Re: LME49720

znalci říkají že 604 či 2604 nebrat...

Web

Re: LME49720

A nebude starší generaci šumafuk co tam maj za operáky? Třeba můj otec už je hluchej na patnácti kilech.

(upravil little 31. 8. 2009 20:46)

Re: LME49720

pistole: V tom případě je chyba nejspíš ve všech zařízeních, které jsem doteď použil. smile

OPA2604 bezpochyby kreslí jako prase, ale je setsakramentsky rychlej a zvuk z něj lezoucí působí, jako byste na ekvalizéru zapli "crystal" funkci společně s turbem. To nejde dost dobře vysvětlit, to musíte slyšet. Tím ale neříkám, že je LME49720 špatný operák. Pro toho, kdo chce maximálně věrný, vcelku rychlý, příjemný, dlouhodobě poslouchatelný zvuk je to ta nejlepší volba (jakou jsem zatím měl možnost testovat). OPA2604 je po delší době unavující.

pslava: Ber radši LME, nemáš tím co zkazit.

Re: LME49720

Little, myslíš že mezi 20 V/us a 25 V/us je až takovej rozdíl? Pokud jde o tranzitní frekvenci (tedy malosignálové záležitosti), je na tom pro změnu 2.5x líp LME smile Nemluvě o tom, že LME narozdíl od OPA dokáže i krmit zátěž smile

Ale souhlas, OPA zní, zejména ve sračkovém řetězci (jaký jsem donedávna měl) rychle, "krystalicky", "průzračně" a "přečistě". Ale ten průser, když si člověk pořídí opravdu slušný bedny smile

pslava: NE nejsou apriori špatný... V phono preampu, snad i korekcích nepáchají zásadní škodu... Nesnášejí vf bordel, jinak to není až takovej průser. A na svůj věk - klobouk dolů před nimi smile TLky samozřejmě naplň prak smile

Web

Re: LME49720

Ondro, nějakou dobu jsem  s OPÁčkem krmil 32 ohmový sluchátka, ještě přes 100ohmový odpor. Zvuk úplně v pohodě. Snad bychom někdy mohli udělat nějaký ten test. smile

Re: LME49720

TL jsou v kýblu...NE jsem zatim nechal
teď čekám na zásilku LME z gesu...díky kluci..

Re: LME49720

OPA2604 je použitelnej a celkem slušně, jen se musí vědět jak a kam i to zkreslení je pak velice nízký... tím ovšem nemyslím dát ho na výstup CDP.

Re: LME49720

Little: Len pre zaujimavost, aky gear (hlavne prevodnik,repro) pouzivas pri teste OPampov, ked si napisal ze medzi 4562 a 49720 je rozdiel velmi velky a 2 mesiace nato ze medzi 49720 a 49860 nieje ziadny ??