Téma: Nekompromisné mazanie vulgarizmov

Čo vy na to? V poslednom čase je toho tu dosť... čuráci, kokoti, pyče a čo ja viem čo ešte. Niekto niečo z vlastnej nevedomosti povie zle alebo podobne, a hneď je zakopaný pod čiernu zem... A potom to ide...

Ja by som to mazal.

Web

Re: Nekompromisné mazanie vulgarizmov

fórum umožnuje automatické náhrady(alebo vymazanie) slov/slovných spojení, najlepšie by to bolo v spojení s týmto...

Web

Re: Nekompromisné mazanie vulgarizmov

Mne to nevadí, keď si niekto zaslúži. Bezdôvodné urážanie vypovedá o človeku ktorý ho napísal...

(upravil Crashpc 23. 3. 2008 20:57)

Re: Nekompromisné mazanie vulgarizmov

ono je trošku něco jinýho, když Sinclair tvrdě hájí svůj aldax na kterej plivou nějaký šmejdi, nebo když frank napíše příspěvek o jedné větě v tomto neupraveném (bez kontextu) znění:

"Háá ha háá, Crashpc je ale čurák... http://www.bvaudio.sk/Hibox.htm#F3A "

ale jinak jsem +- pro okamžitou popravu. plodí to jen zlo, a pak z toho bývá nadávkový deathmatch.

Re: Nekompromisné mazanie vulgarizmov

To by tady ale pak někdo taky musel objektivně posuzovat co je vulgarita hodna smazání a co je ještě přijatelný. Taky to někdy ani jinak říct nejde. Navíc mi při jakýmkoliv pomyšlení na cenzuru tak trochu tiká oko. Prostě to nemám rád. Když už opravdu mazat, tak jen opravdu zbytečný nadávky nebo opravdu přehnaný. Aby si to tu zase udrželo jakousi kulturu.

Re: Nekompromisné mazanie vulgarizmov

Násilí nevadí, jen když se u toho nemluví sprostě... a kdo ví, odkud je tento citát, má malý bezvýznamný bod.

Web

(upravil Frank 23. 3. 2008 20:51)

Re: Nekompromisné mazanie vulgarizmov

Kreši, ty jeden zasranče, zapomněls dodat, že já za to napsal odkaz, kterej ukazoval, že seš fakt čurák.


EDIT: Hhehehehehhe lol BAN pro mě.

Re: Nekompromisné mazanie vulgarizmov

Mne konkrétne vadí aj toto:

http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=63155#p63155
http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=63248#p63248
http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=63311#p63311

Napísal som hneď druhý príspevok, že tak basák je dobrý veko popolnice, nech si radšej kúpi 226ku a zostane mu aj na zosík (lebo som si prečítal aj predtým, že čím to chce živiť). A milý frost čo vie len urážať sa začal do mňa navážať, pritom ani mäkké f nenapísal k téme...

Web

Re: Nekompromisné mazanie vulgarizmov

DeadMAN: no, to je přesně ono...

//link do citace dodán. aspoň že víš Franku, za co bys ten ban měl dostat....

Re: Nekompromisné mazanie vulgarizmov

Jsem PRO mazání vulgárních příspěvků. Jako příklad uvedu tento thread: http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=3256

Re: Nekompromisné mazanie vulgarizmov

Jo, ale je to pravda a navíc děsná prdel lol

Re: Nekompromisné mazanie vulgarizmov

No jasně, prdel je to jen pro "náhodné kolemjdoucí". Pravda to rozhodně není...

Re: Nekompromisné mazanie vulgarizmov

little, to je dôsledok iných tvojich príspevkov

Web

Re: Nekompromisné mazanie vulgarizmov

Ty snad podle několika příspěvků dokážeš určit povahu dotyčného člověka? Já teda rozhodně ne.

Re: Nekompromisné mazanie vulgarizmov

Zřejmě zavedu nové pravidlo: Příspěvky obsahující hrubé výlevy budou nekompromisně smazány. Ne jen upraveny, ale celé smazány. Dotyčný si pak alespoň dobře rozmyslí co napíše a co ne. A cenzura? No, co se dá dělat, zřejmě bude muset být, můžete si za to sami. Ten littlův odkaz je fakt strašnej.

Frank: Co jseš to za vola, že si vynucuješ ban? To fakt nedokážeš potichu odejít a už se tu neukázat?

Re: Nekompromisné mazanie vulgarizmov

já littla nějak nesleduju, ale protože je nevzdělanej nebo nezkušenej a sere se do něčeho na co nemá, se mi nezdá, že by si zasloužil takovou zteč.

(upravil little 23. 3. 2008 21:50)

Re: Nekompromisné mazanie vulgarizmov

Kreši a právě o to tady přece jde. Nejsem žádná karamelka, proto se rád učím nové věci. Monolitické IO mi už nestačí, s těmi už jsem několik koncových stupňů zdárně navrhnul v Eaglu, vyleptal, osadil...proto bych se rád naučil i něco ze světa tranzistorů. Takové vědomosti se rozhodně neztratí (budu je moct využít třeba za dva měsíce u maturity). Lidi, pomáhejme si, o tom to přeci je ne? wink

(upravil sinclair 23. 3. 2008 22:09)

Re: Nekompromisné mazanie vulgarizmov

Jde tady hlavně o to, že jseš typ člověka, co si nezaslouží jakoukoliv pozornost či nedejbože pomoc. Jsi typ člověka, který já z duše nenávidím, máš naoko uhlazený chování, přitom jsi zákeřnej hajzl a vychcanec k pohledání.
Komu jsi kdy pomohl ty, ty smrade, že se tu velkohubě domáháš vzájemné pomoci???Pokud si projdu tvoje příspěvky, tak nic, co by někomu pomohlo nikde nenacházím, jenom žvásty.

Jsou tu lidi, pro který bych se klidně rozkrájel, abych jim nějak pomohl a spousty lidí si tu vážím-poznáš je ty zmrde velmi snadno podle toho, že se o ně nikdy ani slůvkem neotřu, protože k tomu prostě nemám důvod.
Pak je tu pár takových smradlavých skunků, který mě pravidelně serou jako ty-poznáš je zase velmi snadno.
A to, že vyfakuju smrada, co ani neumí česky napsat, co vlastně chce mi nepřijde nenormální.

Web

Re: Nekompromisné mazanie vulgarizmov

Já si myslím,že by si moch dát littlovi pojkoj,když chce poradit s něčím a ty máš na něj averzi, tak prostě buď neodpovídej, nebo mu řekni co dělá blbě a tečka, ta první možnost mi přijde lepší z obou stran!
jinak sem pro mazání těch vulgarizmů, nebo alespoň nahrazováním třeba ***

Web

Re: Nekompromisné mazanie vulgarizmov

Jediní lidé, pro které by ses rozkrájel jsou zákazníci ALDAXu. Rozhodně nejsem jediný, který si toho všiml. Určitě jsem už několika málo lidem pomohl, ale ty bych napočítal na prstech obou rukou-je to jednak z nedostatku času a samozřejmě i z neznalosti. Podívej, ty jsi evidentně odborník na celý obor elektro (včetně všech podoborů) ale především jsi vynikající psycholog, který dokáže i z jednoho jediného příspěvku (obsahující např. pouze pozdrav "Ahoj") komplexně určit povahu daného jedince (vtip).