eq má regulaci na 16Hz, předpokládám, že na nich i přidává + i na ostatních okolních kmitočtech. Ad Mates: Dalo mi velkou práci nájít eq, který má regulaci takhle nízko (myšleno HIFI) i 25Hz je vyjimka, většinou začínají na 31,5Hz, vyjma drahých 1/3 oct EQ.

Re: Nejasnost:zesilovac DENON PMA-1500AE PS

Tak si to odměř, ať je klid a nehádáte se tu kvůli prdu wink

Příspěvky [12]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Nejasnost:zesilovac DENON PMA-1500AE PS

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£