Téma: dostatek/nedostatek moderátorů

Nepřipadá vám taky že jeden moderátor na celý fórum je málo?

Re: dostatek/nedostatek moderátorů

Ne

(upravil John370 31. 7. 2007 13:30)

Re: dostatek/nedostatek moderátorů

No,neuškodilo by,kdyby byli dva.

Web

Re: dostatek/nedostatek moderátorů

Necítím potřebu dalšího moderátora. Mimochodem, kdo by podle vás měl toho druhého dělat? Nikoho vhodného tu nevidím.
Navíc by pak Michal ve všední den dopoledne neměl co dělat smile.

Web

Re: dostatek/nedostatek moderátorů

aby bylo jasno, moderuju způsobem "když to bije do očí". jinak na to házim bobek a na nějaké vychovávání přespěvovatelů co tu občas zkouší antonio jsem už taky rezignoval... Občas opravím název threadu nebo hrubku, která je fakt mimo, pokud to má smysl, ale nějaké promazávání offtopiců velmi zřídka.

Re: dostatek/nedostatek moderátorů

michal dela svou praci velmi dobre, a ma neco v hlave. uz vidim jak by tu nejakej prase-OT-cetnik delal akorat problemy a vznikaly by dalsi hroudy threadu co ten cetnik dela spatne, a nakonec by ste vlatne [prirozene] chteli aby to ten cetnik promazaval podle vas, a to tu nemusi bejt...

Re: dostatek/nedostatek moderátorů

Popravdě, čekal jsem od tebe Michale víc...
Nový moderátor netřeba.

Re: dostatek/nedostatek moderátorů

Nemůžu tu bejt pořád, ale když tu jsem a všimnu si prasárny, tak to napravím. Fakt je, že do některejch threadů vůbec nechodím (staré tesly, zesilovače a tak).

Re: dostatek/nedostatek moderátorů

Zrovna v těch zesilovačích by ses Michale - být ten četník - napásl...

Web

Re: dostatek/nedostatek moderátorů

Michal: Samozřejmě ti nic nevyčítám, dík za to, co děláš, vím, není to žádná zábava.

(upravil Boramyr 3. 8. 2007 17:39)

Re: dostatek/nedostatek moderátorů

Na jednu stranu by nebylo občasné promazávání na škodu, ale myslím, že by zase vypuklo dohadování co bylo a nemělo být smazáno atd... Já bych to příliš neřešil, je to fórum, ne znalostní databáze. Pokud se někdo cítí poškozen zaplácáním vlastního threadu, tak přece může moderátora o promazání požádat, ne? Asi by nebylo špatné, kdyby měl "vlastník" threadu možnost ho editovat... jenže jednak to fórum zřejmě neumožňuje a zadruhé i takový přístup má nevýhody.

Re: dostatek/nedostatek moderátorů

taky nejsem zastancem promazavani, ani nejakejch zakazu, kdyz nekdo napise nesmysl, je IMHO mnohem lepsi ho poucit a pripadne mu tovysvetlit, nebo ho nekam odkazat, nez jeho prispevek smazat, tim se totiz nepouci...

Re: dostatek/nedostatek moderátorů

Souhlasím s luikasem.
Nehledě na to, že když někdo něco napíše šptaně a někdo ho opraví tak si to může přečíst více lidí a mezi nima jistě i nějaký podobný, který už se třeba na to samé znovu ptát nebude, protože si to přečetl.
-
Osobně si myslím, že toto forum, jako jedno z mála je dost vpohodě co se týká neposlušnosti. Přeci jen, zde to již předpokládá nějakou inteligenci aby se člověk mohl zabývat podobnýma věcma.

(upravil Dingo 8. 8. 2007 23:45)

Re: dostatek/nedostatek moderátorů

Slovenštinu sem se po několika letech strávených na různých diskuzích naučil číst témeř stejně rychle jako češtinu(dokonce ani u filmu mi nevadí slovenské titulky), ale rozhodně nepoznám, jestli je to ve slovenštine napsaný s chybou nebo ne, takže mě je to je jedno. I když nápad to teda není vůbec špatný. A zcela tě chápu, mě taky vytáčí, když někdo něco napíše česky a v jedné větě má třeba 3-4 hrubky yikes

Re: dostatek/nedostatek moderátorů

mna z toho zvycajne bolia oci. potom sa pytam sam seba: je to normalne??

Re: dostatek/nedostatek moderátorů

Ani já si v podstatě neuvědomuju, jestli čtu češtinu či slovenštinu. Ale hrubky mě bijou do očí u obou jazyků stejně.
Mladší generaci je zřejmě slovenština stále cizejším jazykem, vím o případu, kdy dívenka /19/ jinak vcelku inteligentní nebyla schopna ani odhadnout, oč se ve slovensky mluveném filmu jedná.

Web

Re: dostatek/nedostatek moderátorů

S tím souhlasím. Když jsem se bavil s jednou kamoškou ze SK, tak jsem občas nějak nerozuměl...

Web

Re: dostatek/nedostatek moderátorů

Ono se do toho musíš vžít, mě hrozně pomohl týden na Slovensku. Teďkon když si píšu se Slovákama tak už píšu některé slova Slovensky a ani si to neuvědomuji.

Web

Re: dostatek/nedostatek moderátorů

Jasný, jako s angličtinou... Chceš umět? Zajeď si na měsíc do UK. wink

Web

(upravil John370 16. 8. 2007 9:19)

Re: dostatek/nedostatek moderátorů

Vždycky jde o toto aby jsme pochopili napsaný příspěvek,to snad každý zvládne.Jde o to pochopit,oč vlastně jde autorovi který píše topic.A to by mělo  být jedno jestli je to slovensky nebo česky napsáno.I když podstata  oč vlastně jde není někdy vyjádřena.

Web