Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Autohifi » Zesilovač

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 31]

Téma: Zesilovač

Zdar borci. Jelikož se to v autohifi shopech hemží samýma naleštěnýma prdama jak jistě víte a to co je dobré zase stojí nekřesťanské peníze, tak mě napadlo jestli by někdo z vás nemohl pro mě vyrobit zesilovač. Zaplatil bych za práci. Ctěl bych tam i nějaké korekce a tak. Popíšu později požadavky ovšem pokud mi to nevyvrátíte jako že to nemá cenu stavět.

Web

(upravil sinclair 29. 7. 2007 17:06)

Re: Zesilovač

To tedy nemá.
A ještě něco. Nezaplatil bys to, jenom si zatím myslíš, že je to zaplatitelný. smile
Nemáš naneštěstí ani tušáka, co to obnáší POSTAVIT dobrej autozesilovač.

Web

Re: Zesilovač

Ale dá , 2x2005 v hliníkové krabičce by se dala zaplatit smile

Re: Zesilovač

dobrá. tak nic.

Web

Re: Zesilovač

A co takhle 2x aldaxí stovka + měnič?

Re: Zesilovač

lotrpotr: především to neni určený jako autozesilovač, a pak je tu ten problém že každej má na mysli asi trošku jiný kvality než jeden/dva ušmudlaný integráče z gesu....

Re: Zesilovač

Něco vymyslíme, neboj.

Re: Zesilovač

to bych radsi koupil neco okolo 2t starsiho Denona a pripadne se v tom pohrabal.

Re: Zesilovač

Crashpc: TDA2005 je především auto zesilovač, na co myslíš, že to má v mustku při 14,4V 20W, asi na to aby ho doma v pokojíku puboši připojovali na autobaterku, ne? smile Jestlis to nepochopil dělal jsem si srandu smile

Re: Zesilovač

Nech si od někoho zbouchat zesilovač s TDA1562Q a máš to.

Re: Zesilovač

Vy jste radcové. Už jste slyšeli v autě rozdil mezi IO a pořádným zesilovačem na instalaci lepší než TVM?

Re: Zesilovač

Slyšeli. Ale když chce stavět, tak za normání cenu nic lepšího než IO neposkládá.

Re: Zesilovač

počuli......na basoch smile

Web

Re: Zesilovač

Ještě je možný postavit DPA280. Veškerý feritový i polovodivý materiál je ještě pořád k dispozici. Akorát bych chtěl poznat toho machra, co by byl schopnej to jednak slušně postavit a jednak rozchodit. Při vší úctě se to tu hemží samýma dementama.

Web

(upravil Glatz 31. 7. 2007 11:11)

Re: Zesilovač

změna plánu. nechal jsem se překecat michalem k pasivnímu řešení předních "sestav" ale sub aktivně. takže jde už jen o to vymyslet aktiv se vším všudy na sub. jediné co bych tam chtěl by bylo volume a asi i poťák na ořezávání horních Hz pokud to nebude problém.  Umístění zesilovače už mám jasné. udělá se na něho v kombinaci z lamina a hliníku krabice jako navázání na středovou "nohu" co vede od palubovky k šaltrpáce. to proto abych měl kroutítka po ruce smile
a to že jsme dementi je přece naprosto jasné smile

Web

Re: Zesilovač

Glatz: A co ten člověk, co ti dělal zesáky už na ty první bedny (s basákem z boku) a pak na ten sub?
Jinak, jestli bys potřeboval, počítej s mou pomocí, máš to u mě schované wink

(upravil Glatz 31. 7. 2007 13:06)

Re: Zesilovač

Solomon: Pabli by to uměl a ani by mu kapka potu neukápla. Už sem se s ním o tom bavil. Ale on to někdy s hi-end přehání až moc a jak mi začal vykládat co by tam jak udělal tak jsme se dostali docela na nechutnou částku. Jen po mě nechtějte co mi říkal protože takové ty odborné řeči jsem už raději přestal chtít chápat. lol
Takže kdybych pro něj sehnal v podstatě schéma tak by bylo po starosti protože to že by to udělal nekvalitně a že by se mi tam udělal někde časem stuďák se nebojím.

Web

Re: Zesilovač

Schémat autozesilovačů jsou po netu mraky, stačí hledat. Klidně Ti pošlu pdfko nějakého staršího Classica, ale k ničemu Ti to nebude. Nevíš, jakej materiál použili do transformátoru, kolik závitů, jakej materiál v hafu odrušovacích tlumivek atd. Pak je tu ještě návrh desky ohledně existence měniče a zesilovačů vedle sebe na jedné desce, které se navzájem samozřejmě nesmí ovlivňovat, ale naopak dobře spolupracovat po stránce ochran apod.
Dokonce ani u některých továrních výrobků se jim výše citované podmínky nedaří splnit na 100% a pak se stává, že např. 40kHz proniká do vstupů, propustí a "záhadně" ničí výškové reproduktory...

Web

Re: Zesilovač

aha. no asi bude fakt jednodušší sehnat bazarovej kousek.

Web

Re: Zesilovač

Zkus mrknout na Ahifi.cz...

Příspěvky [1 až 20 z 31]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Autohifi » Zesilovač

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£