Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 15 z 18)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Hranoly do DPA222

  Stránky: ««« 1 ... 13 14 15 16 17 18 »»»

RSS

Příspěvky [281 až 300 z 341]

Re: Hranoly do DPA222

Opampe možná bych spíš zmínil tepelnou vodivost. Chce to vybrat dural, který má méně křemíku....

Web

Re: Hranoly do DPA222

V DPA222 je potřeba jak tepelná, tak i elektrická vodivost smile.

Re: Hranoly do DPA222

Zvonit by to nemělo.

Re: Hranoly do DPA222

To pomocný vinutí na trafáku je šikovná věc - všechno totiž nejde napájet napětím +/-15V ze zenerek DPA222, některý věci mají odběr větší. Navíc to vinutí téměř nic nestojí /asi 15Kč/.
Ostatně mně to může být jedno - já to stavět nebudu, jen jsem uvažoval trochu dopředu.
Jestli chcete originály, dostanete originály.

Web

Re: Hranoly do DPA222

SINCLAIR:Zítra budu vědět přibližnou cenu těch hranolků.
Myslím že by nebyl problém se domluvit i na pěkných čelních panelech s
možností gravirování nápisu,no ale uvidíme.
Dej mi na sebe kontakt.

Re: Hranoly do DPA222

Pěkný čelní panel mají už krabice z modu. Chtělo by to udělat pěkný zadní panel smile

Web

Re: Hranoly do DPA222

Počítali jsme v práci na kolik vyjde cenově jeden hranolek, nikoliv precizní provedení ve zlacené mědi dle Kazzatele.
Čili materiál je foliovaný AlMgSi 1, což je středně tvrdá hliníková slitina. Pod folií má leštěné styčné plochy (Ra 0,8). Tento materiál se dodává ve větších plotnách, je nutné řezat ho na sílu 20mm pro náš případ. Řez po CNC pile není potřeba dále opracovávat.

270,-Kč/ks
je cena za materiál, práce CNC, řezání závitů M3, kde malé závity je mnohem jistější dělat na jednoúčelovém závitořezu.

Je taky možná volba materiálu AlMgPbCu, ale vyžadoval by broušení styčných ploch a to by se dál prodražovalo. Navíc malé závity v tomto měkčím materiálu nedělají dobrotu.

(upravil Quart 27. 8. 2009 13:39)

Re: Hranoly do DPA222

Já mohu nabídnout za 190,- kus. Vrtáno na CNC se závity. Materiál EAW 6063
http://img39.imagefra.me/img/img39/2/8/27/quart/f_ugw7dg9fm_dbe41f1.jpg

Web

Re: Hranoly do DPA222

Quarte, ať počítám jak počítám, tvá cena nemůže legálně vyjít. Jedině že to někdo ve firmě bude dělat načerno lol
Závity M3 dělané na CNC; máš je změřené kalibrem? Je to natvrdo, bez citu. Vím o čem mluvím; co by šéf kontroly mám takové věci každou chvíli na stole smile

Re: Hranoly do DPA222

Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, že ? Řezat to z tabuloviny, kristepane ! Jsi se pomátnul.... lol

Re: Hranoly do DPA222

Kazzateli mám tě sice rád, ale nemusíš ze sebe dělat hned potrefenou husu smile. Ojebat se ovšem dá ladacos, řešení existuje i jiné.
Ostatně dost roků objednáváme a vozíme tento materiál z Německa i v té podobě jak sem popsal výše.

Re: Hranoly do DPA222

Doprčic, já osobně udělal asi nejvíc hranolků v týto zemi, používám je odjakživa a ač nejsem strojař, vím o čem mluvím...je jasný, že když někdo použije měkkotinu na šíny rozváděčů, která se navíc válela někde třicet let ve skladu, tak bude zoxidovaná, poškrábaná a proto nepoužitelná. Ale nedělej z takovýho běžnýho materiálu drama, hranolek nepotřebuje povrch jako pístní kroužek nebo ventil do motoru....

(upravil reeb 27. 8. 2009 19:38)

Re: Hranoly do DPA222

Když vyhoví levný a snadno dostupný hranol 20x10 na DPA380 nebo 440 nevim proč dělat vědu z daleko kratšího hranolku pro 222...
Dělal to tak Mengel má to i Quart, případné nerovnosti a škrábance se zaleští šmirglem nebo louhem a výsledek je parádní..Nakonec spousta lidí na slovanetu je uspěšně použila..

Web

(upravil Quart 29. 8. 2009 0:58)

Re: Hranoly do DPA222

Betarone a to ještě na tom kus mám! lol

Web

Re: Hranoly do DPA222

Tak abychom to nějak předběžně uzavřeli:
Co se týče hranolků z poniklované a vzápětí pozlacené mědi, tak to je nejpravděpodobněji zcela pasé kvůli ceně, ten hranolek, přestože bychom v Aldaxu na něm nic neměli, je teoreticky i prakticky neprodejný, je to prostě pro 99% lidí příliš mnoho peněz. Nekompromisňáci si stejně dotyčné hranolky nechají vyrobit v mědi a zlatě, ale bude jich tak málo /prakticky jen jednotlivci/, že nestojí za to nad jejich výrobou a distribucí v této podobě uvažovat.

Co se týče lehkého kovu, tak je mi v podstatě ganz prdel výchozí materiál, zda to bude polotvrdá hliníková tyčovina 20x10, nebo se to bude mydlit z plotny - podstatný je v tomto případě vzhled, povrch a přiměřená cena.

Moje původní předpoklady se potvrdily - očekával jsem cenu okolo těch 250Kč/ks při sériové CNC výrobě, takže návrh Betaronovy firmy se víceméně strefil do mých předpokladů.
Základní a první objednací množství bude 50ks, do Aldaxu míří 30ks desek DPA222 a předpokládám, že ne úplně každý bude hranolky buď chtít, anebo je nebude chtít z lehkého kovu.

Takže až uzraje čas, s některými z Vás se ohledně výroby hranolků včas spojím.

Web

Re: Hranoly do DPA222

Počkej ještě na mou nabídku,odpoledne dám vědět.
Jestli to bude u naší firmy rovno ,nebo méně než 250kč/ks.

Re: Hranoly do DPA222

Sinclair:Nabídka naší firmy je:
1ks/156 kč.Cena platí pro 200kusů.
Materiál DURAL ENAW 6063 ,v ceně je eloxování.
Pokud bys měl zájem dej mivědět na můj meil:
ronman@email.cz
Dám ti kontakt.

Re: Hranoly do DPA222

ELOX? To snad nee. Ty hranole musej vodit i elektricky.

Re: Hranoly do DPA222

ELOXOVÁNÍ JE V TOMTO PŘÍPADĚ NA HOVNO !!!
Elox je izolant a u hranolku jde vedle tepelné vodivosti o vodivost elektrickou !
Na hranolku je napětí jedné napájecí větve a vodivě, bez podložek přišroubované kolektory výkonových a některých menších tranzistorů z něj dostávají napětí !!!

Web

Re: Hranoly do DPA222

Hm 156Kč; něco jako dampingová cena,
tak to tedy o zakázku hranolků určitě soupeřit nebudu smile. Ve firmě máte režii okolo 200 - 250% max?

Příspěvky [281 až 300 z 341]

  Stránky: ««« 1 ... 13 14 15 16 17 18 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Hranoly do DPA222

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£