Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.

Audioweb.cz » K fóru » Spolehlivost firmy Aldax?

Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

RSS

Příspěvky [6]

1

Téma: Spolehlivost firmy Aldax?

Mám tam objednávku od 4.6.2017 a vypadá to následovně firma není schopna nasáčkovat součástky a odeslat je na mou adresu. anvíc majitel zablokoval můj telefon a nepřijímá mi hovory, takže to ani nejsem schopen zrušit, abych si koupil někde hotový výrobek. Navíc jsem už utratil 500,- za trubičkovej cín na bastlení. Jaké máte vy zkušenosti s dodacími lhůtami a jednáním? Majitel sliboval, sliby-chyby.

2

Re: Spolehlivost firmy Aldax?

Ja som asi pred piatimi rokmi objednal DPA222, a tiež som čakal dlho ale stavebnica prišla. Na webe majú napísané že majú nedostatok času tak sa možno načakáš. V každom prípade komunikovať by mali. Na druhú stranu ak si ich príliš otravoval telefónom tak ich to asi naštvalo.

3

Já to chci zrušit. Nelze. zacuklo se to když jsem požádal o platbu přes účet a ne dobírkou.

4

Napíš im e-mail že to rušíš a hotovo. Nič viac Ti poradiť neviem.

5 ...editoval Halen (15. 7. 2017 7:55)

Vyřešil jsem to jinak. Jinak na mail reakce = 0 Víš můj problém je v tom že týden života se rovná roku života zdravých lidí.

6

Nebudu to rušit. Subsenior už přišel a brácha ho za jedno odpoledne a večer zapájel a odzkoušel. Parádní kus elektroniky. chci se omluvit panu Popelkovi, že jsem pochyboval o spolehlivosti Aldaxu. Dozvěsěl jsem se že je velmi pracovně vytížen a já ho ještě proháněl telefonem.

Příspěvky [6]

Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

Audioweb.cz » K fóru » Spolehlivost firmy Aldax?

Podobná témata

~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£