Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač pro třípásma TVM

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [9]

Téma: Zesilovač pro třípásma TVM

Zdravím, známej má třípásma ARN 312, ARP 150 a ARV 104 v 8 ohmech a shání k tomu nějakej zesilovač. Ale už jako hotový přístroj, ne stavebnici. Co byste doporučili? Já se v tomto moc neorientuji. Já bych doporučil stavebnici, ale na to si netroufá. Vybral si toto např. : http://www.advance-acoustic.com/en-product.php?id=24 Co vy na to?

Re: Zesilovač pro třípásma TVM

Není to nějaká leštěnka?

Jinak, k těmhle bednám skoro cokoliv, žádná zázračná kvalita to není. Akorát si dávat pozor, aby to mělo dostatečný výkon do 8 ohmů, což bohužel vylučuje ze hry AZS223 a podobné veterány.

Web

Re: Zesilovač pro třípásma TVM

mu jde právě spíš o vzhled. dokonce si vybral i zesilovač za 25 litrů, což mi připadá na TVM celkem zbytečny. jde mi jen o kontrétní značku. nevím, co mu doporučit

Re: Zesilovač pro třípásma TVM

No dovolte ja mám zesilovač za 25t a hraji na TVM.

Re: Zesilovač pro třípásma TVM

To je opravdu dost nepřiměřené.

Web

Re: Zesilovač pro třípásma TVM

Souhlasim, že když se shání po nečem novém - definitivním, tak AZS 222 nebo 223 je pro TVMka trochu málo, ale sám mám naprosto stejné osazení beden a pokud to nechce poslouchat opravdu hodně nahlas nebo neni pako, co má potřebu tzv. "vysklívat okna", tak ta AZS 223 zas tak hned nekreslí. Osobně mi ta kombinace do cihlového baráku se 7 sousedy zatim vyhovuje, časem bych sehnal nějakej NAD, jako definitivní řešení pro mě...

Re: Zesilovač pro třípásma TVM

Mu jde jen o to, abych mu doporučil nějakou dobrou značku hi-fi zesilovače, popř., jestli je ten na odkazu vhodný pro jeho sestavu.

Re: Zesilovač pro třípásma TVM

NAD C355. Případně malinko starší C352. Zesilovač na dvacet let.

Web

Re: Zesilovač pro třípásma TVM

Díky, to jsem chtěl vědět

Příspěvky [9]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač pro třípásma TVM

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£