Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Tesla ARS 2100 i jiné

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 27]

Téma: Tesla ARS 2100 i jiné

Nenajdou se někde informace o těchto ´´historických bednách pro hudební soubory´´? Dík za pomoc

(upravil kurpelm 15. 4. 2007 19:18)

Re: Tesla ARS 2100 i jiné

ARS 2100 boli bedne zo štvorpásmového aktívneho PA systému ARS 2900, ak ma pamäť neklame. boli popísané v amáru, ale to číslo teraz nemôžem nájsť. bolo to modré číslo.
jo a ešte tam k nim boli frekvenčné charky pri 10W. osadenia si nepamätám, nejaké ARO94... alebo také niečo tam je...

Web

Re: Tesla ARS 2100 i jiné

Bylo tam ARO9408.
btw. měl někdo z vás Teslácké profi řad ARB a ARC ? A proč se prakticky vůbec neobjevují v bazarech? To se jich vyrobilo tak málo?

Re: Tesla ARS 2100 i jiné

taky je mi to divný že se nikde nenajdou...

Re: Tesla ARS 2100 i jiné

Že by je každej odpálil?

Re: Tesla ARS 2100 i jiné

Velké, těžké, otravné skládání a na náš trh jich šlo málo, nejvíc do bývalé SSSR. Píšou mi lidi z Estonska, Lotyšska, Litvy a i odjinud a shánějí dokumentaci...

Web

Re: Tesla ARS 2100 i jiné

A jak to  hrálo?

Web

(upravil sinclair 16. 4. 2007 18:59)

Re: Tesla ARS 2100 i jiné

Bezvadně. Naposled jsem to slyšel asi v roce 1993 na taneční zábavě, bedny sice otřískané jak zákon káže, ale elektricky byl ten aparát bezvadně udržovaný. Na jedné straně dva 100W šneky, jeden 150W expo středobas, jedna 100W středová horna a 4ks 20W tlakových tweetrů HF50. Krmily to všechno AZK210 a AZK220 a utáhlo to bez zkreslení a s pěkným tlakem venkovní "bigbít" pro cca 500 hlav.

Když mi poradíte, co mám provést skenerovi, aby při skenování fotek z křídových papírů nedělal takový ten "rastr", tak dodám dokumentaci, mám to komplet.

Web

Re: Tesla ARS 2100 i jiné

Některý skenery mají přímo v ovladači funkci "descreen", "potlačit rastr", moire cancellation apod. U jiných se dá vybrat Typ předlohy, když vybereš něco jako tištěná publikace, odmoaruje to automaticky. Další možnost je naskenovat to ve vysokým rozlišení a pak zmenšit v editoru se zapnutým dobrým převzorkováním (třeba i ve více krocích + vyhladit + doostřit) - mrdačka, ale výsledky bývají velmi pěkné.

Web

Re: Tesla ARS 2100 i jiné

Pro neznalé mám na webu článek o tomto PA čtyřpásmovém systému http://www.repromania.net/tesla/amaro-5 … i-1988.php

Web

Re: Tesla ARS 2100 i jiné

Popis sice sedí, ale ty fotky...

Web

Re: Tesla ARS 2100 i jiné

Vím, je to mizérie, ale ještě jsem na nikoho nenarazil kdo by měl celou, nebo část soustavy a poskytl by mě klasické barevné fotky.

Web

Re: Tesla ARS 2100 i jiné

V hradeckym Aldisu ten systém je, zkusím to nafotit.

Re: Tesla ARS 2100 i jiné

kluk šikovnej...

Re: Tesla ARS 2100 i jiné

Mates - supr. Pak mě napiš maila až to bude. Dík.

Web

Re: Tesla ARS 2100 i jiné

Mám fotky beden i origo zesilovačového ráčku, ale nejdou mi dát na imagešmak. Mám počitadlo na piču.

Re: Tesla ARS 2100 i jiné

Hele Nik je tu. smile Zdravím...

Web

Re: Tesla ARS 2100 i jiné

Niku, tak mě to zkus poslat na mail, vystavil bych to u mě na webu.

Web

Re: Tesla ARS 2100 i jiné

ja som tento systém počul hrať asi tak pred 8 rokmi a bolo to super. nemám s čím porovnávať, ale akciu s 400ľuďmi ozvučil krásne. podľa môjho názoru...

Web

Re: Tesla ARS 2100 i jiné

Pokusil jsem se Ti to Bleku poslat, ale neprotáhnu to ani na mail. Nevím, co s tím. Jestli se u mě nestaví v dohledný době některej kamarád, kterej to vyřeší, tak mě asi chytne nerv a bedna poletí oknem. Potom ode mě budete mít pokoj...

Příspěvky [1 až 20 z 27]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Tesla ARS 2100 i jiné

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£