Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Autohifi » Zesilovač

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 31 z 31]

(upravil Glatz 1. 8. 2007 17:17)

Re: Zesilovač

jj kouknu tam raději až budou prašule cool nicméně jsem koukal a líbil se mi tenhle, http://www.ahifi.cz/zlevnene-auto-hifi/ … ovace.html ale zatím nejsou prašule hmm

Web

Re: Zesilovač

ta cena je docela ulet. Tyhle Denony prodaval Pavel:
http://www.autohificlub.cz/forum/7/6100 … %20na%20SQ

starsi kousky jdou levnejc, zkus si projet forum AHC a udelej si predstavu. Co na ne vubec chces "povesit"?

Re: Zesilovač

mám představu že zmůstkuju jeden dvoukanál pro subíka Peerlese od Michala. Pokud bych sehnal čtyřkanál tak bych udělal i aktivní předky ale netrvám na tom protože nebudu jezdit trhat rekordy na decibel drugy. smile

Web

Re: Zesilovač

Rozmysli se ten audison, dokud ho mám doma na stole.

Re: Zesilovač

Glatz: Takovou 20Hz potvoru s pasivem do auta? Tam ty nejhlubší frekvence budou dělat dost bordel a stejně venku z auta nebudou moc slyšet. Radši bych viděl nějaký 35Hz+ subwoofer.

Re: Zesilovač

Když nevíš o čem je řeč, tak nepříspívej. smile Ten Peerless, o který jde je něco úplně jiného, než o čem mmluvíš. Jedná se XXLS10, přesně jak říkáš, 35Hz+. smile

Re: Zesilovač

Michal: Aha, já mysel, že si Glatz chce dát do auta XLS12, jak máš v domácím subu.

Re: Zesilovač

Nene. smile Tan zatím nedám. smile

(upravil Glatz 14. 8. 2007 20:58)

Re: Zesilovač

Michal: ale dáš. už jsem tě obral o toho XXLS10 a ten XLS12 je otázka času big_smile ale ne. doma už mám sibíček s kterým jsem nadmíru spokojený.

jinak. ten XXLS10 i s tlumením došel dnes a naprosto v pořádku. chlap z DPD si myslel že tam mám semtex ale to je fuk smile. sub vypadá pěkně, jsem na něj zvvědavý. o výkendu mu udělám bedničku. doufám že stihnu interiér do té doby zpatlat abych to mohl udělat na míru. pak třeba ukážu pokud budete hodní smile

a zpět k tématu. nenapadla vás nějaká kompozice toho autozesu? nebo fakt mám pořídit něco hotového?

Web

Re: Zesilovač

Ten autozes vypusť z hlavy.

Web

Re: Zesilovač

OK. tak rozkuchám nějaký kompletní a udělám si ho podle své představy smile

Web

Příspěvky [21 až 31 z 31]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Autohifi » Zesilovač

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£