(upravil Benazi 6. 7. 2024 21:22)

Re: Totální audiofilský úlety a šílenosti

To snad je základ,pokud to mysliš s hifi vážně , když dotoho naleješ určité finance, musí být také nějaký výsledek,neco jiného je to mít jako kulisu, piješ kávu v kuchyni a hraje ti šumt v obýváku ,tak tam jebal kot.
https://i.postimg.cc/XqmDbvvL/20-57-37-hifi-im-hinterhof-berlin-adcend-stereobuehne-stereodreieck.jpg

(upravil dawsoo 6. 7. 2024 22:22)

Re: Totální audiofilský úlety a šílenosti

Už jen ta věta "myslíš s hifi vážně" a měření výsledku nalitými financemi je podle mě ten primární důvod celé té nesmyslnosti a neustálé nekonečné honby za ničím.

Sorry jako ale já teda asi fakt neznám nikoho kdo by hifi myslel ze srandy a mezi tvrdejma hajenťákama se chlubil jak pořídil levně z bazaru s promáčklým vejškáčem nebo padělek z asie co vypadá jak originál i když je fakt že takovej hifi dadaismus by byl asi super a hodně by oživil ten stojatej rybníček což by mě asi dneska kurevsky bavilo číst big_smile

Soutěže o nehorší bedny a hrající zesilovač s nejhorším měřením a pod ..., třeba by to v dnešní ujetý době mohl bejt novej fenomén a výbornej  druh zábavy. Pár lidí bez NFB samože tu zábavu pro ostatní nevědomky i dělá,ale opakovaně se kouzlo nechtěného už bohužel nekoná.

Proč tu píšu tyhle číčoviny? No to je totiž přesně asi ten hlavní důvod, proč se tak dobře daří prodeji podobných obskurností, nesmyslností a doplňků,kterým by se dříve lidi vysmáli,ale protože červík hlodá (stálo to tolik a furt to hraje tak nějak trošku mňau mňau haf kvík) a zoufalá situace žádá zoufalé činy. A vo tom asi přesně je i primárně tohle (ne)veselé vlákno.

Není to ale myšleno jako posměch a dehonestace lidí kteří se snaží vylepšit to co mají (na to tu jsou jiní kádři) jen to je kopanec a  stačilo by místo peněženky otevřít oči a uši a použít to co roste na krku ....ale je mi jasný že se to ale těžko vysvětluje někomu, kdo takovou zkušenost nemá že mohou existovat i vymazelný racionálně složený sestavy, který fungují v synergii a nestály majlant,na kterých je třeba pak radost poslouchat všechno i včetně žánrů co člověk normálně neposlouchá a to i v absolutním měřítku bez ohledu na cenu. Komu se toto povede nemá pak potřebu se dál honit a vyhrál. Bohužel  jsou to často zcela nepřenositelný věci. sad

PC-DAC-ZESIK-Bedny=zvuk doma

(upravil Benazi 7. 7. 2024 6:56)

Re: Totální audiofilský úlety a šílenosti

Dobře vysvětleno.

(upravil bastl 8. 7. 2024 18:01)

Re: Totální audiofilský úlety a šílenosti

To vypadá jako garsonka za miliardu smile
https://www.facebook.com/10000258265346 … 207783519/