Re: Výroba předních panelů

To je určitě chyba.
O výkendu jsem objednával 13 různých panelů a celková cena je 320 euro.

Re: Výroba předních panelů

Rád bych poděkoval QP za vynikající práci! Vše dopadlo přesně podle představ i u takhle malých dílů:

http://hifi.slovanet.sk/bb/files/thumbs/t_dsc05259_128.jpg

http://hifi.slovanet.sk/bb/files/thumbs/t_dsc05271_153.jpg

Jen pro upřesnění, u QP byly vyrobeny jen ty podstavce/adaptéry pro madla 4U z modushopu.

Re: Výroba předních panelů

@junglik : vdaka smile

Web

Re: Výroba předních panelů

Nedalo by sa do novej verize softu zahrnúť aj ukladanie zloženého otvoru ktorý je urobený z obidvoch strán panelu?

Re: Výroba předních panelů

@bubuxin : toto je tiez v zozname veci, ktore budu ale nie som si isty, ci to bude uz hned teraz v najblizsej verzii...

Web

Re: Výroba předních panelů

V akom stave je teraz farebná výplň gravírovania? Soft to štandardne neumožňuje, ak ale pošlem súbor s výplňou bude tak aj dodaný?

(upravil QuickPanel Admin 21. 2. 2012 11:09)

Re: Výroba předních panelů

Vyfarbovanie momentalne nerobime.

Ale celkom potesitelne je, ze pri poslednych 5-10 objednavkach sme dosiahli priemerny cas vybavenia objednavky aj s eloxom (!) 3 tyzdne wink
Co samozrejme neznamena, ze to dokazeme garantovat a ze si to mozete narokovat tongue

Web

Re: Výroba předních panelů

Inak cital som tu cosi o striekani hliniku... Ak niekto poterbuje alebo chce naniest farbu na hlinikovy plech (toto iste plati aj pre nerez) je poterbne najprv strieknut plech reaktivnou zakladnou farbou, vola sa to Primer. Ja to kupujem u jedneho profi predajcu autolakov. V podstate staci myslim popytat v obchode zakladnu farbu na hlinik a nerez a je vystarane.

Je to hnus a smrdi to skoro ako nejaky dezinfekcny prostriedok, ale je to ta najkvalitnejsia zakladna farba aku poznam, pouzivam to aj na veci ktore nie su hlinikove...po vyschnuti (zopar hodin) staci strieknut vrchnu farbu a je vystarane.

(upravil zuki 5. 3. 2012 20:42)

Re: Výroba předních panelů

Když už je řeč o barvách na hliník: Rád bych se zeptal, zda někdo nezná vypalovací barvu (černou) na hliník. Byla na AL vrtule a po vypálení v troubě byla pevná, otěruodolná, prostě super polomat na panely. Dávno už ji nemám, ale občas by se hodila smile

Edit:Jo, komaxit mě ani nenapadnul, protože není tak operativní... Tamta barva byla klasická, tekutá (né prášková) a šla natřít štětcem. Při vypálení se hezky srovnala a ztvrdla... smile

(upravil redyuri 5. 3. 2012 16:42)

Re: Výroba předních panelů

normálne komaxit, to bežne robia firmy za pár korún..napríklad rám kola opieskovanie, nanesenie práškovej farby a vypálenie 250kč smile

Web

Re: Výroba předních panelů

Prosim nejakych LINUXakov, ci by mi neotestovali beh tejto aplikacie na Linuxe.

Je to tu: http://www.quickpanel.sk/qp2.zip

Rozhodol som sa na zaklade dotazov v tomto fore QP prepisat na platformu .NET cize by to mala byt potom multiplatformova aplikacia (spustitelna na WIN, LINUX, iOS). Potrebujem ale otestovat zakladne veci.Ak ale dobre citam, tak Applisti to aj tak nespustia, tam je podpora .NETu nejaka chaba... (len .NET2, toto je v .NET4) sad
Prosim dajte mi potom vediet sem alebo mozno lepsie do mailu  info-quickpanel-sk .
Vdaka.

Web

Re: Výroba předních panelů

Ahoj, na Debianu unstable 64bit funguje vše korektně. DotNET pro linux sice není, ale existuje Mono, které by mělo být kompatibilní. Pro spuštění je potřeba nainstalovat tyhle balíky:
mono-runtime
libmono-corlib4.0-cil
libmono-system-windows-forms4.0-cil

Aplikace se pak spustí takhle: "mono QuickPanel2.exe"

(upravil redyuri 15. 3. 2012 0:04)

Re: Výroba předních panelů

no v linuxe a v apple sa to miesto .net volá mono smile
edit: pozerám, že pepak ma predbehol smile)

Web

Re: Výroba předních panelů

Ano, prave Mono som pozeral na webe ale nepisal som o nom, lebo som nevedel, ci neexistuju aj ine implementacie .NETu pre danu platformu. A prave pre Apple je Mono nejake nevyvinute... Vdaka vsetkym !

Web

Re: Výroba předních panelů

Zdar, kreslím panel kde jsou reprosvorky. Jak řešíte ten výstupek ? Je možné dát díry přez sebe jako to mám na obrázku nebo je lepší to pak dopilovat ručně ?

http://www.valachnet.cz/lvanek/0/repro.png

A druhá věc: když dám do textu znak Ω, po chvíli se změní na otazník. Je možné tento znak použít nebo píšete "Ohm" ?

L.V.

Re: Výroba předních panelů

Otvory je mozne dat aj cez seba tak, ako to mas nakreslene.
Znak Ohmu sa v sucasnosti zial neda pouzit...

Web

Re: Výroba předních panelů

Tak jsem už vyzkoušel ten QP2 na Linuxu, ale je to úplně mrtvý, nejde ani nainstalovat. Jednička mi jede pod Wine téměř normálně. Jen nejde upravit už hotovej objekt [díru, stupnice, závity atd.] Jedině smazat a udělat znovu. Ještě to brzy zkusím odeslat, jestli to bude fachčit.

Web

Re: Výroba předních panelů

Zial prace na QP2 su  nateraz zastavene, nakolko sa pracuje na prechode vyroby do CR (Jihlava) aby sa zrychlili dodavky hlavne eloxovanych panelov. To znamena, ze QP zatial zostava len cisto Windows aplikaciou... Mrzi ma to.

Web

Re: Výroba předních panelů

umeli byste udelat takovyto typ zahloubeni jako je na celem panelu?

https://i.postimg.cc/4YyhB6s8/2100236.jpg

Re: Výroba předních panelů

Vsetko sa da. Mozno by ale bolo vidno stopy po nastroji (jemne ciarky) pozdlz toho 45' zrazenia...
Nateraz ale zial na taketo speciality "mimo system" nie je priestor, skus sa ozvat o par mesiacov.

Web