Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 7 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 5 6 7 8 9 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [121 až 140 z 8,421]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

tak ja som konečne dokončil toto.... z toho mám ozaj radost...

http://s19.postimg.cc/xxigfuay7/1034_a.jpg

V piatok som štátnicami dokončil školu.... z toho mám ešte väčšiu radosť big_smile
A za týždeň idem na služobku do Prahy... to ma tiež teší smile

Toľko radosti, som zvedavý, čo bude nasledovať....

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Právě jsem "zažehl" sluchátkový zesilovač designed by Velky Bobo a L.V. Je to nádhera. I na mých ruských sluchátkách je slyšet, že TAKOVÝHLE sluchátkáč jsem ještě neměl. Doporučuju!

A kdybyste slyšeli, jak dokonale to vybudí ARE5808 v lepenkových krabicích smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak, ja som si dnes urobil veeeľkú radosť, a to tým, že som Bc. smile Zoštátnicoval som na čisté. Bčka smile Vysvetľujem si to tak, že nie som bifloš s Ačkami, ale ani blbec, čo by mal Ečka big_smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

tak to poteší smile aj keď Bc nie je v dnešnej dobe nič. to majú žiaci v USA keď skončia strednú

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

No veď idem ďalej... smile Toto bolo len také dobré zoznámenie ako to chodí smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Fakt umíš udělat radost, Righte lol To je jako říct Ti, že co nás votravuješ s maturitou, že tu má taky každej debil, i já.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

lol Aj ja big_smile:D

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

rica napsal:

tak ja som konečne dokončil toto.... z toho mám ozaj radost...



V piatok som štátnicami dokončil školu.... z toho mám ešte väčšiu radosť big_smile
A za týždeň idem na služobku do Prahy... to ma tiež teší smile

Toľko radosti, som zvedavý, čo bude nasledovať....

Pěnkný nožíky. Takový ala Cháron, Agent apod. od Maďariče
Damašek to ale není, že? smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

rigth, netrep kokotiny, titul bachelor aj v USA dostáva až prvostupňový absolvent university alebo college, ich stredná "high school" končí maturitou, aj to len pre tých lepší, ani zďaleka ju nemajú slabší žiaci

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Hajtek: Od Maďariča "poznám" len tie jeho armádne... matne si spomínam aj na nejaké tesáky- tusím dar pre Clintona- ale to je tak všetko, Cháron-Agent mi nehovorí nič.. ale mrknem to:-)
Damašk-damašok???:-(  -damašska ocel to neni, skúšal som, ale zatiaľ mi to nejde... toto je 1.4034 a 1.4125, povodne gulatiny d=25-30mm - kalene na 56-57HRc a 59-60HRc...

Red: Right má ale pravdu v tom, že u nás Bc fakt neznamená nič... a mám pocit, že čoskoro ani Mgr...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

No ja som si urobil radost tym, ze som bez vacsich problemov vstal po vcerajsej oslave uspesnej statnice. A este vacsiu radost mi urobili ujovia, co pozberali zvysky vyhodenych monitorov z okien pocas oslav.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

ok, moja chyba, DeadMAN , ospravedlnujem sa ti

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

opamp napsal:

Právě jsem "zažehl" sluchátkový zesilovač designed by Velky Bobo a L.V. Je to nádhera. I na mých ruských sluchátkách je slyšet, že TAKOVÝHLE sluchátkáč jsem ještě neměl. Doporučuju!

Nech ti dobre hrá. Som tu veľmi OT, keďže v názve vlákna sa spomína radosť. Toto je smutná správa
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph … p;start=60

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak to je hrozné. Byl jsem tedy asi Lubův poslední zákazník... vyměnili jsme si pár mailů, poradil mi velmi ochotně s pár detaily... odpověď na poslední mail mi přišla od jeho ženy, že je to vážné... Ach jo.

Pokud jde o sluchátkáč a radost z něj, pak jej opravdu vřele doporučuji všem, vypadá to, že desky budou dostupné i nadále... TPA6120 je skvělý šváb a Lubův design to jen podporuje.

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Mám velkou radost že jsem dnes udělal zkoušku z Elektroniky a průmyslové elektrotechniky za B.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

rica:
Ten pro Clintona nebyl úplně pro Clintona smile Dělal ho zakázkově pro nějakýho papaláše tuším z Prahy, kterej mu za něj nakonec nezaplatil a tak se nas*al a dal ho při tý příležitosti Clintonovy. Ona to byla i docela dobrá reklama, i když vyšla na asi 70tisíc smile
S Damaškem ti přeju hodně štěstí, je to dřina jak prase. Kdybych byl kovář, tak bych to nedělal ani za zlatý prase.
http://www.knives.cz/
Ten Maďarič dělá nože v Brně v bývalí Zbrojovce a každej rok vystavuje na výstavišti. Chárona A dělá pro 601.SkSS a pro 102.PzPr dělá tuším toho Falca A. Nože to jsou opravdu nádherný, ale bohužel nesehnatelný sad

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Udělal jsem si radost a koupil sluchátka AKG 701-na detail, a Bayer 990Pro na bigbít.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pán je troškař! yikes

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

... já mám strašnou radost, že jsem konečně sehnal BM566A ve velmi slušném stavu ...

... ještě jednou díky Pavle ...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Vytlmil som strechu auta a jedny dvere a prisli mi kompo repra.

Příspěvky [121 až 140 z 8,421]

  Stránky: ««« 1 ... 5 6 7 8 9 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£