Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » SPV 250p-otázka na Sinclaira

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 56 z 56]

Re: SPV 250p-otázka na Sinclaira

redyuri a jde? jak?

Re: SPV 250p-otázka na Sinclaira

Jako kterýkoliv klasický koncák co ještě v můstku není. smile

(upravil Bobeš1 27. 10. 2009 22:07)

Re: SPV 250p-otázka na Sinclaira

E-mane čtěte o co se původně jednalo. bavili jsme se o použití tohoto zesilovače do 8 ohmové bedny, kde dá 150 W a nevím proč by měla na hudbě odejít kmitačka. Jinde Sinclair popisuje jak leta zatěžuje 150 W reproduktor 500 W a bez problémů to vydrží a tady by se to rozžhavilo po pár milisekundách. Nepapouškujte to co nejste schopní posoudit. Myslete svou hlavou.

Souhlasím, proč by neměl jít do můstku? Jednomu otočit fázi a repro mezi výstupy, co tomu brání?

(upravil redyuri 27. 10. 2009 22:53)

Re: SPV 250p-otázka na Sinclaira

je to symetrický komplementár v ABčku, neviem prečo by nešiel, ale môžem sa mýliť
tak ide, potvrdené - Sinclair› jistě

Web

(upravil e-man 28. 10. 2009 1:23)

Re: SPV 250p-otázka na Sinclaira

Bobeš jednička-1. Mně nevykej , nepotrpím si na to . 2 vím přesně o co šlo (na rozdíl od tebe) hned první příspěvek byl o zvýšení výkonu dvěstěpadesátky na sin. 250/ 8 ohm.(nevím proč překopávat osvědčený a odladěný zesík)3. Ty jsi se s nikým nebavil , pouze jsi prudil svou neznalostí a nechápavostí a mlel o 300 Watech .
4. Nevím sám , proč se bavím s někým ,komu unikají základní danosti .Asi charita .Na závěr rada zdarma .
Místo agresivního napadání si běž něco nastudovat , at¡nepůsobíš jako neinformovaný diletant .Vidíš , že to
s tebou myslím dobře .Domnívám se , že ani netušíš  , jaké kapacity se zde vyskytují (nemyslím sebe).

Re: SPV 250p-otázka na Sinclaira

Nevykal jsem Ti, psal jsem to v množném čísle pro všechny "odborníky" (kapacity, jak chceš) co se tu vyskytují a chtějí ostatním dávat základní danosti (nevím co tím myslíš). O neinformovanosti by to bylo nekonečné - rád si tu čtu všechny vlákna - je to dobrý Dikobraz. Čest vyjímkám.

Re: SPV 250p-otázka na Sinclaira

machrovina - kolik by daly takové dvě SPD600 v můstku? 1200W / 8R?

Re: SPV 250p-otázka na Sinclaira

Ano, 1200W do 8 ohm.
Ani QSC RMX či GX, ani Tapco Juice nejsou nijak zvlášť povedené zesilovače, jsou jen známé a díky své vnitřní očesanosti jsou i relativně levné. Ve stejné kategorii bych našel nejméně další tucet značně lépe hrajících a dimenzovaných zesilovačů. QSC je díky Prodance jenom nafouknutá bublina.

Web

Re: SPV 250p-otázka na Sinclaira

Pokud to někomu uniklo smile
GX3 a 5...
http://www.prodance.cz/galerie.php?Lng= … chorID=188
http://www.prodance.cz/galerie.php?Lng= … chorID=187

Docela hnuj.....je to ovšem ta nejlevnější řada od QSC.

Web

(upravil Lojzek 28. 10. 2009 10:54)

Re: SPV 250p-otázka na Sinclaira

sinclaire nechtělo by se ti založit nové vlákno a trošku se rozpovídat? smile
přecejenom toto vlákno je SPV 250 a ne SPD 400, 600 a PA zesilovače smile

jo ondro vnitřnosti GX jsem viděl u drobka na repromanii ale tady to je mnohem kvalitněji vyfocené smile

Re: SPV 250p-otázka na Sinclaira

No Bobši, jak to tady tak čtu, tak nejlepším přispívatelem do dikobrazu by jsi byl ty. Tvoje nepochopení napájecího napětí, různých výkonů a příkonů z tohoto vlákna udělaly dvě strany jen to fikne. Aldax prodal za dobu své existence pravděpodobně stovky stavebnic a hotových modulů, ale tak stupidní problém jaký jsi tu nastolil jsem nezažil. Lojzku jsem majitelem 1ks SPV 250 a 5ks SPD 600. Všechny tyto zesilovače jdou můstkovat třeba pomocí předzesilovače PrePa z nabídky Aldaxu. Jde to udělat i jinak, ale píšu jen o tom co mám osobně vyzkoušené. Při napájecím napětí + - 80V dal SPD 600 625W. Při nastavování limitace u Sinclaira bylo napájecí napětí o 2V vyšší díky většímu napětí sítě a vše bylo ok. Lojzku píšeš, že 2x600W je na PA málo? Měl jsem půjčený Mackie ???2800 2x850W/4 a nebyl mezi ním a 2x SPD 600 žádný rozdíl. Zato Sinclairův Crest 2600 (měl jsem ho půjčený asi měsíc na třech akcích), tak ten už cítit byl, je to skvělý dělník. Lojzku kolik by měl mít PA aparát na takovou tu okresní ligu v níž se hýbeme. Podotýkám, že neděláme diskotéky ani nikdy nebudeme. K té GX řadě QSC. Já mám něco podobného, ale Solton 2x275W/4, filtrace je 4x4,7G na celý zesilovač. To asi nebude na basy co? To my z toho děláme to co ten zesilovač není. Uvidíme 2x400W za 6000kč a už to cpeme někam , kde to nebude hrát. Já ho používám na hlavní odposlech pro zpěváka, bez basů a křápání činelů tam on si svoji práci udělá.

Re: SPV 250p-otázka na Sinclaira

george díky za srovnání ale asi máš pravdu. Na takové ty hasičské smile akce to asi stačit bude..Na něco většího samozřejmě! tam už musí být jinačí stroje smile
Nechápu ale proč máš 1ks SPV 250 a 5ks SPD 600? kdyby jsi to měl po párech tak to pochopím ale takhle?....
jinak co krmíš těma šestistovkama? nedokážu si vůbec představit pustit 600W z SPD600 do 15PS100 / 4R to musí být nářez!! smile

(upravil Bobeš1 16. 11. 2009 1:08)

Re: SPV 250p-otázka na Sinclaira

Napájecí napětí chápu na rozdíl od některých odborníků na tomto fóru velmi dobře. Umím totiž počítat a vím co. Jsou to znalosti, ne domněnky, a dlouholetá praxe, ne nějaké snění a papouškování. Na rozdíl od některých umím používat vlastní hlavu. Přemýšlejte, prosím, než něco napíšete. Díky

Re: SPV 250p-otázka na Sinclaira

...všechno ví, všechno zná...

Re: SPV 250p-otázka na Sinclaira

A víte proč? Protože- Láďa má velkou hlavu...

Re: SPV 250p-otázka na Sinclaira

Bobeš1 napsal:

Umím totiž počítat a vím co. Jsou to znalosti, ne domněnky a dlouholetá praxe

ona dlouhodobá praxe je někdy lepší než znalosti smile

Příspěvky [41 až 56 z 56]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » SPV 250p-otázka na Sinclaira

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£