Re: Výroba předních panelů

Bacha, červená a zlatá to je dartZeel !!!

Re: Výroba předních panelů

http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=173018#p173018

Re: Výroba předních panelů

Right13 - ty si tie panely este fakt nedostal ? Co tam mate? Zaveje?

Web

Re: Výroba předních panelů

QP - Neviem, kedy si to včera posielal, či doobeda, alebo po, no ja som ráno o 9tej mal balík doma. A odvtedy sa kochám:) Prišiel som však na jednu vec, ale to je moja starosť smile Totiž ten zadný som preto dal 300mm široký, lebo taký široký bol ten panel, čo som chcel posielať na opracovanie. Len potom som to zmenil, a mohol som dať šírku ako predný, 350... Ale neva, panely sú naživo super, a to je hlavné smile

Web

Re: Výroba předních panelů

tak očividne pre poštu bol sviatok už aj v stredu... dúfam že zajtra to už príde...

Web

Re: Výroba předních panelů

Panel objednaný, predfaktúra zaplatená.
Doparoma, teraz pozerám na názov vlákna "Výroba předních panelů". Ja som objednal zadný. No nevadí, dúfam že pôjde otočiť. smile

Re: Výroba předních panelů

lol

Web

Re: Výroba předních panelů

dnes mi to prišlo,je to PERFEKTNÉ!!!! hneď sa pustim do výmeny. precízna robota. fakt dobre investované peniaze.

Škoda že som nenašiel quickpanel ešte minulý rok, fakt ten týždeň strávený nad vàtaním ,meraním a brúsením ručne panelu som si mohol ušetriť,a hlavne nervy.

fakt ODPORÚČAM všetkými desiatimi !

Web

(upravil QuickPanel Admin 6. 4. 2010 11:03)

Re: Výroba předních panelů

No tak to ma tesi, uz som zacinal mat temne myslienky o stratenej zasielke smile
Som rad, ze nelutujes a ze sa ti oplatilo cakat.
Drzim palce na maturite !

Web

Re: Výroba předních panelů

naštastie sa to nestratilo wink všetko sedí ako má, vyzerá to veľmi luxusne a profesionálne na tom zdroji.

Web

Re: Výroba předních panelů

Čakáme foto smile
Potom to tu upracem.

Web

Re: Výroba předních panelů

http://svetelektro.com/modules.php?name … p;id=10338


http://svetelektro.com/modules.php?name … p;id=10339


až keď to bolo osadené zistil som že som nechtiac pri prekreslovaní vymenil na pravej strane nápisy sad:(:(

Web

Re: Výroba předních panelů

Nápisy čoho?

Web

(upravil NNNTomas 8. 4. 2010 19:46)

Re: Výroba předních panelů

Pěkné smile

Hrubá/jemná?

Re: Výroba předních panelů

jj, čo už narobím , mne osobne to nekrekáža. nikde to vystavené nebude.

Web

Re: Výroba předních panelů

pro QuickPanel Admin:
dá se nějak obejít ten váš software, abych mohl odeslat objednávku? Raději bych udělal výkres v ruce naskenoval a poslal než se s tím dělat v tom softu. Otázka druhá, mohl by jste mi udělat nástřel kolik by vyšlo 5 plechů? Dva plechy 3 pro-frézované drážky + 8 děr, třetí plech, zúžení z jedné strany + 5děr, čtvrtý plech jen 3 díry, pátý jedna pro-frézovaná drážka + 5 děr. Rozměry jsou první dvě 62x70mm, třetí 62x90mm, čtvrtý 62x35mm, pátý 35x135mm. Ten nástřel stačí třeba na hodnotu +-50-100Kč, jen mě zajímá jestli by to stálo 300 nebo 1500. Materiál od vás 5mm, k tomu materiálu se chci zeptat co přesně je to za materiál? Díky za odpověď, Dagus.

Re: Výroba předních panelů

Soft sa da obist tak, ze nam poslete objednavku s vykresom na emailovu adresu smile

Je to skutocne tak tazke navrhnut si v nasom softe plech s 3 dierami a dat si to nacenit ?
Ak Vam ale pomoze cenovy odhad, kde nacenujem diery bez toho, aby som poznal ich priemer a drazky bez toho aby som poznal ich dlzku, tak OK - tu je cena:
Plech: 5 x 35 x 135 mm (AlMg3)
Diery: 5 x D10mm
Drazka: skrz, 3mm
Cena: 4.95 EUR bez DPH

Web

Re: Výroba předních panelů

pro QuickPanel Admin:
sorry no, např. truhlář je placnej od řezu a je jedno jak je dlouhej. Tak jsem nevěděl, že je to rozdíl. Jinak mě spíš zajímalo kolik to vyjde za materiál plus minus a přidal jsem pár poznatků, že ty plechy mají díry a nějaké drážky aby se do toho výpočtu zanesla případná "složitost".
   Jinak díky za ten nástřel, to jsem potřeboval abych věděl jestli se mám vaší firmou vůbec zabývat, případně jestli mám shánět jiný způsob.
   S tím softem jsem si chvíli hrál a nějak mě to neuchvátilo, práce souřadnicově je přesná a chápu že z toho možná děláte i předpis pro stroj, ale mě to přijde trošku nešikovné, a když nákres mám na papíře tak proč ho zase překreslovat do toho softu?
Ještě jednou díky.

(upravil QuickPanel Admin 18. 4. 2010 20:57)

Re: Výroba předních panelů

Ano - je to zatial mozno komplikovane zadavat vsetko cez suradnice a ciselne polia. Mame v planoch to cele urobit viac graficke a aby sa dalo pracovat len pomocou mysi... Zatial je v najnovsej verzii mozne to, ze staci len zapolohovat mys zhruba na poziciu diery, potom stlacit "O" (ako otvor) a suradnice sa nastavia automaticky. Tak je mozne vypracovat rychly nastrel panelu....

EDIT: a preco to prekreslovat z papiera do softu? Pretoze tym si setrite peniaze - ak to musi prekreslit programator stroja, bude uz aj cena za panel niekde inde.

Web

Re: Výroba předních panelů

Program je podľa mňa jednoduchý a rýhlo sa v ňom dá spraviť prvotný "nástrel."
Dagus, keď to máš namľované na papieri, tak podľa tvojho popisu to musíš mať do 5 minút nakreslené a do 15 sekúnd nacenené.

Web