Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 29]

Téma: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

mam problem z prehravacom pioneer cdj100s..na ,ktorom nejde tlacitko eject..doteraz mi to islo,ale ked som ho zapol a este ani nezacal hrat,tak nefungoval uz...neviem z nicoho nic.. najprv som si myslel ze to bude chyba v mikrospinaci,,ale vymenil som a taksito nereagoval..neviem ci bude chyba v kontaktoch alebo nieco na plosaku,lebo ten snimac bol pripajkovani ako tak amatersky. predtym..a trz bol lepsiea nereaguje..ani na dispeji sa nezobrazuje text eject... sad.co myslite kde moze byt chyba,?.nic tam nieje zhorene,zafarbene na cierno,,..please poradte

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

najde sa tu nejaka osoba ,ktora mi vie pomoct vtom.poradit prippadne a tak.

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

možno bude zaseknuta mechanika, alebo pokazený motorček, popripade polohove spinač na dverach detekujuce zavretie a vysunutie

Web

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

Hlavně neurvi ty gumky v kterých mechanika sedí.....

http://s4.postimg.cc/qnc5w2wft/622_cdj100s.jpg
Spínače jsou vespod pod tím plechem. Zkontrolovat se dají taky v testovacím módu,pokud se na to cítíš,poradím po mailu jak na to.

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

nazdar dj rix..kdy mi posles mail,jak postupovat dal..abych to opravil nebo zistit kde je chyba??

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

OT: ... až se mu nějak rozumně odměníš smile smile smile

Web

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

smile měl jsem toho moc a nestíhám,mám před zkouškou z matiky a snažím se nalít si do hlavy komplexní čísla,tak jsem neodpovídal. Už jsem ti poslal mail.

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

diky dj rixi ,uz mi prisel mail,v kterem bylo jak dostat do test.modu..a ostatni veci kt tam byly sem udelal,a zistil sem ze druha palicka nesla dole pri S901(SW) vtem obrazku ostatni dve byly na on cize v poradku a tam kde SLOT-IN MECHANISM Operation Status nic neukazovalo ani + ani -..cize trz kde je presne  chybaa co delat ??matesi,??.

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

To je zas jak rozprávka. Takže slotin ti to vidí... A když mačkáš eject tak to nic na display nedělá?? Prověř tedy jestli to tlačítko je OK,podle schématu vede ten signál přes matici ostatních tlačítek,ale měř mezi D608 a R618,tam to tlačítko vede.

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

Už jsem load mech. CDJ100 dlouho nedělal, ale neobjevuje se po poruše mechaniky u tohohle modelu na displayi error flag nebo přímo číslo poruchy ? V prvé řadě je třeba testnout to tlačítko a spol. A BTW, pokud se v tom rejpá někdo trafopájkou, tak na 30% zničí spoje, nebo rovnou sejme port CPU.

Web

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

Sendy,máš naprostou pravdu. Má to několik chybových kódů. Proto jsem se ho ptal co to dělá na displayi. Může být kaput motor nebo jeho driver.... Ovšem začínám mít obavy jak tohle může dopadnout.....

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

Já když zřetelně vidím, kam tohle vrtání do techniky vede, v podobných případech neradím. Znalý si sežene servisku a nastuduje funkci, a pokud není schopen ani testnout funkci tlačítka v matrixu, tak je to jen ztráta času. Nakonec třeba z banální výměny mikrospínače bude zrasovaná deska ovládání, poškozený mikrospínač v mechanice a nedej bože nějaká zlámaná plastová část.

Web

(upravil jaro114 27. 11. 2010 15:54)

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

nene na dispeji neukazuje chybu ako napr.e-a nejaky cislo,,proste ono to vsechno jede,,jenom kdyz stlacim tlacitko eject tak vobec nereaguje a ani na dispeji sa nezobrazi text eject ,,mikrospinac je v poradku sem kupil si tri a daval sem novej mikrospinac..a oproto nevi kde je chyba...ono jak sem ho zapnul kdyz sem mnel akcii vten den .jenom raz to fungovalo normalne este fungovalo tlacitko eject zobrazovalo na displeji a vyhodil cd.ko..a ptm kdyz sem druhykrat vlozil cd tak uz odvtedy uz nefungovalo tlacitko eject..a nic sem neudelal.jenom vlozil nastavil pesn..a ptm sem chcem vybrat a u doted to nejde.. ja sem ho pajkoval trafopajkou a nebylo to nejak profesionalny ale slo to spolu zo vsehnimi akciami pribl. 200hodin..a ted uz nejde,mne se zda ze nejde nejaky kontakt a neprechadi signal nebo nejaka mala sucastka mohla odejit?

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

Klíčová otázka: Máš měřák??
Klíčová otázka 2: VŠECHNY ostatní tlačítka fungují??

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

jo ...mam merak a vsechni ostatni tlacitka funguji,jenom eject se sere

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

tak proč k*rva nezměříš to co jsem ti napsal-jestli to tlačítko funguje??????

Protože pokud ti fungují naprosto všechna ostatní tlačítka,měl by být port v procesoru OK,za předpokladu že je OK i tlačítko s jeho vedením tak už musí vyvolat jeho stisk eject a tím pokud je problém jinde se ukáže error code.

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

takze sem to zmeral nakonec a skusal sem na druhom prehravaci co je v poradku..,nech porovnam cisla (hodnoty),a ci stamat prechadza vedeni...a zaver je taky ze z D608 neprechadzi vedeni,na tom dobrom co mam prechadzalo ukazovalo nejaky cisla i kdyz sem nestisknul mikrospinac,a zapipalo jeste ktomu ze je  v poradku,,na tom zlom kdyz sem nestiknul neukazovalo zadny cisla a kdyz sem stisknul tak velikou hodnotu zobrazilo na meraku. a nezapipalo vobec..takze problem bude vtom ze z D608 neprechazi vedeni..co mam delat a co mam vymenit??...dik

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

zabil jsi hromadu času a popsal hafel příspěvků...
Nebylo by lepší svěřit to do opravy? Za ten týden už jsi to pomalu mohl mět zpět doma OK.

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

No lol,co máš vyměnit? To je takový problém dohledat kudy ta cesta od tlačítka vede?? Je to ta dlouhá pod displayem. Podle mě jsi ji sprasil už u toho tlačítka,tak hledej.......
A nebo jak píše bobo to někomu dej,ať to nedoprasíš ještě víc....

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

smile

Příspěvky [1 až 20 z 29]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£