(upravil bersoft 13. 9. 2007 6:01)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

cislo uctu v #332 je do csob ne sporka jak pises, takze jsem to radeji poslal na ucet co puvodni platbu. Verim ze je to otazka slusnosti doplatit za sluzbu kterou si objednam a jsem s ni spokojeny.

Dalsi moznosti jak priste udelat rozesilani po cechach je vzit auto, 2-3 dny volna v praci, objet republiku a vsem to osobne predat, ale bude to mit vliv na cenu.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

216155730/0300 tento účet je spořka jak jsem říkal. Ten původní je samozřejmě ČSOB...

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

0300 spořka?

(upravil Micro 13. 9. 2007 12:43)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

ano česká poštovní spořitelna
však to mám na výpisu z plateb....:D

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Aha, tak to jo, ta patří pod ČSOB. Myslel jsem že normální ČS.

(upravil mechanik 21. 10. 2007 10:03)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Velké dík patrí predovšetkým microvi a gaminnovi smile,reprá prišli uplne v pohode,micro to má zabalené pekne zasa nechcite aby to dával do perinky!! chyba je určite v pošte!!

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

tak mne uz tiez dosli dneska repraky... pekne zabalene a bez jedineho skrabanca... micro moja poklona ze si sa vobec na take daco podujal... krabica sice mala na sebe znamky "boja" ale prezila v pohode a hlavne repraky v nej wink

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Ja sa tiez pridavam ku vrelej vdake microvi a gaminnovi, dnes mi prisli repra, vsetky su v poriadku. O poste sa ani nevyjadrujem, mal som to v balicku pekne pomixovane ale chvala Bohu to prezilo, to nehodne zaobchadzanie.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Tak to jsem rád že aspon Vám to uvnitř přežilo.
Jsem zvědav kolika lidem se ještě něco posere.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Velmi pekne dakujem za objednavku. Asi pred polhodinou prisiel balik. Zabalene to bolo bez problemov, nicomu sa dnu nic nestalo. Balik nevyzeral pozuty, asi preto ze to malo 18kg, tak s tym narabali citlivejsie.
Este raz sa ospravedlnujem za vzniknute problemy s platenim. Ak treba doplatit postovne na SK, tak staci napisat.

Tesim sa z nich ako male decko, ked rozbaluje darceky na Vianoce smile

Hned som niektore aj vyskusal.
Basaciky Silver Flute su vzhladom dokonca krajsie ako Vifa; som zvedavy, ako to bude so zvukom, ked budu hrat. Esteze som k nim naplanoval integrovany subwoofer.
Uz som vyskusal aj Seas 10" bas na freeair, hra to velmi pekne.
Tiez je zaujimave, kolko basov ma 5cm drobec Aurasound. Sice sa hlasitoustou 84dB nechyta na moje 92dB satelity, ale do vrecka alebo batoha to bude pekne hrat. Je to daleko lepsie ako kdejake Creativy ci Logitech.
Smiesne male su vsak vyskace SB Acoustics a Peerless. Asi budu neodymy, lebo nedavno kupene ferity Monacor DT-300 su asi 8x tazsie a 3x vacsie.

Este raz dakujem.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Okey tak pohoda... doplatek dělá na hlavu 285,- je to rozpočítáno... tak pokud se ti bude chtít tak to pošli. Možná to bude lepší poslat nějak složenkou přímo na účet, asi to bude lepší než ty převody ze zahraničí... ted mi kamarád posílal ze Slovenska prachy poštou a došlo to asi za týdne na můj účet bez problémů.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Micro napsal:

... tak pokud se ti bude chtít tak to pošli...

cool
- mě se teda moc nechtělo, ale máš to tam wink:

č. účtu: 216155730/0300
částka: 285,- CZK
variabilní symbol: 43
datum splatnosti: 17.9.2007

Doufám, že přes všechny ty peripetie o kterých se tady dočítám nezatrpkneš, a příštího grupáče se zase ujmeš smile

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Joo tak to nevím... byl bych rád kdyby se toho ujal MaBat... vypadá že je velice schopný, tak mu to určitě nebude dělat potíže... možná se trochu zapotí na pobočce Schenkera a pak na celnici, zbytek už je ovšem pro něj pohoda a má to velice dobře neplánované jak to bude balit a rozesílat. tongue

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Máš to tam  smile

č. účtu: 216155730/0300
částka: 285,- CZK
variabilní symbol: 33
datum splatnosti: 17.9.2007

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Micro, nech si to. Bavili jsme se tu o balení a k tomu jsem je vyjádřil myslím jasně hmm

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

však jo, je to spíš taková sranda...:P

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Ahoj Micro, jen bych se chtěl informovat, už šel do pošty balík pro mě? Moje obj. byla č. 39, 2x 29TFF/W. Nepospíchám, ale jen se pídím, jestli to pošta náhodou někde neválí třeba 14 dní, abych se na to psychicky připravil smile

Jinak doplatek samozřejmě posílám taky během následujících pár dní.

(upravil Micro 19. 9. 2007 22:33)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

tvoje jméno?
odesláno z mé strany je všechno...

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

micro: doplatok zaplateny
variabilní symbol: 34

(upravil Micro 20. 9. 2007 19:31)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Paolo prosím tvoje jméno. Podívám se na podací lístek.
Odešlo to: 7.9.2007
váha 1,25kg
bež se poptat na poštu. pojištěný to je, takže kdyžtak budeme požadovat prachy no.