Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 17 z 18)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Hranoly do DPA222

  Stránky: ««« 1 ... 15 16 17 18 »»»

RSS

Příspěvky [321 až 340 z 341]

Re: Hranoly do DPA222

No nevím, mě za mlada učili, že se i na pár kousků vyplatí šablona.
A bylo to na 0,1mm i bez takovejch pěknejch hodinek a nepoškrábaný smile

(upravil Betaron 31. 8. 2009 20:49)

Re: Hranoly do DPA222

danharde, věř mi, že v tomto jsem praktik smile Na kontrole rýsuji léta letoucí. Toto byla brnkačka, nic pod úhly – 20 minut práce. Do desetiny, či dvou desetin trefím vždy. Setinové rozteče s H7 otvory by musely jít na CNC. Dělat šablonu na tak jednoduchou věc by byla ztráta času (pro mne). Rysky jsou na plochách nyní vidět, ovšem po vyřezání M3 závitů budou  dosedací plochy přebroušeny –0,05mm z obou stran. Jasné? smile

Re: Hranoly do DPA222

Tak je to zprávně,není nad poctivou ruční práci.

Re: Hranoly do DPA222

Já to dělal trochu jinak. Odjíždím dírky na nástrojařské frézce (už taky jak Milan prd vidím) a hned udělám větší důlky, které po vyvrtání slouží jako náběh pro závitník. Vyřezání deseti závitů mě trvalo necelé dvě minuty.

Re: Hranoly do DPA222

Hotové hranolky pro 222
http://audioweb.cz/uploads/thumbs/84_hotove_hranolky.jpg
Závity jsou pěkně těsné, žádné bloncání. Zmetková strana kalibru M3 se nechytá smile Na CNC jsou zahlazené pouze obě styčné plochy po vrtání a závitování. Na brusce by to trvalo delší čas.

Nyní mne zajímají, jaké chladiče použít pro DPA-222. V délce 300mm se mi jeví tyto možnosti:
SK-501 od Fischer Elektronik
8248  vede ve své nabídce Semic Trade
IT 4377  nabízí Gama Aluminium
CH 05/302-100  je v nabidce u alchladice.cz

Důležitá je síla základny pod žebry kvůli možnosti vyřezání závitů bez průlezu mezi žebra.
Jakou poznámku má ke chladičům Kazzatel?

Re: Hranoly do DPA222

www.dpaudio.cz kup si celou krabici...

Web

Re: Hranoly do DPA222

Už vidím betarona, jak si kupuje modushop, ha ha ha smile

Web

(upravil Quart 3. 9. 2009 15:46)

Re: Hranoly do DPA222

Hihi lol

Web

Re: Hranoly do DPA222

Quarte, ty už jsi z úplně jiné generace a zřejmě nechápeš souvislosti smile
Já zesilovač DPA222 v podstatě vůbec nepotřebuji, ale „postavím“ ho, dá-li se tak nazvat. V každém případě budu mít aplikaci zesilovače od legendárního konstruktéra, který bude výborný zvukově, moduly vzhledově profi.

Jsem ale bastlíř z dřívější doby kdy se všechno dělalo od píky. V dnešní době koupím komplet stavebnici s plošňákem a když si ještě koupím hotovou krabici !?, tak doprdele co vlastně stavím, přilétne-li mi pečený holub do huby lol
Tak alespoň tu krabici si udělám a trochu omáčky okolo yikes

Re: Hranoly do DPA222

Betarone, já osobně se teda těším, jakže to vlastně 222 zabalíš wink Tvoji práci obdivuju cool

(upravil Quart 3. 9. 2009 17:01)

Re: Hranoly do DPA222

Přesně tak Betarone. Mílíš se však v jedné věci. Nemám takové možnosti dělat krabice... Ani dílnu na to tak moc vybavenou nemám... Proto dělám všechno ostatní jen krabici si koupím smile

Web

Re: Hranoly do DPA222

Já mám na to jinej pohled. DPA mám mít dvě trafa, moduly na chladičích, zepředu šutr a ne žádný píčoviny a fičury okolo smile Ale každej má svoje.

Re: Hranoly do DPA222

Františku, Františku...to jsou dogmata....

Re: Hranoly do DPA222

Spíš než to že si to vyrobím sám mě zajímá výsledný vzhled..U nějakého bastlu je to jedno, ale extra vymazlená 222 by si zasloužila něco lepšího..

Web

Re: Hranoly do DPA222

A o tom to celé je. Nedokáži si svépomocí vyrobit tak hezkou krabici jako je z Modu. Proto volím tuto variantu...

Web

Re: Hranoly do DPA222

Určitě nejméně pětadvacet let mám „křečkovitou“ zásobu slídy z Izoly Tábor.
http://audioweb.cz/uploads/thumbs/84_slida_pod_hranolky.jpg
Když jsem před léty dělal na komutátorech, používali jsme tuto slídu zejména k izolaci lamel komutátorů. No a ve stáří jak když najdeš smile, velikostně sedí pod hranolky, jen trochu oříznout smile
Tato slída je v tloušťkách 0,3mm až 0,8mm, ale velmi dobře jde naloupat cca na sílu 0,05mm
http://audioweb.cz/uploads/thumbs/84_slida_dileni.jpg

Re: Hranoly do DPA222

Milane, ta slída je na hovno. Nedokážeš ji totiž naloupat v rovnoměrné síle po celé ploše a tak budeš mít část hranolků v luftě. Kup si v Ecomu za stovku metrový kus 32mm širokého bílého Kerafolu 0,225 a ještě Ti zbyde na perfektní podložky pod pouzdra TO264 /"velký plast"/, až s nimi někdy budeš dělat. Podložky pod TO264 se totiž hodně blbě shánějí.

Web

(upravil kazzatel 4. 9. 2009 23:59)

Re: Hranoly do DPA222

Nemáš pravdu Leoši, slída jde naloupat stejnoměrně ( musí se to ale umět, i když pokaždý se to taky nepovede ). Celá moje produkce DPA byla izolována zakázkově vyrobenými slídovými podložkami právě z Izoly Tábor....a hlavně mají pro Milana jednu velikou přednost : JSOU ZADARÍČO... lol

Re: Hranoly do DPA222

Čau , nemá někdo nahodou vykres  chladících hranolků  http://www.pctun.czechian.net/dpa222_2/foto/fotka2.jpg   potřeboval bych pozměry

Re: Hranoly do DPA222

Nezasírej diskusi stejným dotazem ve více vláknech.
Rozměr hranolků by měl být v dokumentaci, kterou jsi měl dostat od kazzatele / prodejce DPS.

Příspěvky [321 až 340 z 341]

  Stránky: ««« 1 ... 15 16 17 18 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Hranoly do DPA222

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£