Re: MUSIC 70: Dotazy...

další kousek ve dražbě.
http://www.aukro.cz/show_item.php?item=893260937

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Vypadá velmi zachovale, jako ty moje kousky. Neváhejte!!!

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

hodil by se mi jen výstupák z M70, který bych směnil za výstupák z M130, kupovat celou M70-tku se mi nechce, i když by možná celá vyšla levněji než samotné výstupní trafo

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Tak to čenžnem, jeden zdravý výstupák M70 tady mám.

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

super, písnu ti na mail a vychystám to 3AN673 14 smile

Re: MUSIC 70: Dotazy...

M 70 a M 130 +mono 50 byly naše zesy v první kapele  (+nějaký Vermony).Samo taky monomix . Tehdy jsme je nedoceňovali a pokukovali po "kapitalistických" mašinách . Zvukově to ale bylo dobré a když se 34 -ky opřely
do Delicií létaly klobouky . Na Dynakordy hrál akorát božský Kája , který si je dotáhl od u jeho  nohou se plazících
Germánů ( nek.) Nějak se ta flaškománie zase rozjíždí - líbivé zkreslení forever . Tuším , že jistý PD bere provaz
a jde se zastřelit do rybníka .:lol:

Re: MUSIC 70: Dotazy...

PD to bere s nadhledem a nadále se mnou udržuje přátelské vztahy. A já si tak podle gusta střídám DPA223 a Music70 a jsem HAPPY smile

Navíc, naštěstí pro nás všechny, jsou rybníky silně zamrzlý!

Souhlas, takovou páru jako Music70 žádnej solid-state 70W zesilovač prostě nemá...

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Lama dotaz: V čem jsou ty 6L6GC lepší než EL34?

Lama dotaz 2: Potřebuje táž pentoda jinou zatěžovací impedanci v klasickým versus ultralineárním zapojení?

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Myslim že s 6L6 bude hutnější zvuk. Měněj je i kytaristi v Mesabugi, tak na tom něco bude lol

Re: MUSIC 70: Dotazy...

No dobře. Ale PROČ???

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Mě kdysi na výstavě uhranul flaškový zvuk zesiku Conrad Johnson, to bylo něco...A to mazání a patlání elektronek nemusím..

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Doprdele nenuť mě to vyzkoušet smile smile smile

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

mohu se zeptat zda někdo nemáte zkušenosti s rozdílným podáním zvuku EL34 od různých výrobců ?
Tesla, JJ, electro-harmonix ..

Dík

(upravil opamp 29. 1. 2010 16:25)

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Osobně se mi starý RFT zdá jakoby trochu "tvrdší" než stará Tesla. Ale rozdíl je minimální - mám v levým kanálu Teslu a v pravým RFT a nevadí to smile

Ona je v tom music70 dost silná zpětná vazba, která tyhle jemnohmotný rozdíly potlačuje.

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Jo já mám obě tesly smile , ale zajímalo mě zda s tím má někdo nějakou zkušenost.

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Vzhledem k rozptylu charakteristik těch lamp, to samé platí i o budící lampě, je nějaké zkoumání rozdílu mezi 1 a druhou dvojicí poněkud zcestné. Asi jako porovnávat zvuk japonských repráků proti americkým reprákům na základě  poslechu dvou starých radiopřijímačů z 70. let.

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

OK smile

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Zkus tam narvat jednu RFT a jednu Teslu do každého, a pak zkoumat předozadní prostor a makrodetajly lol

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Jo, a dám si k tomu makrelu.

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Ne, makrelu pověsíš k ventilátoru a pustíš si nějaký vzrušující film smile

Web