Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 16 z 18)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Hranoly do DPA222

  Stránky: ««« 1 ... 14 15 16 17 18 »»»

RSS

Příspěvky [301 až 320 z 341]

Re: Hranoly do DPA222

Není to dampigová cena.Tak mi to dneska dones oceněné u nás ve firmě.
S tím eloxem se mi to taky nezdálo ,asi sem nepochopil obchodníka ,
určitě myslel něco jiného říkal že by se to jen namočilo namoment do louhu
aby se sjednotila struktůra.
Bylo to ve spěchu pospíchal domů tak se omlouvám za nepřesnost.

Re: Hranoly do DPA222

Všichni jste moc drazí!

Web

Re: Hranoly do DPA222

QUARTE :dej lepší nabídku.
Moje je férová a tím končím z mé strany kauzu hranoly.
At se Sinclair rozhodne podle sebe.

Re: Hranoly do DPA222

Však jsem jasně napsal. Za 190,- kus na CNC kvalita viditelná na fotkách... Zdá se ti moje méně férovější cool

Web

Re: Hranoly do DPA222

Jistě že je tvá nabídka férová jen nerozumím tvé větě
Všichni ste moc drazí.

Re: Hranoly do DPA222

Ach jo, už jenom chybí " ...a já ho mám většího.... " vs "...ale já dochčiju dál... " lol

Re: Hranoly do DPA222

Tohle je můj názor - Jak se začíná hádat se o ceně,tak je nejle stím  přestat.! Co kdyby si ty hranoly každy udělal sám-naučil by se tak přesné práci a navíc by si toho i vážil. Každý,kdo si něco staví,tak by se mněl snažit o to co nejvíce si na tom udělat sám. Je to velmi jednoduché koupit si naleštěnou krabici,ktomu hotovou sadu součastek s ALDAXU,najebat to na plošnák a na oživení to poslat Leošovy a donekonečna  s každou hovadinou otravovat Kazzatele. Ale o tom to přece není. (To je stejné jako když si nechám postavit barák na klíč a potom budu každemu vykládat jak jsem se na něm nadřel.)
A nemám rád ty výmluvy,že nemám nařádí,čas a ani kde to dělat. To jsou jen vymluvy.
Jak to tady sleduji,tak je to spíš otom kdo to za mě udělá a pokud možno zadarmo. Davám za pravdu Leošovi,když tvrdí že dnešní mladí jsou zdechlí.

Re: Hranoly do DPA222

Dá se to udělat doma, hranol je docela laciný ale když si spočteč kolik na tom strávíš času je 150-200Kč/ks láce...o přesnosti CNC nemluvě

Web

Re: Hranoly do DPA222

A proč by to nešlo udělat ze standadního AL plocháče 20x10 z Alupy? Nechat si říznout přesnou délku a pak je udělat závity pěkně doma ručo fučo? Není to blok motoru, je to kus plocháče se zavitama...

Web

(upravil Benazi 30. 8. 2009 15:06)

Re: Hranoly do DPA222

Nic mi do toho není,cena hranolů je slušná,vzhledem k tomu že to je doručeno takřka pod nos.
Sinclair to dobře napsal- holoprdelníci.Když už stavím takovou mašinu,tak musím zacalovat,s tím se přeci počítá.

Re: Hranoly do DPA222

No jistě, 200 Kč za 12cm hranolek s takto uspořádanýma dírama je skoro zadarmo. Kam na ty ceny chodíte, bych rád věděl. Když dám našem mladém materiál, tak za den těch 50ks má hotových. Skvělý výdělek při 750 Kč za materiál. A lexxi není výhodnější vybírat z více nabídek? Nebo se ti nelíbí způsob jakým se to děje?

Re: Hranoly do DPA222

Když se to dělá v ruce, je jeden hranolek asi hodina práce ( dělal jsem měděnej, ten jde trochu pomaleji, musí se víc opatrně ), ale rozhodně v ruce padesát kusů za den neuděláš....

Re: Hranoly do DPA222

opravdu georgi? včetně ofrézovaných boků, vrtání, řezání závitů ? lol

Web

Re: Hranoly do DPA222

Pro georga - nelíbí se mi přístup.
Ja razím zasadu co zvladneš udělat,tak to udělej a né řešit takovou banalitu,jako jsou hranolky. Jde přece o to Ÿe si to stavíš a ne si to nechat stavět. A pokud to někdo tak jednoduchou věc nezvládne a nebude mu vadit odvrtaní na sloupovce a ručne závity,tak mu to zadarmo udělam.

Re: Hranoly do DPA222

...tak teď už to nebude vadit nikomu... cool

(upravil Bob van Sikorski 30. 8. 2009 21:12)

Re: Hranoly do DPA222

UltraOT: někteří z nás si to teprve nedávno pořídili a chystají se číst lol

http://www.abload.de/thumb/imgp5311_editxlmc.jpg

Re: Hranoly do DPA222

Smazáno... OT

Web

Re: Hranoly do DPA222

Tak jsem dnes koupil orig. desky, ovšem 222. Nebudu s tím zatím nic dělat, dokud nebude ukončena konstrukce BA-200 (Leošu, tož co je s těma korekcama?)
http://audioweb.cz/uploads/thumbs/84_dpa222_dps_d.jpg
Ale přeci mně to nedalo, abych nezačal chystat hranolky smile, dnes aspoň uřezat z odpadu potřebný rozměr, ofrézovat, orýsovat a důlčikovat. CNC se čtyřmi hranolky zatěžovat nebudu.
http://audioweb.cz/uploads/thumbs/84_hranolky_c.jpg http://audioweb.cz/uploads/thumbs/84_hranolky_d.jpg
zítra vyvrtat všechny otvory, řezat závity a nakonec přeprášit styčné plochy na BPV smile

Re: Hranoly do DPA222

Pravá dolní ti ujela... smile

Re: Hranoly do DPA222

smile nee, to jsem jen blbě vyfotil, hleděl jsem na to s brýlemi a lupou 10x smile


...jo a taky jsem si v Aldaxu současně objednal dva sety součástek DPA222.
To jen pro pořádek, dokud je tam mají, než všichni zpanikaříte a houfně se začne nakupovat big_smile

Příspěvky [301 až 320 z 341]

  Stránky: ««« 1 ... 14 15 16 17 18 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Hranoly do DPA222

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£