(upravil QuickPanel Admin 9. 3. 2013 18:11)

Re: Výroba předních panelů

Ach do prdele! Tak preto nemate najnovsiu verziu (1.0.2.)
@BV dik za upozornenie ! Uz je to OK dufam, skus to teraz @Basstl

BV napsal:

Celý deň na stránke downloadu svieti toto, "Maintenance.We apologize.Please try again in 2 hours..."

Web

Re: Výroba předních panelů

A já si teda nemůžu pomoct ale když dám vypočítat cenu panelu tak mě to napíše chybovou hlášku s textem " "postovnebalne" is not a valid integer value."

Re: Výroba předních panelů

Mám nainstalovaný Win 7 64 vše zdá se, po instalaci nové verze, funguje jak má. Akorát se mi zdá trochu mimo, že zde uvádíte možnost zpracování zákazníkem dodaného materiálu. Při nacenění mi to vypíše (samozřejmě u úplně stejného panelu) následující : cena za vámi dodaný materiál 20,94 E, dodaný materiál - manipulační poplatek za zpracování dodaného materiálu 40E ( a ten je, zdá se konstantní bez ohledu na velikost panelu ). Nevím co si o tom myslet. Ste si jisti že chcete zpracovávat i dodaný materiál? Chtěl jsem  u vás  "Vytvoriť si konečne taký panel, aký som vždy chcel" sestavený z 8 kusů. Zaplatit za každý kus příplatek za dodaný materiál, po 40E je jak sami uznáte neúnosné, a myslím si že to nedopadne. Důvodem proč chci vyrábět z mnou dodaného materiálu je samozřejmě tloušťka jednou 15 a podruhé 4 mm, ani jeden z těchto rozměrů nenabízíte.

Re: Výroba předních panelů

Hmm... mne ide vsetko OK - aku mas verziu? a ak to robi aj s najnovsou 1.0.2. tak poprosim posli mi ten subor s panelom na email. Dik.

kure05 napsal:

A já si teda nemůžu pomoct ale když dám vypočítat cenu panelu tak mě to napíše chybovou hlášku s textem " "postovnebalne" is not a valid integer value."

Web

(upravil kure05 9. 3. 2013 19:37)

Re: Výroba předních panelů

Panel nemám oficiálně žádnej, jen jsem zkoušel vytvořit nějakej panel a cvičně jsem chtěl vypočítat cenu. Zkoušel jsem to několikrát, s různejma návrhama a chová se to furt stejně. Dělalo mě to jak u verze 1.0.0 tak u tý nejnovější co jsem si stáhl před chvílí. Systém mám Win7 PRO 32bit.

EDIT: Teď jsem zkoušel nainstalovat program na druhej PC se stejným OS jako je psáno vejš a tentokrát to píše chybovou hlášku při výpočtu ceny tuhle: "Integer overflow."


Tak já nevim co s tím . . . sad

Re: Výroba předních panelů

Posli prosim dopyt na nas email a poslem ti na skusku opravenu verziu. Mozno som na to prisiel, ale mozno nie, preto to nechcem davat ako oficialny update.

kure05 napsal:

Panel nemám oficiálně žádnej, jen jsem zkoušel vytvořit nějakej panel a cvičně jsem chtěl vypočítat cenu. Zkoušel jsem to několikrát, s různejma návrhama a chová se to furt stejně.


Nuz... ja by som ten material najradsej obrabal. Len horsie je to, ze vyroba to nechce. Sposobuje im to prilis vela logistickych komplikacii. Takze nateraz s tym nic neurobim, snad casom...

