Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » Vyhýbka pro sub

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 27 z 27]

(upravil honza637 22. 3. 2013 0:28)

Re: Vyhýbka pro sub

No bejt tebou tak se na to vykašlu.  Existují řešení mnohem jednodušší a lepší.  Jednak doporučuju použít neinvertující režim pro OZ a rovnou tu frekvenční korekci dát  pasivní.  Ty zpětnovazební korekce  zpomalují OZ, celkově se s neinvertem pracuje o dost líp.  Vyžaduje to menší omezení pro vlastní desku.  Jestli chceš poradit, nejlíp je u kafe  v dílně. Jinak NE5532 je pro basy dobrá volba,  TL072 na audio aplikace vůbec neni vhodnej.  Má obrovský nehramonický zkreslení.
Tohle schéma má opravdu řadu konstrukčních nesmyslů.

Re: Vyhýbka pro sub

Zdar chlapi,
poté co jsem asi před půlrokem konečně dokončil jedno menší 2p (s Arn 150 od Friska,za ty pracha super) a ,že má na svou velikost (5" středobas) až neuvěřitelný spodek, pořád je mi to přecijen tak nějak málo a omezuje mě to v hlasitosti poslechu,tak jak mi tu leží nepoužívaný 12" sub a mám dva stereozesíky, říkám si,že by to sneslo prohnat signál přes výhybku a zapojit nepoužívané smile
Byli by jste někdo tak laskaví a poradili konkretní kvalitní zapojení? nejlíp s přepínatelnou nebo laditelnou fází, dobrou strmostí a přeladitelnou děličkou. sub je Hertz Es300D dvojcivkovy 2x4ohm, tak bych to chtěl propojit "stereo" na svůj druhy Denon (mám 980tku a 1315r) ,případně radu se vzájemným propojením.. taky byhc nechtěl oplně ořezávat basy jen do subu,ale aby je hrály i 2p,nebo měly vlastní děličku, subsinoc vyhodou...
Dík moc ! smile

Re: Vyhýbka pro sub

No nevím přes jaký vstup hraješ ale možnosti jsou následující: Postavit aktivní výhybku hnanou signálem asi z multi source 980-tky (pokud dělá to co si myslím) a jejich výstup byť mono rozdělit na dva cinche pro levý a pravy vstup na druhém denonu. Anebo použít sub-out 980-tky napojený do L+R Aux in 1315-tky

Re: Vyhýbka pro sub

980tka žádný sub-out nemá, mám ji jako koncák krmený signálem stereo pres cinche z Julie do Auxu,takže byhc chtěl nějakou vyhybku kterou byhc předřadil před zes sse signálovou odbočkou na krmení druhého zesu..

Re: Vyhýbka pro sub

Jé promiň klikl jsem na špatný obrázek na googlu (http://www.jigarnet.com/_24th_STREET/_M … 00_005.JPG) aniž bych se podíval vpravo smile Mám doma postavený to z amára a je to v pohodě pokud se ti nechce nic stavět tak subsenior, protože si nejsem jist zdali něco jiného tobě šitého na míru existuje vpodobě schéma a pokud ano tak si to někdo zbastlil akorát doma. Toť můj názor

Re: Vyhýbka pro sub

mohl by někdo prosím poradit nějaké kvalitní zapojení-řešení ? Děkuji
pokud možno nevyžadující symetrické napájení, max s využitím obyč. 230/12V trafa k napájení ...

(upravil Hazys 22. 6. 2014 22:13)

Re: Vyhýbka pro sub

Najdi si u Ggrolmusů na webu Rane AC22.  To bude odpovídat tvým požadavkům.

Bohužel požadavek na asym. napájení se s tvými celkem přísnými požadavky vylučuje. Ne že by to nešlo udělat na single zdroj, ale je to trochu proti podstatě věci.

Něco jednoduššího, co by ještě mělo smysl dělat na jednoduché napájení, je zde:

http://svetelektro.com/Forum/vyhybka-pr … 35660.html

Příspěvky [21 až 27 z 27]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » Vyhýbka pro sub

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£