Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Reproduktory » Náhrada za ARN 188

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 22]

Téma: Náhrada za ARN 188

Hledám náhradu za ARN 188 max. do 800 Kč/Ks. Chci překopat tyto reprosoustavy http://audioweb.cz/vase/kritik2-01.jpg včetně výhybek a výšek. Na výšky chci GDWK 10/80T,8.
Díky za tipy.

Web

(upravil chyna.cz 6. 7. 2007 16:15)

Re: Náhrada za ARN 188

co nějaký tonsily k tomu? např 16/50/6,8

Web

Re: Náhrada za ARN 188

Rozhlidni se na madisoundu smile

Re: Náhrada za ARN 188

bych dal beymu nejakou. Ale spise kdyz to chces prekopat tak bedniky jde udelat lacino nove. repro bys taky vymenoval i s vyhybkou, tak udelej radej vse nove. a Bedniky presne na miru bassaku.

Web

Re: Náhrada za ARN 188

Zkusil bych bych od Visatonu W170S nebo Beymu 6B30P.To jsou moje tipy.Jinak určitě něco najdeš na Madisoundu.A do osmi stovek na kus by jsi  se měl vejít.Výšky bych nedával osobně Tonsil zkusil bych odjednat nějaký Seas nebo Vifu.Z domácích by šel Visaton SC10N.

Web

Re: Náhrada za ARN 188

Díky za tipy, ale ozvučnice chci ponechat původní. Akorát rozměr reproduktoru může být max. 190 mm. No jak to tak vidím, tak nakonec koupím 188/07 big_smile

Web

Re: Náhrada za ARN 188

TVM fakt radši nebrat a když už teda TVM, tak aspoň PP verzi 188/08? ...

Lepší levný alternativy...
Monacor SPH-170
Monacor SPH170C
Monacor SPH-176
Tonsil GDN16/50

Není co dodávat...

Re: Náhrada za ARN 188

To 188 PP má dost brutální Q....

Re: Náhrada za ARN 188

Já bych se vykašlal na výměnu repro. Visatonem W 170 S nevím jestli si o tolik pomůžeš a to je asi tak jediné repro, které můžeš použít kuli zapuštění (187mm). Jiná repra mají menší vnější průměr.
Jestli nechceš předělávat ozvučnici, tak bych koupil akorát nějakou dobrou vejšku a pořádně odladil výhybku. Středobasům se dá pomoci přidáním magnetu, viděl sem takový za 50Kč.

Web

Re: Náhrada za ARN 188

arn188 nie je az take zle, tiez by som sa najprv sustredil na vysky a vyhybku a potom popripade aj basak.

Re: Náhrada za ARN 188

GDN16/50,6,8 + GDWK 10/80T,8 mam doma, a hraje to o poriadny kúsok lepšie ako 188čka Visaton by mohol byť tiež OK. Každopádne TVM už radšej nie...

Re: Náhrada za ARN 188

Nahradit II. jakost ARN-188 za I. jakost ARN-188.  U tohodle repra mas aspon zaruku, ze ti po par letech neshnije (nebo vetsim nakladu po par mesicich neuklepe) zaveseni z ty sileny peno-gumy. Reprak s peno-gumou by mi do beden nesmel. Zmineny Visaton W 170S je na stejne urovni, pokud bude ta ARN-188 v jakosti 1.

(upravil dawsoo 17. 7. 2007 14:31)

Re: Náhrada za ARN 188

Já osobně si myslím že ty skříně jsou pěkný a zaslouží si upgrade na slušnější měniče..
Vyhýbka každopádně 100% příjde jiná... logicky jiný měniče = jiná vyhýbka o tom snad není třeba debatovat...

ARN řady 188,226,a jejich ušatí bráškové do nových konstrukcí dnes už nepatří.. já jen spíš žasnu jak si někdo dá práci s tak pěknou bednou a dá dovnitř TVM,ale je to opět jen a jen můj názor a hlavně i o tom co komu "stačí" takže dokážu pochopit i lidi kterým TVM-ka příjdou dobrý...

Není co dodávat...

Re: Náhrada za ARN 188

Dawsoo: Mozna je nekdo truhlar, a akustice az tak nerozumi. Tak si udela krasnou budku zadarmiko temer, a repro sezene to nejlacinejsi a nejlepe dostupne TVM.

Web

(upravil Klon 17. 7. 2007 17:21)

Re: Náhrada za ARN 188

co tahle vifa - http://www.madisound.com/catalog/produc … ts_id=1125 ?
Rozměry stejné jak arn188
EDIT:Máš samo pravdu, nevím proč mylsel jsem že arnko má 180, omlouvám se.

Re: Náhrada za ARN 188

Klon: rozměry stejné? To bych neřek...

Re: Náhrada za ARN 188

Už jsem objednal z Gesu 07. Těm Tonsilům moc nevěřím, měl jsem GDN 20/60 a bál jsem se mu dát po kulách. Výšky mají výborné.
Ty reprosoustavy byly od ségry a ta je už nechce (prý ji zavazí, má Magnáty lol  )  Tak jsem si je vzal a nechal ji měniče s výhybkou ...
Možná z toho nakonec budou Voba Note Commona II tongue

Web

Re: Náhrada za ARN 188

Kritik: Ještě má tvoje ségra pořád ten tvůj bejvalej sub s ARN312 s 2 br.? smile

(upravil check 17. 7. 2007 19:03)

Re: Náhrada za ARN 188

Já bych upgradoval na 07 takhle a nestojí to 8stováků. Právě v magnetu je imho ten největší rozdíl.

edit: Tak jestli potřebuješ nová repra (a opravdu nepřidáš rozpočet), do díry po 188, tak bych dal toho Visatona W170S. Jestli si se pilně učil, tak dostaneš slevu smile.

Web

Re: Náhrada za ARN 188

IMP: už ne, prodal jsem známému ozvučnici cool   ARN 312 jsem kapku připekl (je ve sklepě) lol
Právě zvažuji, že tam vezmu na pořádný test sub s 12LX, ale asi se na to vykašlu ...
check: vím, ale ty původní 188/05 nejsou moje, takže potřebuji nové.

Web

Příspěvky [1 až 20 z 22]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Reproduktory » Náhrada za ARN 188

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£