Akorát se mi zdá trochu mimo, že zde uvádíte možnost zpracování zákazníkem dodaného materiálu. Při nacenění mi to vypíše (samozřejmě u úplně stejného panelu) následující : cena za vámi dodaný materiál 20,94 E, dodaný materiál - manipulační poplatek za zpracování dodaného materiálu 40E

Web

Re: Výroba předních panelů

Tak už mi to funguje, ale vypočítání ceny je teda docela úchylný.
Konkrétně u jednoho panelu, při kompletní výrobě z materiálu z QP, včetně eloxu vychází cena 59,34E.
Ten samý panel při dodání vlastního materiálu a bez eloxu vychází na 86,13E!
To je mi tedy panečku služba zákazníkům! yikes


U malých panýlků je to ještě lepší.
Konkrétně panel cca 35x93 s 5 otvory za cenu 825E ks.
S tímhle přístupem budete mít opravdu hodně spokojených zákazníků. big_smile

(upravil QuickPanel Admin 10. 3. 2013 5:24)

Re: Výroba předních panelů

Basstl napsal:

U malých panýlků je to ještě lepší.
Konkrétně panel cca 35x93 s 5 otvory za cenu 825E ks.
S tímhle přístupem budete mít opravdu hodně spokojených zákazníků. big_smile

Treba si vzdy pozriet detaily ceny - tam clovek ziska predstavu, preco je cena taka aka je. Predpokladam, ze to bol ten pripad, kde bol zvoleny plech hrubky 4,5mm. Tento plech sme v minulosti mali, ale uz ho nemame. Takze som stal pred dilemou:
- bud to necham tak a budem musiet kazdu prijatu objednavku okamzite skontrolovat a ak najdem panel z plechu 4.5mm napisat zakaznikovi email este skor, nez on stihne zaplatit predfakturu a oznamit mu, ze 4.5mm plech uz nie je
- alebo nejak inak osetrit, aby si ludia tento material neobjednali
A tak, kedze som v starej verzii SW nemal ziadne ine mechanizmy ako tomu zabranit, tak som to osetril tou prehnanou cenou a postupne to bude osetrene tak, aby som to tak robit nemusel.

Basstl napsal:

Tak už mi to funguje, ale vypočítání ceny je teda docela úchylný.

K vlastnemu materialu som sa uz vyjadril v predchadzajucom prispevku a nebudem sa teda opakovat.

Web

(upravil sagitarius 10. 3. 2013 10:39)

Re: Výroba předních panelů

Proboha, co to je, ty ceny? Ve starý verzi za můj panel 42E, v tý nový 67E! Těch víc než 50% zdražení je proč? [nemám tam vlastní metroš, ani jiné vychytávky, materiál standardní 6mm]. Těch 42E jsem byl ochoten dát, ale skoro 70 opravdu ne.

Web

Re: Výroba předních panelů

Hmm, tak po včerejším zkušebním výpočtu ceny mě spadla brada k zemi. Dát za panel s rozměrem 165x51x2 s pár dírama kolem 1000Kč  je už trošku moc big_smile Když si ten samej panel nechám vypálit na idilna.cz tak mě vyjde tak na 20Kč + poštovný. Pak si to doma eloxuju, nebo zajedu do místní firmy co eloxuje a za pár korun mě to udělaj a pak to dovezu o kus dál a tam mě to laserem ogravírujou - samozřejmě že taky za pár korun . . .

Re: Výroba předních panelů

S tím materiálem jste měl pravdu. Po změně na 5mm už je cena normální.
Ovšem poštovné a balné z Jihlavy je taky kapitola sama pro sebe.
Za jeden malej panýlek 15E, za 6 panelů 25E.
To už by se skoro vyplatilo si tam pro to zajet. sad

Re: Výroba předních panelů

No vidíš, já si pro to můžu dokonce zajít pěšky. Ten program to ale nezajímá. Ovšem mě taky ne. Pětistovku do větru vyhodit nemíním. Ovšem to 50% zdražení v nový verzi mě vyléčilo. Chtěl jsem mít panel profesionálně udělanej, už jsem konečně dal dohromady těch 42E, a teď na to zase nemám. Než nasmolím zbytek, tak už za to budou chtít stovku, ne?

