Re: MUSIC 70: Dotazy...

Kunda z ryby! smile

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

opamp: Servisák máš? Pokud ne, tak tady je: http://www.elektroworld.info/modules.ph … ight=music

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Díky za odkaz, měl jsem jen stručný návod z Kottka!

Web

(upravil Jarous 29. 1. 2010 21:13)

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Jen počkej lampisto smile Chystám se na hajent s ÁÁ s EL84, až to uslyšíš, tak ty 34ky poženeš svinským krokem..., už sem tomu taky propad. Měl bys k tomu ještě Ondro postavit citlivý bedny, rozšíříš si značně možnosti.

(upravil caven 29. 1. 2010 21:36)

Re: MUSIC 70: Dotazy...

mohl by mi někdo prosím říci k čemu mají v katodové části těch KT88 paralelně ke kondenzátorům zapojeny ty LEDiody ?

http://www.ben.cz/_d/oprava/121131v1.pdf

Díky

(upravil opamp 29. 1. 2010 21:46)

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Jarouši, ne**r smile Music70 je Music70 a jestli neděláš nějaký PPP nebo OTL tak to lepší nebude smile smile smile
Dojeď na stmeláč!!!

Caven, když LEDka svítí, je lampa v řiti (teče jí nadměrný proud - bezprostřední ohrožení života).
Jsou to ale nápady, LEDky do lampáče... sad To je jak katalyzátor do embéčka...

Web

(upravil george 29. 1. 2010 22:16)

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Ledky si našly místo i v lampáčích. Někteří přední výrobci ledkami zezadu prosvěcují koncové lampy, nevypadá to špatně.

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Přidávám se k Ondrovi, určitě Jarouši doraz !

(upravil opamp 29. 1. 2010 22:30)

Re: MUSIC 70: Dotazy...

kazzatel napsal:

Do 300 kHz Leoši ? To se mi ani nechce věřit, vždyť to jsou normální plechy....měřil jsem kdysi Marshalla a ten chodil s bídou do 10 kHz a to tam byly oranžový plechy....

Dle servisáku je 200 kHz pro +/-3 dB závazných, takže to těch 300 kHz v reálu mít může. Taky je to trafo složitý jak pumpa na seno.

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

opamp -> není nic jednodužšího než to změřit

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Tak nemudruj a změř to smile Já věřím že to Leoš změřil dobře, ten člověk vypadá, že neměří napětí ampérmetrem.

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

neví tady někdo kde by udělali výstupák, zda by se jim dal třebas poslat navíjecí předpis pro výstupní trafo v tom music70 a oni by byli schopni to udělat ? Nemá s tím někdo zkušenosti ?

Dík

(upravil opamp 29. 1. 2010 23:23)

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Špatně jsi četl smile

sinclair napsal:

Kdo by chtěl typové číslo z Tronicu na kopii výstupáku M70, můžu dodat.

(vymazal jsem věci okolo)

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

opamp, napsal by jsi jakou aparaturu těmi zesilovači krmíš ?

Re: MUSIC 70: Dotazy...

no, podrž se smile

hifi bedničky Shan Apollo 200... 12l bassreflex, dvoupásma, hliníkový membrány smile

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Čili citlivost tak okolo 80dB, takže těch 2x50W z Musiců je tak akorát na doma...

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

http://www.shan.cz/pdf%20shan/a200audio.pdf

87dB/1W/1m

Re: MUSIC 70: Dotazy...

sinclair -> s čím se vystačí na změření nějakých parametrů beden ? Mám doma takové dvě bedýnky od staré HiFi věže a do kterých to peru z těch dvou music 70. Myslím citlivost. Nebo byl by nějaký odkaz na nějaké hotové či jenom na repráky v ceně do 4000,- ? Ne 15000,- jako má opamp, na to jako student nemám sad

Díky

Re: MUSIC 70: Dotazy...

No těch 87dB bych chtěl vidět...
Na změření charakteristické citlivosti beden stačí s přesností cca +/-1dB i cejchovaný hlukoměr, pokud máš možnost si jej někde půjčit. Bednu dáš do silně zatlumené místnosti, pustíš do ní jeden watt třeba na 1kHz, hlukoměr dáš metr od bedny přesně do její střední osy a hlukoměr ukáže. Je třeba jej samozřejmě přepnout na lineární charakteristiku, bez filtru.

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

sinclair -> děkuji