Re: Výroba předních panelů

Neviem, ci taku zozeniem, ale mozem to skusit smile Bol by realny zaujem, alebo len skusas ? smile

Web

Re: Výroba předních panelů

Zatim jen skusam! big_smile , ale mam navržený asi 4 panely a čekám,co za vychytávky z vás ještě vyleze.

Re: Výroba předních panelů

V najblizsej dobe nic podstatne nepripravujeme. Teraz musime v prvom rade zapracovat vyplnanie farbou do softveru, nech je to zautomatizovane a nie len cez individualne emailove ziadosti...

Web

Re: Výroba předních panelů

Jak je to s jinými fonty?

Re: Výroba předních panelů

Ine fonty a vseobecne akukolvek grafiku na poziadanie vygravirujeme. Staci poslat data v podporovanych formatoch.

Web

(upravil BV 22. 4. 2010 10:28)

Re: Výroba předních panelů

Stačí implementovať ten .dxf import (najlepšie s reálnym zobrazením importovanej grafiky!) a ušetrí Vám to kvantum "človekohodín" pri prírave výroby.
P.S.
Objednávka uhradená 9.4, "čaká sa na výrobu".. Už som zvedavý smile, približný termín?

Re: Výroba předních panelů

Též asi počkám až bude možnost volby písma v programu /přece jen budu mít lepší představu/.
Vyplnění barvou je taky vychytávka hodna posečkání smile

Nepřibude třeba možnost 7mm hliníkového panelu smile ?

Re: Výroba předních panelů

Hmm 7mm plech? V blizkej buducnosti istotne nie. To by musel byt zaujem viac ako 1 zakaznika smile
A import DXF bude istotne v blizsej dobe, nez volba typov pisma priamo v programe smile

Web

Re: Výroba předních panelů

Tak asi použiji 5mm plech wink  Jako zadní panel  600x400mm k subu snad bude pevnostně stačit.

(upravil pslava 26. 4. 2010 18:21)

Re: Výroba předních panelů

Tohle se mi nedávno podařilo našlapat do jedný krabice 80x430
kromě basů, treble a balance vše na dálkáč
korekce pajcnuté z dpa 550
http://audioweb.cz/uploads/thumbs/2201_poedzesilovae.jpg

Re: Výroba předních panelů

A sakra, to sa mi už len z popisu páči smile

Web

Re: Výroba předních panelů

Klid, neni to zas tak horký,jak by mohlo bejt..... je to nakrmený všechno,kromě quartova přepínače vstupů pouze běžnejma součástkama z GM pochybných kvalit.

(upravil check 26. 4. 2010 20:13)

Re: Výroba předních panelů

Já jsem také za 7mm, sedmička je magické číslo smile.

Web

Re: Výroba předních panelů

No super big_smile vznika nam fanklub 7mm plechu smile

Web

Re: Výroba předních panelů

Jasně, ale ono už jich je víc. Třeba pohádkáři mají rádi sedmičku, ale z druhého soudku také magoři do zbraní, nebo devítku smile?

Web

Re: Výroba předních panelů

Ja bych radsi 10mm smile

Re: Výroba předních panelů

Žán, 10mm přece je... smile

Re: Výroba předních panelů

Já jsem obecně za 5-10mm.

(upravil bubuxin 28. 4. 2010 16:30)

Re: Výroba předních panelů

Dnes mi prišiel panel. Musím to napísať takto verejne. Kvalita vynikajúca, celkové jednanie rovnako bez chyby. Firmu QP doporučuje 184 z desiatich bastličov
QP Admin: tá obálka ma prekvapila, mimochodom skoro som ju vyhodil smile

http://img37.imagefra.me/img/img37/6/4/28/bubuxin/t_ugxdjh8hm_ff3f049.jpg   http://img37.imagefra.me/img/img37/6/4/28/bubuxin/t_ugxdjhacm_1e8e55d.jpg
Dnes som ho osadil.

Re: Výroba předních panelů

Vdaka. To nas tesi... smile

Web