Re: LM3886 + ochrany

Pro jedno relé dej R6 cca 240-270R rezistor...

Web

Re: LM3886 + ochrany

right kdyžtak to máš ještě tady: http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=8149&p=2  ale chyba by tam něměla být !!  opampe je mi to jasné, člověk se musí učit pořád! kritika by mě v tom prvním návrhu určitě bodla .. ad vím co a jak! right klidně kritizuj smile
jinak teď už jsem to domastil celé big_smile to byla prcačka big_smile - trošičku horší bude asi to DPS

http://audioweb.cz/uploads/thumbs/1191_schema_2xlm3886_ochrana_zdroj.png

(upravil Klon 10. 9. 2009 18:05)

Re: LM3886 + ochrany

Bojuju s Artou, nedaří se mi v loopbacku dostat rozumné zkreslení  mad.
Lmko v invertujícím zapojení tu mám hotové, musím rozchvátat artu abych věděl na čem jsem. Pokud tohle zapojení bude přínosné pak ostatní vlastnosti bych viděl následovně:
symetrický vstup, dc servo (bez vazebního kondu), sekvenční spínání ochran - po zapnutí je lmko v mute, sepne relé a odmutne se lmko. Při vypínání se lmko nejdřív mutne a pak se rozpojí relé.
Deska pro jedno lmko by se nechala udělat jednostránka, pro dvě by to asi už stačit nebude. Jak a jestli se to bude ve finále dělat ale nevím. Zatím je aktuální arta...

P.S:Tip na jiný software na měření ?
EDIT:
V eaglu si na to schéma pusť DRC, spojem tahej "netem " a oprav si model Lmka.

Re: LM3886 + ochrany

Já jenom nechápu, co to vyvádíte a proč - když v Aldaxu už jsou skladem desky na PA03 ?
Ještě sice nejsou na webu, ale fyzicky je už máme.
Pokud někdo potřebuje švábovej zesilovač se zdrojem a ochranama, tak neznám lepší řešení, než PA03.

Web

Re: LM3886 + ochrany

PA03 ? tak to šoupni na web aď se můžem podívat smile

Klone já vím to LMko je nějaké pokurvené když znemším rastr tak se ty čáry stejně nechytnou těch nožek! jenom se to rozhodí a je to na kokot..
Jak se to pouští v DRC?

Re: LM3886 + ochrany

Hele chlapi, když už má Leoš skladem desky na Dudkovo PA03 tak není co řešit. To myslím vážně.

Web

Re: LM3886 + ochrany

no to máš sice pravdu opampe, ale jestli klon nad tím strávil hodně času tak to asi bude chtít dojet až do konce smile

(upravil right13 10. 9. 2009 18:28)

Re: LM3886 + ochrany

tato verzia all in one sa mi nepaci... fakticky... som za to aby bol kazdy kanal zvlast uz len z hoto dovodu ze sa daju pekne spravit chladice a tak.sice to bude treba tahat kablami...


moze sa to oznacit pismenom E ako economic big_smile ale aj tak sa mi to nepaci... nutnost jedneho chladica a integrace blizko seba to nem dobra kombinacia

Web

(upravil Klon 10. 9. 2009 19:05)

Re: LM3886 + ochrany

Pardon, ERC - v sloupci dole, zkontroluje to jestli Ti někde něco nevisí ve vzduchu atd.
DRC jsou pravidla pro pcb. Tak si oprav symbol.  Vem symbol pro OZ a dodělej tomu piny.

Re: LM3886 + ochrany

některé ty body nejdou opravit ! já vyžu cesty, udělám uzel, natáhnu k tomu uzlu další cestu a stejně je to špatně! a ten OZ ak to myslíš? když k tomu dám ty ,,uzly'' tak to se stejně nechytne

Re: LM3886 + ochrany

No, ten C4 by měl být v jedné rovině s ostatními elyty, to je zásadní smile smile smile

Mezi tlustými vodiči k relé je dostatečná mezera?

Web

Re: LM3886 + ochrany

Najdi si na netu tutoriál jak se dělá v eaglu s knihovnou součástek. Pak z toho lmka co teď máš vem footprint(za předpokladu že je dobře) a symbol vem z obyč OZ, jen ho uprav/přidej vývody.

(upravil right13 10. 9. 2009 19:54)

Re: LM3886 + ochrany

http://i80.photobucket.com/albums/j177/ … rany-4.png  a co takto?

Web

Re: LM3886 + ochrany

Pod D4 je možná na výrobu kategorie "kohout" už moc husto.

(upravil Lojzek 10. 9. 2009 19:56)

Re: LM3886 + ochrany

right v pohodě akorát ty pájecí Body jsou tak malé že nevím jak tam zapájíš tranzistory a ještě u toho jednoho ti vede cesta pod tranzistorem mezi nožkama

Re: LM3886 + ochrany

fotocesta to vyriesi,a tie pajkovacie body su az velke. su perfektne a bez problemov zapajkovatelne aj trafopajkou.

neverim zeby to kohout nespravil...je tam miesta a miesta... neserte ma lebo to spravim v SMD a rozmer zmensim na 1/4 big_smile

Web

Re: LM3886 + ochrany

jak si to tak pěkně popsal? já když vymažu hodnoty součástek tak to zmizne aji ve schématu... což je podle mě kravina

Re: LM3886 + ochrany

suciastky popisujes v scheme nie na doske cez Value a Name

Web

Re: LM3886 + ochrany

no ja vim, na desce to jde taky ale když vymažeš hodnoty tak ve schématu jsou hodnoty taky vymazané a tím pádem je to k hovnu

Re: LM3886 + ochrany

vsetky upravy robis v scheme nie na doske !

Web