Web

Re: Výroba předních panelů

Omlouvám se, že do toho lezu, ale strašně se mě líbí ten přístup:
kedze som v starej verzii SW nemal ziadne ine mechanizmy ako tomu zabranit, tak som to osetril tou prehnanou cenou a postupne to bude osetrene tak, aby som to tak robit nemusel

Re: Výroba předních panelů

Vysokou cenu za dopravu jsem ještě chápal, když se to posílalo ze Slovenska.
Nechápu, proč to není v nový verzi upravený včetně možnosti osobního odběru.

Sagitarius: těch 67E mi připadá nějak moc, nemáš tam někde chybu?

(upravil QuickPanel Admin 10. 3. 2013 14:46)

Re: Výroba předních panelů

Ospravedlnujem sa vsetkym, cena za dopravu sa kalkulovala chybne pre vsetkych ako keby ste boli zo Slovenska.
Aspon ste si vyskusali ako su na tom bratia z SK smile

Ja tiez nie som spokojny s nastavenymi cenami za postovne, ale tak si to vynutila vyroba.
Kedze su par km od Jihlavy a su pomerne velka firma, tak tam nikoho nedonutim behat s tym na postu, z coho vyplyva posielanie kurierom.
CR = 6 EUR, SK = 13 EUR

A kedze bolo par reklamacii za obite panely pri preprave, tak teraz kazdy jeden panel balia do penovych rohov a uctuju 2 EUR / panel... sad

Dufam, ze casom aj toto vyriesime k vseobecnej spokojnosti...


Jan16 napsal:

Omlouvám se, že do toho lezu, ale strašně se mě líbí ten přístup:

Ano, trochu blbe, ale najrychlejsie a ucel to splnilo smile

Web

Re: Výroba předních panelů

Tak cena za balné už funguje jak má, ale kdyby v Jihlavě při balení trochu přemýšleli, tak by nemuseli účtovat přehnané 2E za kus.
Panely byly zabalené kvalitně v bublinkové folii, ale nebyl ničím vyplněný volný prostor v krabici.
Na to opravdu nejsou potřeba pěnové rohy v ceně 2E/kus.

(upravil sagitarius 10. 3. 2013 20:33)

Re: Výroba předních panelů

Ale jak pozná ten soft při výpočtu ceny, že to chci poslat do ČR, nebo dokonce, že si to chci vyzvednout osobně, když klikám jen na ikonu "výpočet ceny", bez udání místa a způsobu odběru? Pak už je jen možnost "Objednat", a na to nechci klikat, když to před tím vyhodí takovou přemrštěnou cenu, za kterou nemám zájem to objednávat.
Nebylo by vhodnější, aby to bylo tak, jako u všech e-shopů- tedy nejdřív zadat místo zaslání, případně osobní odběr, a pak teprve počítat celkovou cenu?
Mám totiž nakreslené tři panely, a ono je pro mě sakra rozdíl zaplatit podle starý verze celkem něco kolem 2.5 tisíce, nebo podle nový verze přes 4 tisíce.

Web

Re: Výroba předních panelů

Má niekto skúsenosti s idilna.cz čo tu postoval kure05?

(upravil kure05 10. 3. 2013 23:32)

Re: Výroba předních panelů

Před rokem jsme tam nechávali dělat panely na kytarovej zesilovač. Materiál byl vybrán 1mm kartáčovanej nerez a vypadalo to fakt pěkně a přesně. Doma to bylo poměrně rychle, ještě dřív než byl stanovenej termín. Cenově to vyšlo kolem 400Kč za oba panely i s poštou. Takhle vypadaj ty panely:

http://2i.cz/2i/t/a02b5872a1.jpg


Pak se to nechávalo ještě laserově gravírovat a to stálo kolem 800Kč . . .

Re: Výroba předních panelů

Týjo... Za 4 stovky takový panely, slušná cena, to bych bral! Jenže co tak tu teď sleduju diskuzi, tak současný ceny jsou někde naprosto jinde...