Re: Actidamp

Do serva je nejlepší OZ s co nejmenším vst. proudem a co nejmenším ofsetem, rychlost je spíš na škodu, kvůli potenciálnímu kmitání smile

Re: Actidamp

No názorů jste mi napsali, za to dík, ale nějak jsem se z toho nedozvěděl, jestli LF356 má mít na běžci připojeno +, -, nebo je to jedno.....
Brouků pytel, volů stádo......

(upravil Jan16 6. 4. 2013 16:00)

Re: Actidamp

tak se koukni do datasheetu ne ?

//trimr 25k do +Vcc

Re: Actidamp

Ty trubko, jakej je tam předepsanej ? 356, tak tam dej 365 ( s trimrem ), nebo 411 bez trimru, protože když bude s trimrem, nebude to fungovat...já nevím, co je na tom k nepochopení, ale holt dělat pro voly nelze...

(upravil reeb 7. 1. 2016 18:53)

Re: Actidamp

Ale on píše že má postavenou Mk4 kde je předepsaná LF411. Nechápu proč tam cpe něco jiného roll a ještě se diví že to nefunguje. A ano, MAC156/LF356 má zapojení trimovacího potenciometru vůči +Ucc (narozdíl od většiny OZ)

Web

Re: Actidamp

Má tam dát, co je předepsaný, píšu návody dostatečně srozumitelně, nebo snad dopíči ne ?

Re: Actidamp

reeb napsal:

Ale on píše že má postavenou Mk4 kde je předepsaná LF411. Nechápu proč tam cpe něco jiného roll a ještě se diví že to nefunguje. A ano, MAC156/LF356 má zapojení trimovacího potenciometru vůči +Ucc (narozdíl od většiny OZ)

http://sjostromaudio.com/dudek_files/ad4.pdf



Nic ve zlém, ale po přečtení Tvého příspěvku v tomto vlákně z 26. 12. 2011 11:45, ale i jiných, jsem myslel, že v actidampu mk IV je na pozici OA6 LF356 možnou náhradou za LF411 (kdybych měl, určitě bych osadil LF411). Tento příspěvek se pravděpodobně týkal mk III, nebo nějaké jeho mutace, toho jsem si původně nevšiml. Uznávám bez mučení, že věci nerozumím, tak jako většina z Vás, ale pokud se slušně zeptám, není snad důvod slušně neodpovědět. 


V žádném případě nikomu nic nevyčítám, o nikom jsem nenapsal, že je vůl, trubka, pánské či dámské přirození……

(upravil reeb 7. 4. 2013 14:45)

Re: Actidamp

V Mk2 i 3 jsou MAC156 které jsou buď k nesehnání nebo drahé, tak se to dá nahradit LF356.. s tím že má menší napájecí napětí (±18V).

prispěvek 67 upřesněn.

Web

Re: Actidamp

Zdrávím Vás.  Tak už som aj ja zhotovil Actidamp MK4. Len to ešte dám do nejakej vhodnej krabičky a hotovo. Zvukovo je to Lahoda pre uši. Nemám čo by som dodal. Len toľko že pôvodný rozmer mi nevyhovoval, na môj vkus to bolo moc dlhé. Preto som si navrhol vlastnú dosku.

https://i.postimg.cc/0MXr0cZf/2138713.jpg

Re: Actidamp

Za desku chválím, konečně jsou ty operáky slušně zablokovaný.

Re: Actidamp

preco to doteraz nikto nespravil cele v SMD ?

Web

Re: Actidamp

mph:
luxus, jaky to ma rozměr?

Re: Actidamp

V zapojení žádný změny, ale je to uděláno s mimořádným citem pro krásno a to mě osobně vždy velice potěší...bravo, jen tak dál... smile

Re: Actidamp

Nevím, na mě z toho dýchá samoúčelno.
Asi proto, že jsem používal zcela minimalistické řešení, dvě 2SK170 přímo u přenosky a dvoutranzistorovej korekčák smile

Re: Actidamp

Rozmer to má 90x175mm.Trochu ma potrápilo letovavnie keďže tam mám obojstranne rozliatu zem.
Inak ďakujem za pochvalu.;) a wink

Re: Actidamp

Originál v AR má 210x66mm takže to od mph je o 14% větší..ale líp uspořádané, to jo.

danhard: nahod schema smile

(upravil tubamusic 6. 5. 2013 9:32)

Re: Actidamp

mph: Moc se mi to líbí, jen by mě vadily ty XLR. Je to dobrý konektor, to ano, ale nedává to smysl, protože ty se používají jen pro symetrické zapojení a nebo DMX, příp. AES/EBU. Proto jestli tomu dobře rozumím, kdokoli si tento Actidamp pořídí, bude nucen předělávat konektory a přidělávat kabely a mě osobně by to odradilo. Osobně bych uvítal konektor na desce a pak si do krabice osadit kvalitní CINCHe, které jsou sice audio-omyl, ale je to standart.

Web

Re: Actidamp

Ahoj, chtěl bych se zeptat zkušenějších, jestli je nějaký důvod do ActidampaII dávat MAC157, nebo plně vyhoví MAC156.

Díky

Re: Actidamp

Se 157 ti to bude kmitat, přečti si návod....

Re: Actidamp

Děkuji za odpověď, mám přečtené všechny Vaše články, ale tuto informaci jsem nikde nenašel... Asi jsem četl špatně, jdu číst znova smile