Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » zesilovač PA 1200

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 26]

Téma: zesilovač PA 1200

Víte něco o tomto zesilovači ? jestli je to spolehlivý,jak to třeba bude hrát, jestly to není něco jako omnitronic nebo tak….. uvažuji o jeho koupi , je docela dost levný na to že má výkon 2x600w 4ohm / 900w 8ohm dekuji za informace

http://i477.photobucket.com/albums/rr131/neo--2009/11122142424242.jpg

(upravil e-man 28. 2. 2011 21:46)

Re: zesilovač PA 1200

Snad obráceně a děleno třemi ? cool Není tam ještě jedno patro ? Kolik je napájení a filtrace ? Toshiby nebo ON ?

Re: zesilovač PA 1200

tech 900W je mustek smile) jinač řekl bych že to X let nekde už hralo....tak nevím no, mám doma teda ješte dva o hodne horší zesíky než tento....

Re: zesilovač PA 1200

odspodu bude zrkadlovo ešte jedna doska.... pretože to čo je na obrázku nie je stereo doska. pravdepodobne to bude iba jeden kanál

Web

(upravil ondra Ch 1. 3. 2011 17:34)

Re: zesilovač PA 1200

Nechápu proč jsou ty elyty tak strašně nabouraný ze všech stran? Jak se to mohlo vevnitř stát? Co ti říct, změř výstupní napětí zdroje, nebo ještě lépe přečíst štítek z trafa, výkon, výstupní napětí. Zjistit co je tam za koncové trandy.Pak se dá určit výstupní výkon a velice přibližně ohodnotit spolehlivost.
Ale jestli to nezakmitává, nebo jak spolehlivě funguje nadproudovka a DC ochrana to zjistíš jedině měřením...........
Co za to chce?

Web

Re: zesilovač PA 1200

ty elyty nejsou moc pomačkaný to jen tak klame, je to celý oblepený tavnou pistolý k sobě , jinač cena je do 4000kč

Re: zesilovač PA 1200

Ondra- možná jsou "potuněné" aby se tam vešly,když vidím kolik je tam mista od trafa a skřině smile

(upravil codex 1. 3. 2011 22:37)

Re: zesilovač PA 1200

chtěl jsem se jen zeptat jestli do toho zesilovače jít nebo ne, aby mi to někde neodpálilo samo sebe a repráky , samo sebe to odpálit muže.....

Re: zesilovač PA 1200

Na fotce není vidno ani jedno relé, tzn že to nemusí mít vůbec žádnou dc ochranu... Chtělo by to bližší informace, typ koncáků, napájecí napětí a fotky z jiných úhlů.

Web

Re: zesilovač PA 1200

Ty kondy jsou už takhle z výroby.

Re: zesilovač PA 1200

Nevím, proč mi ten přední panel připomíná Sedláka..

Web

Re: zesilovač PA 1200

Ten odpojovač PEN je co za upgrade??

Re: zesilovač PA 1200

ground lift ...

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: zesilovač PA 1200

Řemeslo braň se!!! Neodpovídající průřez,nebezpečné odpojování ochrany u spotřebiče třídy 1,už proto bych se mu vyhnul obloukem.

Re: zesilovač PA 1200

přesně tak, je to dost o držku ...

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

(upravil e-man 2. 3. 2011 20:44)

Re: zesilovač PA 1200

Hele chceš info a nejsi schopný ani natlačit pár údajů . Proto ti odpovím otázkou - kolik si myslíš , že je možné tahat ze čtyř párů nedefinovaných tranzistorů při neznámém napětí a filtraci ? Mě stačí , když vidím ty hnusné rákosácké kostky a místo ochran termistor . yikes yikes
Takhle zdánlivě pobouchané kondíky mám a je to z výroby a dobrá značka .:cool:  "Průmyslový" Philips .

Re: zesilovač PA 1200

Pánové, s tím vodičem PE to zase není taková tragédie, pokud je trafo tzv bezpečnostní, má nasobě značku pro bezp. transformátory může být zesík udělaný jako spotřebič třidy II...

Web

Re: zesilovač PA 1200

Nekupuj to a za 4000,- už vůbec ne! To bych si za ty peníze koupil kvalitní stavebku a zesilovač si postavil vlastnoručně.

Re: zesilovač PA 1200

Já jsem to sem dal jestli někdo nezná tenhle zesilovač jako značku podle provedení jestli to někdo někde neslyšel hrát....ten co to prodává s tím už asi par akcí odehrál ale taky se v tom moc nevyzná jen mi to vyfotil otevřený to je vše, tak sem si říkal jestli to někdo znáte, tady mám ještě jednu fotku

http://i477.photobucket.com/albums/rr131/neo--2009/22221111.jpg

(upravil e-man 2. 3. 2011 21:02)

Re: zesilovač PA 1200

Když ani neumí změřit napětí ? Víme "už" že je tam míň než +- 100V - alespoň doufám . Bez ochran to sebere repráky jedna radost . Autor je zřejmě tvrďák - ochrany nahradil termistorem . Chce se mi zvracet tongue
j-paseka - nižší cena jo ale dodělat ochrany . Ten toroid vypadá zlověstně .

Příspěvky [1 až 20 z 26]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » zesilovač PA 1200

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£