Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Smetiště » Manželka VS umístění reprosoustav

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 26 z 26]

Re: Manželka VS umístění reprosoustav

big_smile našťastie manželku nemám big_smile... ale mama sa mi sťažuje jasne... ešte že mám len regálovky... inak kde sa dá zohnať ten ihlanový molitan? rád by som si ho trocha polepil po stene aj ja smile

(upravil Jarous 14. 2. 2010 22:18)

Re: Manželka VS umístění reprosoustav

Je potřeba stavět rovnou veliký bedny, jak ženská vidí, že to jde i s menšíma je s váma ámen. Za ty roky se s tím ta moje naučila žít a už to rovnou plánuje i do novýho obýváku a ložnice. "Ti říkám, jestli si ten fotbal neprosadíš, tak jsi u mě mrtvej Homolka..." Tchýně by mi je nejradši všechny propíchala, ale nedovolí si to smile

Re: Manželka VS umístění reprosoustav

Síce manželku nemám, ale našim som ani nič nepovedal, a rovno domov priviezol almary ARS850. Proste to museli akceptovať. Zvykli si na ne a hotovo...

Web

Re: Manželka VS umístění reprosoustav

Já to mam gut, měřim si, poslouchám si jak chci, co chci, přítelkyni (budoucí manželce) jsem podaroval celkem povedené bedniska k PC a subíček, tak to taky se jí líbí, sice jí to je zvukově šumák, ale ví, že je to můj koníček a v podstatě i živobytí a tak mě nechá a neotravuje. Co víc si můžu přát

Web

Re: Manželka VS umístění reprosoustav

Manzelka je v nedohladne (nastastie big_smile) ale mama to preziva celkom v pohode. Zatial su v obyvacke len 35L budky a sub, ale co povie, az tam budu 120L stlpy, tak to neviem big_smile Ale moze na to ukladat kvety, tak nie je problem smile

Re: Manželka VS umístění reprosoustav

smile tak tie kvety to je dobrý nápad, len pozor aby nepadli

Příspěvky [21 až 26 z 26]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Smetiště » Manželka VS umístění reprosoustav

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£