Re: SUB do Peugeot 206

za mna jednoznacne http://www.prohifi.cz/subwoofery-do-aut … jr-1004-sw

Re: SUB do Peugeot 206

Do 206ky se toho dá dát hodně. Já mám teď doma Beyma Power 12, která bude krmená Mac Audio Z 2200... Dá to do můstku 600W (4ohm). jak bude čas, hodim foto.

Re: SUB do Peugeot 206

Delta 12LF je už objednaná, bednu udělám asi 28l jak jsem je to na návrhu. Teď spíše řešíme autorádio, nemá někdo tip na rádio s výstupem na sub. do cca. 2700kč.?

Re: SUB do Peugeot 206

myslim si, že 28 litrů je hodne malo..  nekdo tu psal< v jinym tematu>, že měl na deltu cca 40 litrovou closed bednu a že to přesto nebylo ono..  ja měl v aute sveho času klasický autohifík 10" od pioneeru v cca 25 litrech BR, hralo to jak víno, ačkoli díky basreflexu se stal zvuk na urcitých kmitočtech neposlouchatelný. Ted jsem pioneera vymenil za peerelss sls 10 , basreflex ucpal, basů sice kapku ubylo, ale teprve ted je zvuk symfonie, vubec neunavuje, ale presto se nechá pořádně vybudit..
Ja zastavam do auta , po jistych zkusenostech, menší box s hifíkem.. 

myslím si, že pokud udelas bednu na deltu tech 28 litrů, tak ji budes po par dnech předělávat..< osobní názor>

Re: SUB do Peugeot 206

No mě se těch 28l taky zdá hodně málo. Sice sem to nezkoušel, ale měl sem v autě patnáctku deltu v 60 BR a nebylo to ono. Ted tam mám přibližně 120l kysnu a je to celkem rozdíl.

(upravil bhm1 10. 10. 2009 12:56)

Re: SUB do Peugeot 206

Jsou to návrhy přímo od Eminence tak by to mělo sedět ne.? Nebo jsou ty návrhy špatné.? Není 120l zbytečně moc.? ano dostaneš se sice na chárce níž, ale máš to na úkor nepřesných basů ne.?

Re: SUB do Peugeot 206

Návrhy nejsou špatný, ale podívej se jak je to laděný, to má se subem pramálo společného.

Re: SUB do Peugeot 206

Jenže delta je spíš středobas a ten návrh neni pro sub, ale spíš pro satelity. Ale třeba to v autě něco zahraje co já vim.

Re: SUB do Peugeot 206

Myslím že k tomu ti nejvíce řekne mrtvolka. Zdá se mi, že říkal že deltu 12 LF měl v autě. Zkus mu napsat. Jinak já měl v autě už hodně repráků. Většina buď odešla, nebo nehrála podle mých představ. Ale ještě jsem nenašel takový reprák, jenž by uměl jít hezky dolů, ale přitom pořádně zatlačit. A to tam byla 18" PA, i 12" autohifi.

Re: SUB do Peugeot 206

Silný, citlivý desetipalec + 12 palcový pasiv půjdou bez problému hodně nízko a dokážou hodně zatlačit. Podmínkou je kvalitní, odměřený návrh a kvalitní zesilovač.

(upravil bhm1 10. 10. 2009 19:13)

Re: SUB do Peugeot 206

little - ta Delta 12LF už je objednaná, teď spíš řeším stavbu bedny, jaký použít objem.. Nemohl by někdo testnout 40l Closed a pak sem dat chárku.?

(upravil bhm1 11. 10. 2009 21:41)

Re: SUB do Peugeot 206

Tak jsem si to nakonec odsimuloval sám a vychází mi to takto... Červená je 45l a BR naladěn na 45Hz a žlutá je uzavřená 45l. Nevypadá to za tak zle ne.? bude se akorát muset dávat bacha na výchylku. Co vy na to?

http://audioweb.cz/uploads/thumbs/2195_spl_delta_2.jpg

Re: SUB do Peugeot 206

12" a k tomu pasiv uz taky zaberou misto little...

(upravil Mathes 15. 10. 2009 19:13)

Re: SUB do Peugeot 206

Pokud vím, tak 12lf v myslím 40 L BR měl Crash ve Felicii a i přes počáteční nadšení jaký bude mít "buchostroj" byl dost zklamaný...
Chce-li kupovat nový rádio a repra ve dveřích chtěl nechat na něm, tak určo rádio s HPF, který ale do 2,7K nesežene.
Jestliže máte v plánu použít HPB 602 na "živý konce" autorádia , kupte si kouzelnou krabičku od Dexonu (nebo Carpoweru, ale stojí mnohem víc, byť výsledek bude asi totožný), která ztlumí signál jdoucí do zesilovače na přijatelnou úroveň.

Re: SUB do Peugeot 206

no jako zesík nakonec bude carpower HPB-1502 a jako autorádio Alpine CDE 9870R... doufám, že je to rozumná kombinace.

Re: SUB do Peugeot 206

Za ty peníze Alpinka asi nebude špatnej stroj. HPB je každopádně very low cost zesilovač. Ale pro začátek by mohl stačit. Sám jsem měl HPB 602 a jediný co mi vadilo byla jen 6dB výhybka.

Re: SUB do Peugeot 206

i já jsme měl v autě deltu 12LF a teda byla to dost bída, ani v 60 litrech s BR myslím na 40Hz se nedalo s tím hrát na větší hlasitost. zesilovač byl rodek s 300W do 4ohmů,takže zesilovačem to nebylo. v kufru bylo v jednom autě přes půlku místa a v druhým to bylo tak tak a ani po předělání na uzavřenku cca 65litrů sem nedostal takovýho výsledku jako s nynějším jakosubem s 10" tonsilem za 300,- tož můj názor na levný PA v autě. ten tonsil zaklepe v autě víc, jde níž a hlavně je v 30 litrech a za směšnou cenu oproti tý deltě.

Web

(upravil bhm1 16. 10. 2009 15:32)

Re: SUB do Peugeot 206

Tak uvidíme, doufám, že se s tim bude dat neco udělat... pokud ne bude to dost v někde...:( Ten zesilovač bude nakonec HPB-1502

(upravil Pedro 16. 10. 2009 19:45)

Re: SUB do Peugeot 206

http://img269.imageshack.us/img269/6186/delta12lf.th.jpg

Pri 30L je to nemskarede

Web

(upravil bhm1 16. 10. 2009 19:56)

Re: SUB do Peugeot 206

Pedro a ty by jsi dal uzavřenku.? já myslel, že by to s BR zahrálo líp... nebylo by to lepší takto.?
http://audioweb.cz/uploads/thumbs/2195_55l.jpg