Re: PA suby v autech

Vaillante: já to mám udělaný úplně stejně, akorát bednu mám cca o 4l větší smile

Re: PA suby v autech

2 Crashpc: Aspoň už tušíš proč ho výrobce ve 40l ladí na 60Hz smile

Re: PA suby v autech

antonio: no zkus si to hodit do simulačky. nevím. čím větší oběm, tím víc se kroutí charka, proto těch 35l. 40 by bylo v poho ale už to nevypadá dobře.
basreflex vychází na 12x40 cm big_smile nechápu. jeden týpek menší suby s 12TBX staví, tak nechápu jak to dělá big_smile je plnej tajemství smile

Re: PA suby v autech

Tak ho nech čouhat z bedny, to je v autohifi celkem běžný.

Re: PA suby v autech

big_smile kam ho mam nechat čouhat? big_smile 40cm se mi tam ještě vejde, ale furt to neni dobrý kvůli vent velocity....

(upravil KarelXth 16. 1. 2008 14:12)

Re: PA suby v autech

30m/s tam je při příkonu přes 600W, to si děláš srandu,ne smile? Ujišťuju tě že pokud by se ti nějak podařilo do toho reproduktoru pustit 600W a více v momentě, kdy v tom autě budeš sedět, budeš mít úplně jiné starosti než proudění vzduchu v nátrubku smile

Re: PA suby v autech

Co tam dat pasiv? smile Nejakej longthrow 12"... smile

Re: PA suby v autech

nebo štěrbinu?
pasiv nevím. umíte si představit třeba profíka a vedle něj basák na PP závěsu se znakem psa jako má magnát? PA jenom černá barva a magnát barevnej jako samo nebe při západu slunce

Web

Re: PA suby v autech

Proudění vzduchu v nátrubku je vztaženo k citlivosti reprosoustavy, né žádné pevné hodnotě, takže máte potom větší problém dostat pořádný reprák pod 3m/s. To je ten problém na které sem narážel v threadu o BR, je to vlastně hodnota o ničem.

Web

Re: PA suby v autech

Muzes ho schovat. Tam uz nejde o pohon a nic, jenom o linearitu zavesu, vychylku, aspon elementarni pevnost membrany a jeji hmotnost. Takze ano, dovedu. smile A pokud by to byl esteticky problem, tak se da vyresit vhodnou konstrukci bedny. smile

Re: PA suby v autech

pod 3m/s to bude problem. ale muzu zkusit proste udelat na bliind jednu sterbinovou ozvucnici a kdyztak ji zahodit... nejak to jit musi. ten typek to ma 38x38xX cm venkovni rozmer.....

Re: PA suby v autech

KarelXth napsal:

2 Michal: No zrovna B&C má několik vhodných modelů, osobně bych asi lovil tam (12TBX100, 12PS100, 12NW100). Pokud bych z nějakého důvodu nechtěl bísíčka, přemýšlel bych o DAS12G a ve finanční tísni RCF LF12G301 který za poměrně málo peněz vypadá parametrově velice slušně. Asi bych si ale ten litr připlatil a vzal aspoň tu 12PS100.

Ještě doplním Selenium 12WS600 to by myslím mohlo být taky zajímavé

Crashpc napsal:

basreflex vychází na 12x40 cm big_smile nechápu. jeden týpek menší suby s 12TBX staví, tak nechápu jak to dělá big_smile je plnej tajemství smile

Já ti to možná prozradím: http://www.bcspeakers.com/index.php?sez … odotto=166

Re: PA suby v autech

a jejda. ta slepota... koukam ze je to ladeny na 60Hz bo kolik. to je masakr...

Re: PA suby v autech

jinak br taky můžeš udělat do zatáčky smile Já to taky tam mám ve svym cár subu http://img442.imageshack.us/my.php?imag … 347ys6.jpg

Re: PA suby v autech

2Crashpc:nevim  co se ti na tech grafech nelibi.me se nahodou docela zamlouvaji.vic nez delta v 60l BR,nebo v uzavrence.nez jsem to koupil,tak jsem mesic simuloval ruzne bedny a 45l BR vyhralo.

Re: PA suby v autech

CrashPC,Vaillante: nasimulujte ty delty tak jak je máme. tj: cca 60litrů BR na cca 45Hz, ta tvoje 45+BR a Crashovo uzavřená. a nejlíp v jednom grafu. já nevím přez co se to dělá jinak bych to sem dal.

Web

(upravil Crashpc 16. 1. 2008 20:17)

Re: PA suby v autech

az prijdu domu tak to udelam...

jinak na tom grafu nevim co se mi ma libit/nelibit. jsem rozpacitej. nejde moc nizko :-]

Re: PA suby v autech

psals,ze se ti podle simulace moc nelibi,teda doslova:Vaillante: deltu12LF ve 45l bedně? to mi podle simulací vychází pěkně hnusně.tak se ptam proc hnesne a co se ti na tom nelibi?

Re: PA suby v autech

ja myslel ze ses ptal na 12TBX... jo, nasimuluju a ukazu....

Re: PA suby v autech

ne,ptal jsem se na tu deltu,tak jsem na to zvedav.co a jak.