Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 323 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 321 322 323 324 325 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [6,441 až 6,460 z 8,421]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

treba vedieť počúvať .) hudba neni len o jednom štýle a melódií...samozrejme každý má svoj vkus a predstavu čo chce počuť, dík za kritiku

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Toto je ale vyložený paskvil.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Mě se to také nelíbí, ale pokud to je něčí oblíbený kousek, tak to respektuji. Hudebních stylů, či zvukových projevů jsou mraky a každý má jiný vkus. Často je ale lepší si to nechat jen pro sebe smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

orhore

^ dobry postoj

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

https://www.datart.cz/Hudebni-CD-UNIVER … gJJm_D_BwE
2016, 12 písní, na albu hostuje Eric Clapton

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

(upravil Crifodo 25. 1. 2018 12:44)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Spočítal jsem kvartální DPH, prostřednictvím daňového portálu finanční správy jsem odeslal E-formulář s daňovým přiznáním k DPH na příslušné pracoviště Finančního úřadu. Pak jsem vytiskl papírové potvrzení o tom, že jsem E-formulář odeslal v termínu (Finanční úřad nepřijímá daňové přiznání na papíře, leda pod pokutou, ale požaduje na papíře potvzení, že jsem E-přiznání odeslal).
Pak jsem, do Kontrolního hlášení pro zajebanýho Bureše z Bratislavy, oddělil vydané faktury nad 10k a jednotlivě vyplnil DIČ firem, čísla faktur,datum plateb, základ daně a dph, a pak sumu plateb pod 10k a sumu přijatých plateb. Také toto hlášení jsem elektronicky odeslal a pak si vytiskl papírové potvrzení o elektronickém podání, které rovněž zanesu Burešově bábě k okýnku na Finanční úřad.
Před každým tiskem potvrzení pro Bureše mi inkjetová tiskárna Canon provádí 6minutovou rozcvičku, během které vydojuje z kazet inkoust.
Radostná zábava na 4 hodiny, které člověku zkrátí život o dva roky.
Tohle by ani Kafka nevymyslel, ani Orwell.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Crifodo: ano, to patří k radostným povinnostem podnikání, stejně jako to, že tě vrcholný představitel státní moci označí beztrestně za zloděje - přece "všetci kradnú..." To je realita, ne nějaký Kafka nebo Orwell.

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

ovčan, ten musí bejt jebanej a strašenej za všech systémů a každého počasí, to už věděl FranzJosef, Dolfi, Kléma, Husák i Babiš,
jinak by si moc vyhazoval z kopejtka a to nelze připustit...

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

ve státech ještě horší...

(upravil Crifodo 25. 1. 2018 13:22)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

pzwak napsal:

že tě vrcholný představitel státní moci

vrcholný je možná formálně, pro mě je to lidská i profesní spodina, i s tím skučením o jeho dětech jakožto obětech. Od toho mi osočování do zlodějů nevadí, ale sere mě ten čas, co mi státní správa krade, i to jak v něm milion ovcí vidí řešení. Jako by skutečné zlodějny, stavby dálnic, armádní zakázky, ČEZy, neziskovky, ČD, měli na triku živnostníci.
maxell: říká se že za R.U. byl den daňové svobody (počet dní od začátku roku, po které vyděláváš na státní aparát) někdy v půlce února, zatímco dneska vyděláváš na stát někdy do července.

(upravil wimshurst 25. 1. 2018 14:59)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Orwell to nevymyslel, on to jenom predpovidal v hrubych rysech.
Stejne tak kdyz psal Farmu zvirat, nejom nacrtnul problemy transformace moci.

P.s.
Pokud si nekdo chce udelat radost..
Tady sem nasel zajimavy inzerat.
https://elektro.bazos.sk/inzerat/816896 … Duplex.php

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

ufff, 250L big_smile ale inak pekné vintage

(upravil riki610 26. 1. 2018 20:21)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

urobil som si radost s Tesla ARO 932, neuveritelne cisty zvuk
https://photos.app.goo.gl/4C83fmpndrieay1K2

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Včera mi udělala radost kamera do auta, která mi přišla z gearbestu.

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

riki610
sam si skladas ? kolko si dal za ten kusok?

(upravil mechanik 1. 2. 2018 0:29)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Konečne nový preamp dostáva formu. DO, OLED, DAC, USB, R-2R, buffery, mosfet buffery, zdroj, riadenie s MCU.

https://s14.postimg.cc/u9fzn4fwh/20180131_223446_-_kopie.jpg

Prakticky to budem celé neskôr prerábať, zlepšovať, zostane len R-2R, asi. Ešte to nemá vymakané prepínanie vstupov a riadenie bude časom komplet v SMD a pôjde na celú plochu predného panelu. Tiež som tam chcel to RIAA, pasivne, celodiskretne, SMD, s dual SMD matched JFET na vstupe. Tiež tých zdrojov tam bude reálne tak 6 samostatných.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tovar včera dorazil


https://s14.postimg.cc/82elhf535/20180131_153013.jpg

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Mechanik: co za R-2R dac te oslovilo?

(upravil mechanik 2. 2. 2018 19:33)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pardon, nenapadlo ma že to ide pochopiť takto. R-2R je regulácia hlasitosti s relé, DAC je s PCM1794. Plánujem dual mono AD1955. Bohužial výroba DPS na slovensku sa akosi nevydarila, čo sa stáva pomerne často sad Chyby sú od chýbajúcich bielych čiar cez velkosti padov až po skraty zväčšenými padmi... Nič no, aspoň som sa dohodol že pri druhej výrobe zdarma im pošlem nové podklady a vychytám detaily z mojej strany. Napríklad tie relé určite nepotrebujú tušim 1,1mm diery na vývody ako sa píše v datasheete smile Ale tá pasívna RIAA s diskretnymi SMD OZ je výzva. Mal by som asi 4 diskretne topologie z toho 2 som realne postavil. Neviem ako sice dopadne THD pri tak velkom zisku ale o to ide. Bola by to skutočne zábava. Len teraz nemám peniaze na gramofon. Jediná skutočne analogová platna by bol Mike Oldfield tubular bels. Kdesi som to pred rokmi videl. Pôvodný analogový pás zremasterovaný na elektronkach vylisovaný na vinyl smile Bežný vinyl nemá príliš zmysel...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

No ja jsem si rikal, jaky novatorsky DAC je dneska R-2R smile Je jich jak safranu a volbu AD1955 Ti chvalim. Kdyz jsme u tech LP, nedavno jsem koupil zatavenou desku od Bostonu a ta je komplet udelana analogove, na zvuku je to pekelne znat, maji tam i cely postup, jak to delali, krasny tlusy obal, proste radost.

Příspěvky [6,441 až 6,460 z 8,421]

  Stránky: ««« 1 ... 321 322 323 324 325 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£