Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 5 z 18)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Hranoly do DPA222

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 ... 18 »»»

RSS

Příspěvky [81 až 100 z 341]

Re: Hranoly do DPA222

Myslím, že tu ešte nepadla priama otázka na Mengela252, takže ju položím za všetkých smile

Mengel252: Vzhľadom na počet hranolčekov uvedených v príspevku #1 bol by si ochotný začat s výrobou obidvoch typov hranolčekov ? 

Povrchovú úpravu hliníkových hranolčekov by bližšie popísal Majster Kazzatel, možnosti zlátenia som popísal ja v #40. Čo sa týka možností distribúcie, dokázal by som sa toho ujať aj ja. To by sme si dohovorili v prípade kladnej odpovede mailom, alebo telefonicky. Takže kocky sú hodené smile

Re: Hranoly do DPA222

Ja dovolenkujem, tak mi to asi pomalšie zapína. Podľa #17 dural za 70 Sk/ks, podľa #19 meď 1500 Sk/ks, podľa #40 zlátenie 1000 Sk bez DPH/ 4 ks. Na stereo koniec je to v durale bez povrchovej úpravy 280 Sk a v medi s povrchovou úpravou 7190 Sk?

Re: Hranoly do DPA222

No mne sa to zdá tiež ako veľký nepomer ceny k funkčnosti medzi meďou a duralom. Ak je dural resp. hliník dosť dobrý na chladiče samotné, mal by stačiť aj na tepelný most od tranzistorov k chladiču. Samozrejme, zlatený plošák + zlatený hranol = najlepší kontakt, ale tie tranzistory predsa tiež nebudú zlatené?!

Keď uvážim, že Cu profil si kúpim tak za plus minus stovku, dať 1500 je silná káva.

Re: Hranoly do DPA222

... ja som to pochopil tak, že ide o cenu vztiahnutú na počet kusov zadaných k výrobe. Najvačšia položka by mala byť za programovanie CNC stroja, ktorá sa potom rozpočíta na počet kusov. Teda rozdiel ceny medzi medeným a hliníkovým hranolčekom by mal byť rovný len rozdielu v cenách materiálu.

Re: Hranoly do DPA222

...ja to tak chápem tiež. Len by som poprosil Mengela, keby zverejnil teda aj cenu pre Cu s nejakym striebrením, alebo holú, povedzme tiež na 40 kusov, ako to zrátal pre dural. Tak by sme aspoň vedeli, koľko to reálne môže stáť a možno aj niektorí "Duralisti" by sa rozhodli pre meď.

Ale zlatenie za 1000 Sk ajtak nemusím. Treba uvážiť, že prvoradá je funkčnosť. Ale ak niekto rád high end, ja som plne za. Len mne ide hlavne o cenu-keby som bol bohatý, nemusím nič stavať.

Re: Hranoly do DPA222

Bóže, celej chladič je hliníkovej...

Re: Hranoly do DPA222

Přestaňte blbnout : zlacená měď je samozřejmě lepší, ale ve výsledku to stejně nepoznáte, převod hliníkem je dostatečně dobrý, koneckonců tak byla dělaná předchozí řada a nikdo si nestěžoval ( a to to bylo principiálně horší, protože izolovaný byly samotný transistory ).  Mimochodem, komu z vás už to došlo ?

Re: Hranoly do DPA222

TO KAZZATEL: Ďakujem, konečne sa k tomu vyjadril ten najsprávnejší tým najsprávnejším spôsobom smile.

Re: Hranoly do DPA222

Pripojil by som sa zatiaľ so záujmom o 4 ks duralových, ale nejaká cenová kalkulácia tých medených by ma možno ešte presvedčila... big_smile

(upravil mengel252 5. 7. 2007 13:27)

Re: Hranoly do DPA222

Konečný návrh ceny:

rozmery: 20x10x125 mm
počet dier: 2x dia6mm, 12xM3

dural bez povrchovej úpravy - 116,32Sk bez DPH / ks
meď bez povrchovej úpravy - 194,16 Sk bez DPH / ks
meď postriebrená - 266,38 Sk bez DPH / ks

Ak sa rozhodnete to nechať urobiť u nás, prijímam len jedinú objednávku od jediného subjektu. Min. počet kusov na výrobu je 50ks z jedného typu hranola.
Medzi vami si dohodnite niekoho, kto sa postará o rozposielanie, ja to naozaj evidovať nemienim.

Re: Hranoly do DPA222

Umíš počítat ? Těch trojek je tam 12 ! A stříbro je píčovina, do roka to bude černý... Jinak ceny máš velmi dobrý....

Re: Hranoly do DPA222

Pardon, ponuka je už opravená. Povrchovku dokážeme zabezpečiť iba to striebro, prípadne to vieme chromátovať, ale to by bolo asi málo hájend. V prípade, že vyhovuje chromátovanie- cena bez povrchovky + 30 Sk.

Re: Hranoly do DPA222

>Kazzatel

   Já jsem sice byl původně ochotný dát peníze za tu zlacenou měď  ale protože to s realizací nevypadá nijak nadějně budu se muset spokojit s tím co je. Co by tedy bylo lepší? Jen ten dural nebo chromová měď ? O pokovování vím kulový tak abych si nevymyslel nějakou volovinu.

Re: Hranoly do DPA222

A umíš telefonovat ? Tak zavolej do Safiny nebo do jiný galvanovny a zeptej se na pozlacení - cena se odvíjí od povrchu a tloušťky pokovení. Povrch znáš, tloušťka je jeden mikron...

Re: Hranoly do DPA222

Chrom je blbost...

Re: Hranoly do DPA222

Telefonovat kupodivu umím a dělám to mnohdy raději než mail a pod. Ale původně jsem se domníval že dojde k nějaké hromadné objednávce (= zajímavější cena) ale pak se to zvrtlo tímto směrem.

Re: Hranoly do DPA222

Slevy jsou v tomto případě bezpředmětný - když se točí věci kolem zlata, platí odlišný zvyklosti - čili klíďopíďo se můžeš s touto představou rozloučit....

Re: Hranoly do DPA222

sad

Re: Hranoly do DPA222

zlacení nám dělá firma Němeček Dobruška: http://www.josefnemecek.euweb.cz/produkty.htm, jsou schopni udělat i kusové série, prostě to k něčemu přihodí, cenu ale netuším ...

Re: Hranoly do DPA222

Zkusím se zeptat.

Příspěvky [81 až 100 z 341]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 ... 18 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Hranoly do DPA222

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£